303 Shares 5329 views

Dlaczego gry na świeżym powietrzu w przedszkolu są tak ważne?

Jak śmieszne jest obserwowanie z boku, jak grają dzieci zwierząt; Jak matki uczą ich siedzieć w zasadzce, skakać, biegać i polować. Poza tym, że jest to bardzo ekscytujące i interesujące, rozumiemy, że w tych grach dzieci najpierw zdobywają umiejętności, które pomagają im rozwinąć się i będą przydatne w przyszłości.


Dzieci z natury są bardzo dociekliwe i dlatego bardzo łatwo je zorganizować w jakąś grę. Dzieci z reguły są bardzo otwarte i kochają ruch, a gry mobilne w przedszkolu były najbardziej użyteczne, a poza aktywnością fizyczną powinny przyjąć dobrą aktywność umysłową i psychiczną. Jest to konieczne dla pełnego i kompleksowego rozwoju dziecka. Jeśli gry na świeżym powietrzu w przedszkolu są odpowiednio zorganizowane, pomogą dzieciom nie tylko zdobywać pewne umiejętności, ale także poznać świat wokół nich. Grając w te gry, dzieci kopiować się nawzajem i naśladować dorosłych, co pomaga im nauczyć się różnych zachowań i umacniać umiejętności nabyte przez dzieci przez grę.

Z reguły gry mobilne w przedszkolu, oczywiście warunkowo, są podzielone na trzy kategorie: folk, gry-zabawa i sport. Te ostatnie są szczególnie mobilne, a zatem częściej są prowadzone w formie zajęć sportowych, olimpiad lub dni sportowych. Z ich pomocą miłość do sportu i aktywności fizycznej jest dobrze rozwinięta, zdrowie i system nerwowy są wzmacniane. Ale ponieważ te gry są bardzo mobilne i są szczególnie aktywne, ważne jest, aby dokładnie monitorować aktywność fizyczną podczas całego procesu mijania zabawy. Są one odpowiednie głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Przez całą dobę opowieści z pokolenia na pokolenie są przekazywane rundy taneczne i gry ludowe. W przedszkolu są one szczególnie istotne i cieszą się powodzeniem wśród dzieci z młodszych grup, ale wśród starszych uczniów. Szczególnie kochają dzieci, ponieważ mają proste zasady, które każdy rozumie, niezależnie od wieku. Dlatego małe fidgets ze specjalną przyjemnością będą grały w spoty, sznurowadła lub chowają się, zwłaszcza jeśli dorosłe osoby z nimi grają.

Gry wczesnoszkolne w przedszkolu najczęściej odbywają się w najmłodszych grupach, ponieważ nie są tak mobilne, jak sport czy lud, ale mogą mieć elementy taneczne, ruchy rytmiczne, a nawet tekst poetycki. Dzięki temu małe dzieci uczą się koordynować swoje działania słowami lub muzyką, a jednocześnie rozwijają swoje umiejętności fizyczne i psychiczne.

Niestety, nowoczesne dzieci poruszają się bardzo niewiele. Wynika to z faktu, że wiele z nich jest wychowywanych w domu, a częściowo dlatego, że od najmłodszych lat spędzają większość czasu na komputerze lub przed ekranem telewizyjnym. Dlatego też rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na zapewnienie, aby dziecko poruszało się w miarę możliwości, a w tym przypadku gry na telefon komórkowy będą niezastąpionym asystentem. W przedszkolu nauczyciel musi przestrzegać tego. Najważniejszą rzeczą w tej branży jest mała miłość, pragnienie i wyobraźnia. I z pewnością przyniesie owoce!