784 Shares 3478 views

Lek Jomtien (Pattaya, Jomtien Beach): opis, usługi, opinie

Pattaya jako miejsce na wakacje, wielu turystów krajowych wybrać dziś. Ale najbardziej najlepszy teren ośrodka jest zdecydowanie uważane Jomtien. hotele jakość, w tym gospodarza i rosyjskich turystów w tej części Pattaya, istnieje ogromna ilość. Większość z nich zyskały bardzo dobre recenzje. Lek Jomtien Hotel. To odnosi się do liczby hoteli i Lek Jomtien Hotel.


cechy lokalizacja

Kompleks ten znajduje się w południowej części Pattaya, około 3 km od słynnej ulicy Walking Walking Street. Właściwie sam obszar Jomtien słynie z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu hotelu znajduje się wiele kawiarni, restauracji, apteki, kluby i sklepy.

Fly rosyjskich turystów, którzy wybierają się zrelaksować w Pattaya, zazwyczaj U-Tapao Airport. Zabierz go do hotelu, aby nasi rodacy nie mają większego wysiłku. Touroperatorzy pracujących z tego hotelu, zazwyczaj zapewniają swoim klientom bezpłatny transfer bezpośrednio do jego bramy. Lek Jomtien Hotel самостоятельно, могут добраться до нее на такси. Urlopowicz tylko zarezerwować pokój w hotelu Hotel Jomtien Lek może sam dotrzeć taksówką. Również te turyści mają możliwość zamówić transfer w hotelu (za opłatą).

ogólny opis

Lek Jomtien Hotel к классу двухзвездочных. Odnosi się do kompleksu Lek Jomtien Hotel do klasy dwugwiazdkowych. On jest multi-piętrowy budynek z nowoczesnym budownictwie. Jest uważany za najbardziej odpowiedni dla turystów indywidualnych, par bez dzieci i starszych wczasowiczów.

Palenie w tym zakaz palenia. Dla zwolenników tego nawyku w hotelu specjalnych miejscach. Nie można zatrzymać się w tym hotelu ze zwierzętami. Recepcja hotelu czynna jest przez całą dobę. Depozytu w dniu przyjazdu do turystów nie są podejmowane.

Lek złożony Jomtien: Opis pokoi

Jak to tani hotel, pokój tylko klasa powinna być tutaj standard. Pokoje dla turystów obejmuje następujące udogodnienia:

 • TV;

 • klimatyzacja;

 • mini-bar z lodówką.

Lek Jomtien Hotel, помимо всего прочего, имеются и индивидуальные душевые. Oczywiście, jak w każdym innym hotelu w Pattaya, Pokój Lek Jomtien Hotel, między innymi, istnieją indywidualne natryski. Suchy kostium kąpielowy, a Goście mogą na balkonie.

Recenzje liczby pokoi

Opinia turystów o tym hotelu opracował bardzo dobrze. Pokoje w mały, ale bardzo czysty i schludny. Lek Jomtien 2* , уборку горничные здесь проводят ежедневно. Jak wielu byłych goście hotelu Lek Jomtien 2 *, sprzątanie odbywa się codziennie tutaj. I ich obowiązki, są one bardzo dobrze, niezależnie od tego, czy są one zostawialiśmy napiwek czy nie.

Z balkonów w tym hotelu są dość duże. Ale są, niestety, nie we wszystkich pokojach. Brak szczególnie piękne widoki z okien pokoi tego budżetu, oczywiście, nie otwiera się. Większość z nich znajduje się na ścianach budynków sąsiednich. Jednak okna w handlu-w pokojach hotelowych zapewnia bardzo grube zasłony. Dzięki ich obecności nawet w ciągu dnia turyści mają okazję do spania w pokoju w niemal całkowitej ciemności.

Klimatyzacja jest dostępna, sądząc po opiniach z gości hotelowych, regularnie. I tworzą, zgodnie z lokatorów w pokojach są bardzo wygodne klimat. Urządzenia klimatyzacyjne umieszczone są na tyle wygodnie. Przynajmniej na przeciągi lokatorów nie narzekam.

Izolacja akustyczna w pokojach hotelowych, wielu gości myśleć, niestety, nie bardzo dobre. Mieszkańcy hotelu mogą nawet usłyszeć klimatyzator z sąsiednich pokoi i porozmawiać z innymi gośćmi. Jednak sam hotel – dość cichy. Brak nocnych klubów i dyskotek nie są blisko niego. I większość gości są starsi Europejczycy. Czasami mieszkańcy prowadzić wizytę Taek. Ale praktycznie nie pije i zachowywać się normalnie dość cicho. To dlatego, że Taek ten hotel nie jest zalecane dla turystów z dziećmi. Oprócz małych zajazdów w hotelu nie przewiduje żadnych dodatkowych urządzeń.

Prysznic w hotelu, zdaniem wielu mieszkańców, jest bardzo wygodne dla podejmowania zabiegów wodnych. Papier toaletowy w łazience jest zawsze obecny. To samo dotyczy mydło i szampon. Śmieci jako pokojówki znosić regularnie.

Wyposażenie hotelu

Lek Jomtien (Паттайя, Джомтьен) за служила не только за удобные номера. Dobre recenzje Hotel Lek Jomtien (Pattaya, Jomtien) służył nie tylko wygodne. Infrastruktura w tym hotelu, w opinii wielu jego dawnych mieszkańców, opracowany również całkiem dobrze. Bardzo często, wczasowicze, turyści krajowi w Tajlandii, biorąc w kraju na wynajem samochodów. Zostaw swój samochód, jeśli chcesz takie osoby mogą na bezpłatnym parkingu należącym do samego hotelu. Ten parking nie jest strzeżony. Jednak przypadki kradzieży na nią nie odnotowano.

Jest w tym hotelu, oczywiście, i małym basenem. Znajduje się na trzecim piętrze budynku. Pływać w basenie hotelowym, zdaniem wielu mieszkańców, całkiem wygodnie. Ale turystów odwiedza go bardzo często. Po tym wszystkim, morze jest w odległości spaceru od hotelu. Chlor w basenie złożonego personelu, według wielu gości, wylewa sporo. Być może jest to, aby uniknąć rozprzestrzeniania się infekcji (co jest prawdopodobne w gorącym klimacie). Jednak ludzie z wrażliwą skórą kąpieli w hotelowym basenie powinna nadal być ostrożnym. Kremy zmiękczające skórę w każdym przypadku konieczne jest użycie obowiązkowe.

Oprócz basenu i parkingu w hotelu dla wygody turystów przewidziane są:

 • Przesłanką do prania, wyposażone w nowoczesny sprzęt;

 • Znacznik przechowywania bagażu;

 • wspólny salon TV;

 • biuro informacji turystycznej.

н а хранение в сейф. Kosztowności i dokumenty turyści mają okazję do N i przechowywany w sejfie. W tym celu dla gości w hotelu wziąć kaucję w wysokości 2000 bahtów (około 3300 rubli rosyjskich). Po eksmisji z pomieszczeń pieniądze turyści wrócić. Goście zatrzymujący się na górnych piętrach, może wzrosnąć do ich windy.

Recenzje infrastruktury hotelowej

своим постояльцам, по мнению многих отпускников, предоставляет вполне приличный . Hotel Lek Jomtien serwis do swoich gości, w opinii wielu wczasowiczów, oferuje całkiem przyzwoity. гостинице очень вежливый. Pracownicy w tym hotelu są bardzo uprzejmi. Jeżeli lokator miał żadnych problemów, może on w każdej chwili skontaktować się z administratorem w recepcji. Wszystkie nieporozumienia pracownicy starają się rozwiązać szybko.

Szczególnie dobre recenzje tego hotelu goście zasługują na dostępności bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Lek Jomtien (Паттайя, Джомтьен) у туристов считается и наличие сразу двух русскоязычных каналов ТВ. Również na plus Lek Jomtien (Pattaya, Jomtien Beach) turystycznym i jest uważany za obecność dwóch kanałów telewizyjnych rosyjskojęzycznych. W godzinach wieczornych, wczasowicze mogą oglądać ciekawe programy. Zalety tego kompleksu należą turyści i regularnie serwisowane przez windę.

Pewne braki w hotelu, oprócz nie bardzo dobrej izolacji akustycznej, a uważa się, że administracja nie zapewnia ręczników plażowych gość. To akcesorium wczasowicze zarezerwować pokój w tym hotelu, warto zabrać ze sobą z domu.

śniadania

тель Lek Jomtien Hotel двухзвездочный, столовая здесь имеется собственная. Pomimo faktu, że w Tel Lek Jomtien Hotel przytulna jadalnia jest dostępny na miejscu. Pokoje do wynajęcia w tym kompleksie ze śniadaniem. Jedzenie jest w hotelu, jak wiele osób uważa tolerowane. Wszelkie fanaberie w menu jadalni nie jest przewidziane. Ale rano głodne mieszkańcy nie pozostanie.

рукты и овощи, арбузы и ананасы — это то, что помимо основных блюд, могут заказывать постояльцы отеля Lek Jomtien . F EBCCH i warzywa, arbuzy i ananasy – jest to, że oprócz głównych dań można zamówić gości hotelowych Lek Jomtien. того комплекса утром можно посещать с 7 до 11 часов . Restauracja e kompleksu w godzinach porannych można oglądać od 7 do 11 godzin. A nawet spóźnione najemcy owoc staje się prawie zawsze. Głównym menu hotelowej jadalni obejmuje zwykle:

 • jaj;

 • plaster szynki;

 • kiełbasa;

 • jaja gotowane;

 • Rys.

Bufet układ w jadalni serwowane są również zupy, cebula, masło, dżem.

beach hotele

Lek Jomtien Hotel в непосредственной близости от моря — на перпендикулярно расположенной к берегу улочке. W hotelu znajduje się Lek Jomtien w bezpośredniej bliskości morza – znajduje się prostopadle do brzegu ulicy. Aby dostać się do plaży, goście hotelu mają do pokonania w sumie około 300 metrów.

Wzdłuż linii brzegowej w przedniej części hotelu są równomiernie rozłożone wszelkiego rodzaju kawiarni, salonów masażu, sklepów i barów. Samo morze jest w tym momencie dość jasne. Jomtien Beach – najdłuższy w Pattaya. Ludzie na plaży naprzeciwko hotelu jest zwykle dość dużo. Pokryta miękkim piasku plaży. Więc opalania tu całkiem wygodnie. Jednak, niestety, w piasku wspólnej śmieci. Dlatego niektórzy goście hotelowi wolą odwiedzić inne plaże w Pattaya. Na przykład, bardzo popularny wśród mieszkańców hotelu używa „Koh Lan” na Tien Beach.

Infrastruktura miasta obok hotelu

Baht turyści rosyjscy, którzy osiedlili się w tym hotelu można zakupić zupełnie bezproblemowy. Lek Jomtien. Kilka korzystnych wymienniki zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Lek Jomtien. туристов, отдыхающих в районе Джомтьен, также ждут самые разнообразные. turystów Rozrywka na wakacjach w obszarze Jomtien oferuje również szeroki wybór. W razie potrzeby, goście hotelowi mogą odwiedzić, na przykład, bary z tancerzy, różnego rodzaju kluby, gabinety masażu, kawiarnie muzyczne. жильцы комплекса имеют возможность сходить на ночной рынок и в один из самых лучших ресторанов Паттайи, работающий в шаговой доступности от ворот комплекса. Również mieszkańcy kompleksu mają możliwość wyjazdu do nocy rynku i jedną z najlepszych restauracji w Pattaya pracujących w niewielkiej odległości od bram kompleksu.

Celowniki

Lek Jomtien Hotel, по мимо всего прочего, могут посетить и разного рода интересные места Паттайи. Oczywiście, turyści, którzy zarezerwowali pokój w hotelu Jomtien Lek na ostatnie rzeczy, może odwiedzić i wszelkiego rodzaju ciekawych miejsc w Pattaya. Na przykład, nie daleko od tego hotelu są:

 • Tower "Pattaya Park". Jest to bardzo ciekawe miejsce dla rosyjskich turystów jest niemal kultowy. Wieża jest zawarte w programie prawie wszystkich wycieczek. Na 55. piętrze budynku znajduje się taras widokowy, który jest prowadzony na całe miasto. Schodzić na dół stąd możliwe jest kolejką linową – przywiązany liną lub w przyczepie.

 • Oceanarium Pattaya. Struktura ta jest sto metrowy tunel podwodny ze szklanymi ścianami. Przy wejściu do akwarium jest basen z życia morskiego, który może być w tym jej dotykać.

Również w pobliżu hotelu Lek Jomtien 2 * są takie ciekawe zabytki, takie jak, na przykład, Pattaya Hill Speedway, Centrum kartig i tak dalej. D.