785 Shares 2052 views

Katarzyna Ivanchikova: biografia solista IOWA

Czy wiesz, kto to Ekaterina Ivanchikova? Biografia tej dziewczyny wiesz? Jeśli nie, radzimy przeczytać artykuł. Zapraszamy do lektury!


Katarzyna Ivanchikova: biografia

Popularny piosenkarz urodził się 18 sierpnia 1987 roku. Jej rodzinne miasto – Chausy (Republika Białorusi). Ojciec i matka Kathy – zwykli ludzie. Zrobił wszelkich starań, aby godnego życia dla jej córki.

dzieciństwo

Nasza bohaterka wzrosła uległego i dobroduszny dziewczyna. Podniosła na zwierzę na zewnątrz, przynieść je do domu, karmić i leczyć. Katya zawsze miał dużo koleżanek i przyjaciół.

Szkoła Ivanchikova studiował na cztery i pięć. Nauczyciele chwalili jej głód wiedzy i aktywnego udziału w życiu klasy. Równolegle z normalną dziewczyną prowadzącego musical. Od kilku lat, nauczyła się grać na fortepianie. Katiusza uczestniczyli również rysowanie okręgu, wokalną i studio tańca.

Jako nastolatek wszedł do Ivanchikova pierwszą miłość. Nagle rosnących uczucia skłoniło jej wiersze pisanie i piosenek. Wtedy nasza bohaterka myśli o tworzeniu własnych grup.

student

Katarzyna Ivanchikova, biografia, które widzieliśmy, chciał zostać sławnym piosenkarzem. Ale pod koniec liceum zdecydowała się pójść w drugą stronę. Poszła do Mińska, gdzie został przyjęty do BPU. M. Tank. W murach tej uczelni Katya otrzymał dwa zawody – „dziennikarza” i „uczonego”.

muzyka

grupa „Iowa” został utworzony w 2009 roku w Mohylewie. Katarzyna Ivanchikova zmontowany zespół składający się z młodych i ambitnych chłopaków. Nasza bohaterka była odpowiedzialna za pisanie piosenek i wokalu. Zagrała także na gitarze basowej. IOWA listy resztę grupy:

  • Andrei Artemev – instrumenty klawiszowe;
  • Leonid Tereschenko – autor tekstów, gitara;
  • VA Bulanov – perkusja, DJ;
  • Vadim Kotletkin – gitara basowa.

Zespół udał się na wycieczkę po całej Białorusi. Wszędzie ich występy wziął huk. Katarzyna Ivanchikova – piosenkarz, który uderza (w dobrym tego słowa znaczeniu), a nie tylko jego śpiew, ale również zdolność do poruszania się na scenie.

rozwój kariery

grupa „Iowa” odniosły sukces w jego rodzinnej Białorusi. Jednak nie było to dla nich za mało. W 2011 roku, postanowili udać się do Moskwy ze swoim istniejącym materiałem muzycznym. Rosyjskiej stolicy gościł nie bardzo przyjazny. ośrodki produkujące odmówił pracy z nieznanej grupy. Aby zarobić na jedzenie i zakwaterowanie, trupa występowała w ulicy Malaya Sadovaya. Katya śpiewali pieśni własnej kompozycji. Chłopaki grać na instrumentach muzycznych. Obok nich leżał cap, w którym przechodniów wpłacić pieniądze – ile to nie przeszkadza.

Pewnego dnia, utalentowane dzieci zostały poinformowane, aby wziąć udział w konkursie muzycznym. Katya Ivanchikova i jej koledzy postanowili wziąć to zalecenie w marcu 2012 roku. IOWA grupa zagrała w serialu „Red Star”, organizowanego przez Channel One. Dzieci były w stanie wyróżnić się wśród innych uczestników. Ale po paru tygodniach widzowie zapomnieli już o nich.

W kwietniu 2012 roku, Kate zaproponował kolegów w grupie, aby film do piosenki „Mama”. Chłopcy zgodzili. Problem ze znalezieniem sponsorów i clipmakers powstało. W maju, film był gotowy. Muzycy z „Iowa” zamieścił go na usługi YouTube. W krótkim czasie zacisk zebrał ponad milion widoki.

Już w lipcu IOWA reprezentował nasz kraj w konkursie „New Wave”. Nadal trzymał w Jurmala. Podobnie jak inni uczestnicy imprezy, Catherine śpiewał pieśń żyć. Jego dane głosowe i zewnętrzne chwalił publiczność i profesjonalne jury.

W 2013 roku Kate ze swoim zespołem pojawił się w programie „Chodźmy za mąż.” Pierwszy kanał, zaśpiewała piosenkę „Jestem mężem.” Dwa miesiące później, zespół został zaproszony do telewizyjnego show „Big Dance”.

Na początku 2014 roku w grupie twórczej kotek IOWA były dziesiątki piosenek, setki przemówień i 6 klipów. I nagrali ścieżkę dźwiękową do serialu „Kuchnia”. Podstawą do piosenki „jedno i to samo” została podjęta.

sukces

Ta popularność przyszedł do zespołu po tym jak piosenka „Smile” zostało przeprowadzone w rosyjskich stacjach telewizyjnych. To było po klipie o tej samej nazwie. Ludzie zaczęli śpiewać proste teksty. Propozycje współpracy spadła do białoruskich muzyków jak „róg obfitości”.

Grupa „Iowa”, prowadzony przez Katya Ivanchikova nadal angażować fanów z nowymi piosenkami. „Piosenka jest prosty”, „jitney”, „Bride” – te utwory zostały dodane do siebie listy odtwarzania wielu użytkowników sieci społecznych.

Katarzyna Ivanchikova: miłość życia

Wysoki, piękny, pewny siebie, bezczelna i stylowy – te słowa można scharakteryzować naszą bohaterkę. Z pewnością ma wielu fanów płci męskiej. Prawda odwzajemnione Katarzyna Ivanchikova? Prywatne śpiewak życie owiane wiele tajemnic i plotek.

Media drukowane terminowo informowana o solisty ślubu „Iowa”. Niektórzy nawet przywiązać się zdjęcie z podpisem „mąż Ekateriny Ivanchikovoy”. Ale to tylko machinacje wrogów i żółtych pracowników prasowych. Do tej pory, Kate nie jest prawnie małżeństwem. Ona nigdy nie był żonaty. I mieć dzieci, też nie miał czasu. Być może to dlatego, Ivanchikova stawia wysokie wymagania swoim potencjalnym wybranych. Człowiek musi być inteligentny, przyzwoity, zabezpieczone i psychicznie stabilny. Pochodzenie etniczne, wzrost i wiek nie mają znaczenia.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, gdzie urodziła się i stał się popularny Katarzyna Ivanchikova. Biografia dziewczynka została szczegółowo zbadane przez nas. Życzymy jej i innych członków grupy IOWA sukcesu i finansowego dobrobytu!