492 Shares 3042 views

ADD – Marynarki pewni ludzie, którzy cenią sobie komfort

ADD – to włoska marka. Wszystkie kurtki i płaszcze wykonane są przez Comei Compagnia Mercantile. ADD – to doskonałość materiałów, tkanin i pomysłów eksperymentów.


Narodziny firmy

Produkcja odzieży mody założony w późnych latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku włoskiego projektanta. Praktyczne, lekkie i ciepłe ubranie natychmiast znalazł swoich fanów wśród ludzi w różnym wieku. W chwili obecnej kurtki ADD-down kobiety ściśle związane z lekkich wzorców, wygodne w każdych warunkach pogodowych.

Firma Comei są charakterystyczne futro, błyszczące tkaniny, dzianiny szydełkowane w wykończeniu i podstezhka skutkujące kołdrą. Głównym model – genialny moda ADD-dół kurtki, płaszcze, kurtki sportowe, długie płaszcze futrzane.

Błyszczący top od podstawowej kwoty modeli – to najwyższa wytrzymałość nylon. Taka tkanina wygląd jest piękny, wygląda drogie. W tym przypadku jest to właściwa mieszanka włókien naturalnych i sztucznych, ze względu na które odmiany gry światła z cieniem na dość matowych i błyszczących tkanin – główne niekwestionowanymi bohaterami wszystkich porach roku. Te innowacyjne technologie zwykła kurtka przekształca się modne i piękne.

W podstezhki gęsi pióra używane biały puch. Jakościowy wypełniacz o doskonałych właściwościach cieplnych oszczędzania i pięknego stosunku 95/5 kurtce zamienia się w niezwykle ciepły. Wykorzystywane w produkcji technologii polywash tkanka tworzy efekt aksamitnej, więc rzeczą nosić będzie niezwykle udany.

Specyfika produkcji

Ponadto, spółka dokonując kurtki ADD-dół, dzianiny szydełkowane wykorzystuje elementy, które stały trend w modzie w tym sezonie. Ogromne klamry, cyrkonie, błyszczące cekiny – to wszystko zniknęło z wybiegów. Obecnie preferowane prostota stylu krzykliwe rzeczy.

Kurtki ADD, które dokonuje przeglądu można znaleźć tylko najbardziej podziwiane odpowiadać jak najlepiej dany kierunek mody. Są doskonale nadaje się do uprawiania sportu i podróży. Długie płaszcze firmy wyglądać elegancki i pełen wdzięku z powodu stosowania powszechnych współczesnych wzorów w produkcji modeli.

Znak ten specjalizuje się głównie w produkcji odzieży dla każdego. W jego zbiorach znajdują się kurtki damskie, kurtki męskie, ciepłe kombinezony dziecięce. Wszystkie linie odzieży w ten sposób i są nazywane – kobiety, mężczyźni, dzieci są podzielone na dziewczynę, chłopak, dziecko.

Gdzie kupić automaty modelu?

Dodatek kurtki są sprzedawane głównie w butikach jednej marki. Na całym świecie liczba jest ogromna. Ze względu na wysoką rentowność firmy również doznał handlu w trybie zakupów online. marketing firma jest inna w odniesieniu do demokratycznej polityki cenowej. kurtki kosztów ADD jest niska ze względu na zorganizowanej produkcji w Chinach rzeczy.

Praktycznie wszystkie DODAJ Damskie kurtki mieszczą 150-300 euro. Zakres najnowszej kolekcji prezentowane w sklepach internetowych. Również kupić w dół kurtki DODAJ możliwe w butikach, współpracując z najlepszych ekskluzywnych marek.

Wybierając markę odzieży outdoorowej, każdy znajdzie kurtkę w dół do gustu.