828 Shares 5324 views

Mahitos – pomidor, których warto spróbować

Uprawa pomidorów – pracochłonny proces, szczególnie w środkowym pasie lub syberyjskich przestrzeniach. To nie jest ze słyszenia zna każdego plantatora-fan. Ale pomidory są zawsze bardzo popularne: dla dobrego smaku, piękne owoców, możliwość półfabrykatów na zimę. Dlatego też, w celu stworzenia nowych i ciekawych odmian każdego roku. Dziś są wprowadzane do hybrydy holenderskiego wyboru. Poznaj Mahitos – Pomidor, które uczynią różnorodne w swojej kolekcji odmian.

cechy biologiczne

Rozważmy pomidorowy Mahitos. Opis tej odmiany nie jest znacznie różni się od opisu odmian szklarniowych. To pomidor jest w środku, o wysokiej wydajności roślinnych z nieograniczonego wzrostu (średnia 1.8 m). Rośnie – w szklarniach. Roślina jest silny, mocny, z silnym łodygi i kłącza, krótkie międzywęźla. Owocem jasnym kolorze czerwonym, okrągły kształt, grube, o wadze 220-260 gramów. Owoce są wyrównane wagowo, bez zielonym miejscu przy dziobnicy.

gatunek godność

Mahitos – pomidor, który ma szereg niezaprzeczalnych pozytywnych cech:

  • Wspaniały słodki smak.
  • Dobry transportowania.
  • nie podlega na pękanie.
  • Jest on odporny na wiele chorób.
  • Używany jako świeże, aw przygotowaniach do zimy.
  • To dobrze przystosowuje się do różnych warunków.

Mahitos (pomidor) – jeden z liderów na rynku, ponieważ jej owoce są uniwersalne. On figuruje w rejestrze państwa osiągnięć selekcji dopuszczonych do uprawy w naszym kraju.

Charakterystyka uprawy

Zwracamy uwagę na kilka cech charakterystycznych dla danej odmiany. Ponieważ roślina ma potężny krzew, nadmiar regularne podlewanie i nawożenie doprowadzi do wzrostu krzewu, a nie owoce. Dlatego też, zarówno pierwsza jak i druga czynność musi być wykonana z umiarem, gdy jest to konieczne. Aby kolor owoców jest intensywne i równomierne wymaga kombinacji potasu i nawożenia magnezu.

Ponieważ owoce są duże, tworzenie z nich jest w lecie i jesienią i wczesną Mahitos pomidora nie nazywamy chorus dojrzewania owoców charakterystykę gdy rośnie w drugim obiegu. Najważniejsze – nie warunki i rentowności. Obserwować wzrost i rozwój równowagi, trzeba ogrzać, więc najlepszy czas na kulturę – lato. Jak każdy inny tego typu pomidor musi być związany i pasynkovanii. Ale cięcia liści ostrożnie: tylko ci, którzy pritenyayut owoce. Ciężkie przycinanie – stres i poważnym testem dla hybryd, po czym przywrócone przez dłuższy czas.

Jeśli posadzone tej uprawy po raz pierwszy obserwować, uczyć się, obserwować uważnie na jego rozwoju w celu uniknięcia błędów. Skupić się na klimacie i sytuacji, które masz w regionie. I wtedy masz gwarancję dobrego wyniku. Ta odmiana, która jest naprawdę warto spróbować!