527 Shares 4155 views

Historia i aktorzy „Percy Jackson i potwory morskie”

Filmy o greckich bogów i ich potomków dokonaniu duży splash i znalazł fanów na całym świecie. Aktorzy „Percy Jackson i morskie potwory” były jedną z przyczyn tego sukcesu.


Film

Fantasy "Percy Jackson: Sea of Monsters" kontynuuje historię dzieci legendarnych greckich bogów. Młodzi bohaterowie wzrosła w dzisiejszym świecie, a niewiele wiedzą o świecie, w którym żyją ich rodzice są wszechmocne. Ale po pierwszym teście, znają wartość swojej przyjaźni i odkrył prostą prawdę, że cuda istnieją. Przygody Percy i jego przyjaciele nie są zakończone. Teraz muszą uratować swojego przyjaciela Grover, który spadł do cyklopa Polifema.

Ponadto bohaterowie znowu pomóc ich potężnych krewnych. Tym razem, córka Zeusa Talia dostał się duże kłopoty. Dusza młodego piękno tkwi w święte drzewa, które stopniowo obumiera. Tylko Złote Runo może zatrzymać proces i powrócić do życia Thalia. Jednak, aby uzyskać ten ważny artefakt, Percy i jego przyjaciele będą musieli przejechać przez morskie potwory i pokonaj w walce z każdym, kto chce go zatrzymać lub zapobiec.

Logan Lerman

Aktorzy „Percy Jackson i morskie potwory” są już zaznajomieni z publiczności do udziału w pierwszej części opowieści. Najsłynniejszy po filmie młody amerykański aktor Logan Lerman, Percy odtwarzane.

Logan urodziła się w Beverly Hills, Kalifornia. Rodzice przyszłego aktora był daleko od kina i działań twórczych. Męska linia całej jego rodziny stało lekarzy. Spodziewano się, że Logan będzie kontynuować dzieło ojca i dziadka. Ale z powrotem w ciągu pięciu lat, powiedział rodzicom, że zamierza zostać aktorem. I mimo, że ten zawód i wydawało się mniej poważna niż medycyna, rodzice obsługiwane swój wybór. matka Logan stał się jego osobistym menadżerem i pomógł dostać rzeczy zrobić i dostać główne role.

Nawet jako dziecko Lerman zaczęły pojawiać się na dużym ekranie iw telewizji. Zauważył w reklamach, dzieci grając główne postacie i po prostu ładny chłopców w tle. Ale prawdziwa sława przyszła do niego tylko wtedy, gdy dorastał.

Podobnie jak wielu aktorów „Percy Jackson i Morze potworów” Logan był mało znany szerokiej publiczności przed premierą filmu. I choć młody amerykański talent, i został wysoko oceniony przez krytyków, świetne role nie były w jego filmografii. Do tego czasu, aż został oferowane grać syn greckiego boga Posejdona.

Logan Lerman w swoich młodszych lat, stał się nie tylko znane na całym świecie aktorem, ale również musiał pracować o wiele więcej znanych i doświadczonych rówieśników. Niemal każdy film, w którym wystąpił, świecił jasny odcień. A teraz, do zapoznania się ze światem biznesu filmowego i innymi podmiotami, Lerman powiedział, że chce spróbować swoich sił po drugiej stronie kamery.

Alexandra Daddario

Amerykański Alexandra Daddario pojawił się przed publicznością w roli córki Atena i wiernego przyjaciela głównego bohatera. Jego jasny wygląd zawdzięcza korzenie włoskiej i czeskiej. Aktorka urodzony 16 marca 1986 w rodzinie prawników.

Alexander, jak również innych aktorów „Percy Jackson i morskie potwory”, we wczesnym dzieciństwie, aby zdecydować, aby zostać aktorką, to właśnie przez długi czas nie mógł być pomyślany. Tylko szesnaście lat miała swoją pierwszą rolę, ale niewiele osób zauważył dziewczynę wtedy.

Alexander przechodzi z jednej do drugiej serii. I chociaż każdy projekt był udany i kochany przez publiczność, nie tylko w Ameryce, ale także w innych krajach, nie Daddario stał się sławny. Ona pojawiła się w ciągu zaledwie jednego lub dwóch odcinków.

Udział w filmach o Percy Jackson był nie tylko za pracę przynosząc przyjemności, ale także szansa, aby pokazać siebie i swój talent.

Dzięki jasnym i niezwykły wygląd, Alexander przyciągnęło uwagę nie tylko producentów, ale także fotografów. Dziewczyna zdołała pokazać się nawet jako model.

Brendon Dzhekson

Aktorzy z filmu „Percy Jackson i morskie potwory” jednogłośnie uznał, że Brendon Dzhekson – najbardziej wesoły i sprężystego partnera. I to nie przypadek. Aktor bardzo wcześnie odkrył swoje talenty w dziedzinie komedii. Ale w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów, że nie chce być aktorem. Znacznie bardziej był przyciągane przez roli komika.

Brendon Dzhekson urodził się w rodzinie wierzących, i rozpoczął karierę w teatrach kościelnych. Ale wkrótce to nie wystarczyło. Młodzieniec próbował pracować w radiu i dostał niespodziewany sukces. Ludzie lubili słuchać jego programu, a wkrótce pamiętał nazwę ołowiu z wielkim poczuciem humoru. Brandon postanowił przejść.

Przyszły aktor postanowił przenieść się do innego miasta, która dała impuls do kariery. Nie tylko pojawił się po raz pierwszy w telewizji, ale także dostał okazję pracować ze swoimi idolami. Młodzieniec zauważył, filmowców i zaproponował mu swoją pierwszą rolę. Na pierwszym i drugim, a następnie.

W filmach o przygodach bohaterów dzieci Brandon zagrał najlepszego przyjaciela Percy'ego, Grover satyr. Opowiada o filmie „Percy Jackson 2: Sea of Monsters” aktorów i twórców, że jego udział spadnie większość problemów.

inne podmioty

Zagrał w filmie „Percy Jackson i morskie potwory” aktorów mało znanych i już czas, aby stać się sławnym. Wśród tych ostatnich szczególnie wyróżnia się Shon Bin. Ulubiony aktor w różnych krajach, zdobył sławę za swoją rolę w trylogii „Władca Pierścieni”, grał bardzo mocny god – Zeus.

Innym znanym aktorem, który grał Bóg stał Nathan Fillion. Aktor pojawił się w roli Hermesa, stał się sławny po udziale w serii detektywistycznej „Castle”.

Zagrał w filmie „Percy Jackson i potwory morskie” aktorów, którzy nie zostali zaangażowani w strzelaniu z pierwszej części. Na przykład, aktor Stenli Tuchchi. W nowym filmie grał Dionizosa.

Film „Percy Jackson i morskie potwory” został otwarty dla publiczności wiele nowych nazwisk. I w tym samym czasie grał i te podmioty, które już znamy i kochamy.