561 Shares 5109 views

Używamy automatyczne wyłączenie komputera w systemie Windows

Każdy użytkownik komputera osobistego, co najmniej raz, ale powstaje pytanie, dlaczego w najbardziej popularnych systemów operacyjnych nie zawierają program automatycznego wyłączenia? Słynny Windows od firmy Microsoft, jeszcze przez Task Scheduler jakoś sobie sprawę z tej możliwości, ale wygodny i zrozumiały, że nie można nazwać. Dlaczego niewygodne? Tak, ponieważ aby dostać się w rzeczywistości z planisty, należy nacisnąć kilkanaście przycisków, wykonaj mylące i nieoczywiste sposoby, i, oczywiście, nadal pamięta kolejność operacji. W systemie Linux, jak: brak poleceń podróż wiedzy o harmonogramie, aby nic nie robić. Wydaje się, że twórcy Chevalier uwierzyć, że automatyczne wyłączanie komputera – kaprys, który jest używany przez urządzenie. Po przeanalizowaniu warunków wyszukiwania i skomunikowanie zwykłych użytkowników, można stwierdzić – funkcja ta musi być realizowany odrębny program. Wielu powie „dziękuję”, tworzą odnośnik menu start dla małej aplikacji, która pozwala na wykonywanie automatycznego zamykania komputera. Program istnieje, chociaż programiści innych firm i entuzjaści. To przywodzi na myśl mądrość góry i Mahometa! Być może w przyszłych wersjach systemu operacyjnego automatycznie wyłączyć komputer będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych, dobrze, dopóki nie weźmiemy pod uwagę powyższe alternatywy.


W rzeczywistości takie programy jest wiele: od bardzo prostych, można tylko odkładać czas; przedstawić Aplikacje przyczepne, które wchłaniane wiele użytecznych (nie) z dodatkowymi funkcjami. Automatyczne wyłączenie komputera po prostu wydając czasomierza jest najłatwiejszy do zrozumienia, ale zakres zastosowania takiej metody jest bardzo ograniczona. Ale gdy nie ma decyzji, to znaczy, że istnieje zapotrzebowanie. Więc spotykamy pierwszego kandydata do roli włącznika komputera – OFFTimer. Mimo to, bardziej wygodny w użyciu produkt oprogramowania, który implementuje zaawansowane automatyczne wyłączenie komputera. Jest również prosty i intuicyjny: ustawianie timera i pożądanego czasu wolnego, to jest tutaj – W dzień innowacja tygodnia. Dzięki tej elastyczności konfiguracji zwiększa się znacząco, choć zasada działania pozostaje taka sama. Taki program jest trudny polecić do ogólnego użytku, ponieważ w zasadzie istnieją pewne zadania, które trzeba mocno ustawić czas wyłączenia. Możliwość zabrania komputera z trybu uśpienia czasomierz nie radykalnie zmienić sytuację. Ale może ktoś będzie potrzebował – Auto Power-on Shut-down. Początku: niektóre produkty są płacone, więc uważnie czytać opis przed pobraniem z sieci.

Z dużą liczbą alternatywnych rozwiązań, od początku 2000 roku w przestrzeniach Internetu, można pobrać niesamowite app-zbożowe – poweroff. Każdy użytkownik jest zalecane, aby mieć go na dysku twardym – często pomaga. Ponadto, już stał się klasykiem, wyłącz zegar i dzień tygodnia, PowerOff jest w stanie wziąć pod uwagę aktywność kontrolera sieci / modemu, wykorzystanie procesora i wydajności popularnego odtwarzacza Winamp (Winamp). W praktyce wygląda to następująco: wprowadzenie kontroli wykorzystania procesora, można łatwo oglądać swój ulubiony film, nawet późno w nocy bez obawy zasnąć z powodu zakończenia zmniejszenie obciążenia systemu odtwarzania że poweroff rejestracji i wyłącz komputer. Możesz także czuć się swobodnie zawierać muzykę w odtwarzaczu Winamp – do ukończenia zasilanie jest wyłączone listę. No i kontrola aktywności sieci wydaje się być niezwykle przydatna funkcja. Teraz nie ma potrzeby czekać na zakończeniu iniekcji: dostosowania poweroff, zestaw pobrania, wyłącz monitor i go o swojej działalności. Komputer będzie pobrać wybrany i automatycznie wyłączy się.