448 Shares 9734 views

Jak zrobić „przestrzeń” w słoikach z własnymi rękami?

Coming długiego weekendu maja, a duża część naszego społeczeństwa wolą, aby otworzyć sezon wakacyjny, lub piknik. Spędzać czas na świeżym powietrzu zabawa jest łatwe, dlatego istnieje wiele gier na świeżym powietrzu. Ale jeśli pogoda nie jest dobra wiadomość, będzie musiał spędzić weekend bez wychodzenia z domu. Jednak nie będą się nudzić, jeśli przyjąć właściwą decyzję – i zorganizować warsztaty z dziećmi, aby stworzyć wiele pięknych rzeczy.

Jak zrobić „przestrzeń” w słoikach z własnymi rękami, to będzie interesujące, aby dowiedzieć się, a dziewczęta i chłopcy dojrzewania. Z dziećmi też można wykonać to hack, ale odpowiedzialność za większość etapów będzie na ciebie, gdy dziecko będzie odgrywać ucznia. Ale bez względu na to, ile lat może być Twój oszołomienie, ostateczny wynik wysiłku jest po prostu oszałamiający, a pochmurne dni mijają bardzo szybko i prawie niezauważalnie.

Metoda 1: Komponenty

Aby stworzyć „przestrzeń” w słoikach potrzebne będą następujące materiały:

 • wełny;
 • Szklany pojemnik (słoik mały rozmiar);
 • gliceryny (dostępny w aptekach);
 • Suche cekinów;
 • barwnik spożywczy;
 • pincety.

Krok po kroku

Przystępujemy do stopniowego ustanowienia „nieba” w domu:

 1. Wlać do szkła słoik niewielką ilością brokatu, umieścić je mały kawałek waty.
 2. Wlać zawartość słoika gliceryny medycznej.
 3. Wlać do słoików trochę z barwnika do barwienia wełny.
 4. Podłącz korkiem szklanym słoiku i wstrząsać delikatnie.
 5. To jest to! Teraz, gdy wiesz, jak zrobić „przestrzeń” w słoikach.

Tajemnice, które pomogą Ci stworzyć idealne siekać

Nie wystarczy tylko wiedzieć, jak zrobić „przestrzeń” w słoikach. Zalecamy zapoznanie się z wyborem wskazówek, bez którego nie będzie w stanie stworzyć coś doskonałego i doskonały.

Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć korek materiału korka, trzeba się upewnić, że nie są one rozproszone w rzemiośle usług. Aby to zrobić, należy pokryć je cienką warstwą kleju kauczukowego i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Jeśli myślisz o stworzeniu wystroju dużym szklanym pojemniku, to nie ma potrzeby, aby ją wypełnić całkowicie gliceryna – jest obarczona konsekwencjami. Po podgrzaniu, pełny bank może po prostu wybuchnąć z powodu braku powietrza. Luźne lub pokrywa zostanie pokonany, i zawartość rozlane.

W przypadku formowania korek zawieszane muszą być bezpiecznie przymocowane do małego naczynia, w przeciwnym razie można ubrudzić jeśli ona spada.

Do „gwiazda” wyglądał bardziej żywy, bardziej naturalne i nie będzie trzymać się ścian szklanym pojemniku, wstępnie posypać brokatem na suchym papierze, zwilżyć wodą bawełnę i zwinąć ją w wystroju.

Nie jest konieczne, aby kroplowego barwnikiem spożywczym bezpośrednio w słoiku pierwszy kolor wełny bawełny, a dopiero potem połączyć je w kompozycji. Ewentualnie zawieszony na jeden kolor, gdy istnieje tak wiele różnych odcieni. Ale nie zapominajcie, że dla każdego z polaru koloru powinno być zindywidualizowane.

Metoda 2: Składniki dla „kosmosu” w słoikach

Aby utworzyć rzemiosła trzeba przygotować następujące składniki:

 • ozdoby (błyszczące pigmenty) twórcy;
 • Szklany pojemnik z pokrywą, który jest przykręcony;
 • neon kije o różnych kolorach.

algorytm

Z tych składników „przestrzeni” w słoiku stworzyć trochę inaczej.

Najpierw trzeba umieścić w pojemniku, suchy brokatem, a następnie wlać zawartość jej neonowych patyków. Możemy tylko niezawodnie zamknąć słoik i dobrze wymieszać wszystkie składniki przez potrząsanie.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić „przestrzeń” w słoikach z własnych rąk, a na kilka sposobów, które nie wymagają wiele wysiłku i dużo wolnego czasu.

Nie bój się, bo tylko w ten sposób można cieszyć się pięknem wszechświata, bez wychodzenia z domu, lub obdarzyć swoim znajomym przyjemne drobiazgi!