124 Shares 5584 views

Te różne smycze dla psów

Już dawno minęły czasy, kiedy w sklepach zoologicznych amunicji dla psów można kupić oprócz smyczy płótnie, prosty kołnierz i pyska pasków skórzanych. Do tej pory, na szczęście, sytuacja jest zupełnie inna – wybór różnych akcesoriów dla psów jest tak szeroki, że długo i zdezorientowany. Uprzęże, svorki, ringovki, łańcuchy, taśmy nylonowe i skórzane smycze i obroże dla psów – co tam jest, że nie!


Oczywiście, dla pierścienia lub svorka może być potrzebna nie jest dla wszystkich, ale bez których po prostu nie można zrobić jednej osoby, która zdecydowała się psa, to bez smyczy. Nawet najbardziej dobrze wychowany pies w obszarach miejskich nie powinno chodzić swobodnie! Wiele samochodów, innych psów, z których niektóre mogą być agresywne podejście do swoich braci, przechodniów, którzy mogą być przestraszony jednego rodzaju, swobodnie wędrować dużej wielkości zwierzaka … A to tylko niewielka część z powodów, dlaczego każdy pies w mieście powinny być pod kontrolą przyjmującego , Ale ołowiu – nie jest tylko środkiem ograniczania swobody, ale również może stać się modne i stylowe akcesoria, podkreślając status właściciela. Oczywiście, wybór zależy od Twoich potrzeb i oczywiście możliwości finansowych. Jakie są smycze dla psów i dla jakich celów służą, a zajmiemy się w tym artykule.

Zacznijmy od klasyki gatunku – smycze dla psów ze skóry (lub sztucznej skóry). Chociaż tylko jeden, być może, można znaleźć w arsenale każdego sobakovladeltsa. PET jest przedstawiony tylko ogromny wybór smyczy skóry, różnej grubości i długości – od krótkich vodilok 40 – 50 cm i opcji rekreacyjnych 2,5 m. Od prostych do ekskluzywnego wyglądu i koloru – tkane, tłoczone z metalowymi akcentami, lub nawet z dekoracją dżetów. Wszystko to różnorodność pozwala wybrać dowolną opcję na codzienny spacer, a dla „publikacji”.

Przy wyborze smycz, należy kierować się wielkością i siłą swojego psa. Skóra – materiał jest dość silny, ale słabym punktem w smyczy może być metalowa klamra lub strzelba, której przymocowane do kołnierza. Jest bardzo ważne, aby wybrać go w zależności od wagi i siły swojego psa. Karabinki są w różnych wzorów, ale z właściwych wyborów, wszystkie one muszą być wystarczająco wiarygodne. Przy zakupie należy sprawdzać, przesuń zatrzask kilka razy, aby sprawdzić, nie tkwi tam. Smycz Skóra nie lubi wilgoć, więc powinno być myte tylko w skrajnych przypadkach, jak to musi być chroniony przed zębów psa i jest bardzo niepożądane użycie smyczy – to znacznie skrócić żywotność. I dobrej opieki i starannego użytkowania skórzanej smyczy będzie trwać przez wiele lat.

Smycze dla psów płótnie lub nylonu jest dość popularnym rozwiązaniem. Są bardzo różne długości – od 1 do 15 metrów. Najczęściej są one wykonane z taśmy, ale ostatnie modele stały się popularne ze względu na „kablu” o różnej grubości. Zalety materiału drążku prowadzącym to odporność na wodę (to jest możliwe, do kąpieli psa bez usuwania amunicji) z zanieczyszczeń łatwo usunięte, odporne na zużycie. Z powodu dużej gamie kolorów, można wybrać opcję prawie każdy – od non-barwienia czerni aż do pomyślenia wzór wszystkich kolorach. Płótno smycz będzie najlepszym wyborem, jeśli zdecydujesz się angażować w szkoleniu psów – silny, niebrudzący, odpornego na uszkodzenia. Jednakże, jeśli zdecydujesz, pamiętaj, że zbyt chciwy i wybierz długa wersja nie jest jeszcze warto, ponieważ w tym przypadku długość nadwyżki zawsze przeciągnąć na ziemi, będzie miał wiatr w ręku, a następnie puścić. Dla normalnego chodzenia i w szkoleniach wystarczy długość smyczy od 3 do 5 metrów.

Bardzo dogodne uniwersalne smycze perestezhnye dla psów. Perestezhka zwykle ma długość około 2 metrów, a różni się od konwencjonalnego smyczy tak, że wielkość może być regulowana. W tym celu na obu końcach są zatrzaski zatrzaski, które są mocowane do pierścieni znajdujących się w różnej długości iw ten sposób zmienić jej długość. Smycz-perestezhka bardzo wygodne, jeśli trzeba szybko zapiąć psa na słup lub drzewo – można to zrobić za pomocą jednego ruchu. To również może być używany jako svorku, które przymocowane do karabinka jednocześnie dwóch zwierząt. Perestezhka będzie bardzo przydatna i właściciele dużych i ciężkich skał jako dwa karabiny, guziki z kołnierzem jednocześnie umożliwia bardziej bezpiecznie trzymać zwierzaka. smyczy Perestezhnye są wykonane z dowolnego materiału – skóra, poliamid lub płótna.

Elegancka smycz dla psów w postaci łańcucha – to raczej miła opcja dla „exit” w mieście lub na wystawę, niż do codziennego użytku. Przede wszystkim chodzi o ich wielkość – nie są one bardzo długie i dobre na spacer psa na nim będzie dużo pracy. Ponadto, wziąć w rękę sam łańcuch jest problematyczne, nie wspominając o tym, że w razie potrzeby, na rolce go w ręku, jak można to zrobić za pomocą konwencjonalnego smyczy materiału lub skóry. Ale w zimie, z oczywistych względów, to lepiej zrezygnować z używania amunicji metalu.

Jednym z najbardziej wygodnych opcji do codziennych spacerów smycz – smycz ruletkę. pojawiły się w naszych sklepach zoologicznych nie tak dawno temu, ale stała się już bardzo popularne i popytu. I nic dziwnego – kompaktowa obudowa ruletka łatwo zmieścić nawet w delikatnej kobiecej dłoni, a jednocześnie jest bardzo łatwy w obsłudze, a długość smyczy umożliwia pies chodzić do wszystkich pobliskich krzakach, podczas gdy właściciel stoi spokojnie na czystym torze. To niemal idealne dla każdej rasy – i mały toyterera oraz dużej Rottweiler pies i zawsze pod kontrolą, a jednocześnie nie ma wystarczająco dużo miejsca na spacery. Ruletka są w różnych długościach – od 2 do 8 metrów. Wewnątrz smyczy może być liny lub taśmy. opcja taśma jest bardziej trwała, ale lina – bardziej kompaktowy i lekki. Jedynym ograniczeniem dla stosowania ruletkę – nie może związać swojego psa, czy jej ciało może pękać i łamać. Smycz nie boi się wody, jeśli jest wystarczająco zmoknąć do suchej, ciągnąc linę do jego pełnej długości. Pomimo ogromnej liczby różnych producentów ruletki podczas zakupu, nie starają się zaoszczędzić pieniądze – co do zasady, niedrogie modele bardzo szybko rozbić i naprawa nie podlegają. Dobra taśma nie jest tanie, ale niezawodny i przy odpowiedniej konserwacji będzie służył przez 10 lat!