718 Shares 3573 views

Jaki dobry intymny smar: typy, nazwy, recenzje

Często kobiety odmawiają lub unikają seksualnego stosunku z powodu dyskomfortu lub nadmiernego tarcia spowodowanego brakiem naturalnego smarowania. Jeśli dyskomfort nie jest spowodowany chorobą lub pogwałceniem równowagi hormonalnej, problem zostanie rozwiązany po prostu – trzeba kupić intymny środek smarujący lub środek poślizgowy dla seksu. Jeśli chodzi o wybór takiej intymnej rzeczy, kobiety mają pytanie: "Jaki dobry intymny smar?"


Odpowiednie smary

Przed zakupem środka smarującego należy zdecydować, na jakie cele zostanie użyte, a następnie z niego dokonać wyboru.

Bardzo ważne jest, aby dokonać zakupu w wyspecjalizowanym sklepie seksualnym lub w aptece, ponieważ fundusze, o których mowa na półkach sklepów konsumenckich, mogą być nieregularne, a nawet niebezpieczne.

Oczywiście, zamiast intymnego środka smarującego, można użyć naturalnego środka poślizgowego – męskiego nasienia. Ale ten analogowy jest odpowiedni tylko dla par, które marzy o dziecku lub kobietach stosujących pigułki antykoncepcyjne.

Również dobrym analogiem może być ślina. Jego wadą jest to, że wysycha szybko i może powodować podrażnienia, jeśli skóra ma małe rany lub zadrapania.

Wybierając intymny smar

Do codziennego seksu tradycyjnego zaleca się wybrać środek smarny na bazie wody, ponieważ jest niedroga, nie powoduje podrażnień ani alergii. Zwykle smary po otwarciu można przechowywać od trzech miesięcy do roku, w zależności od kompozycji. Nałożyć środek smarny przed stosunkiem płciowym i dokładnie spłukać.

Smary na bazie wody

Nadaje się do użytku z prezerwatywami, nie zawiera szkodliwych substancji, nie pozostawia śladów na skórze, łatwo je umyć i zmyć. Wadą takich substancji smarnych jest krótki czas: po 5-10 minutach po wyschnięciu całkowicie wyschnie lub absorbuje.

Najlepszym intymnym smarem na bazie wody jest Unex firmy "Rosparfum" -Desire. Dbając o zdrowie swoich klientów, znana marka wytwarza tylko produkty wysokiej jakości, prezentujące na rynku światowym towary za podstawowy instynkt, od smarów i kończących się zabawkami erotycznymi. Smar "Unex" jest przeznaczony do codziennego użytku, dostępny w wygodnej butelce o pojemności 40 ml, doskonale nawilża skórę, zwiększa czułość intymnych miejsc. Nie powoduje podrażnień skóry, nie koroduje kauczuku lub lateksu. Szybko spłukany wodą, po spożyciu nie powoduje zatrucia.

Nie mniej popularny jest intymny żel Hot Glide Liquid Pleasure. Austriacka firma "Hot" od 18 lat dostarcza na światowe produkty intymne dla mężczyzn i kobiet. Firma "Hot" produkuje wysokiej jakości, łatwe w użyciu, wydajne wielofunkcyjne produkty po przystępnych cenach. Smar płynny Hot Glide Liquid Pleasure (objętość 30 ml) zapewnia łagodne poślizgnięcie, nawilża skórę, chroni przed powstawaniem małych pęknięć i zarysowań, doskonale nadaje się zarówno do seksu pochwowego, jak i analnego, używając zabawek. Kompatybilny z prezerwatywami z lateksu, bez dodatku barwników, o neutralnym zapachu.

Jaki jest dobry, intymny, oparty na wodzie środek poślizgowy, który byłby odpowiedni do użycia podczas miesiączki? Smar Toyfluid, objętość 100 ml. Doskonały zarówno do seksu klasycznego, jak i aktu z użyciem zabawek lub sprzętu ochronnego z lateksu w dni krytycznych. Specjalna kompozycja zapewnia długotrwałe przesuwanie i nawilżanie, łatwo wymywając wodą.

Smary na bazie silikonu lub tłuszczu

Doskonale radzą sobie z tym zadaniem, zapewniają dobre poślizgnięcie i nie wymagają wielokrotnego stosowania, przy dużym obciążeniu mogą pozostawić ślady na odzieży lub pościeli.

Pod innowacyjną marką "System Joe" produkty dorosłe wytwarzane z elementów farmaceutycznych, które są ściśle badane dermatologicznie i są całkowicie bezpieczne i hipoalergiczne. To "System Joe" na zalecenie specjalistów seksuologów i lekarzy uwalnia pierwsze na świecie smar na bazie silikonu dla kobiet. Premium Women, objętość 120 ml. W przeciwieństwie do analogów żel jest stosowany bezpośrednio do żeńskiej strefy intymnej. Kompatybilny z lateksem i produktami z gumy.

Rodzaje smarów silikonowych

Smary na bazie silikonu mogą mieć różne efekty:

  • Środki antyseptyczne. "Pojemnik Pojemny" to żelowy smar o zawartości pantenolu (B5), który pozytywnie wpływa na stan błon śluzowych, zapewniając działanie antyseptyczne i gojące. Zmniejsza możliwość uszkodzenia powierzchni styku i złamania prezerwatywy. Produkowany w pojemniku 100 ml.
  • Ekscytujące. Rosyjska firma "Biorhythm" produkuje dobrze znaną na rynku kamizelkę smarną o działaniu pobudzającym Stimulove Strong, o objętości zaledwie 20 ml. Specyfika smarowania polega na unikalnym efekcie ogrzewania, dzięki któremu partnerzy doświadczają jasnych, ostrych, unikalnych odczuć podczas stosunku, nietoksycznych, łatwo umyć wodą. Nie powoduje alergii, swędzenia i zaczerwienienie skóry, ten środek poślizgowy jest intymny. Skład Stimulove Strong obejmuje glicerol, wodę, hydroksyetylocelulozę, karageninę, perfumy itp.

  • Przedłużanie seksualnego smarowania z benzokainą. Antykoncepcyjny środek smarny do stosowania miejscowego "Pharmatex" ma właściwości plemnikobójcze i przeciwbakteryjne. Specjalny efekt spowodowany jest uszkodzeniem plemników, co prowadzi do niemożliwości zapłodnienia oocytu. "Pharmatex" ma nie tylko działanie antykoncepcyjne, ale także zapobiega ryzyku porażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową, a także przywraca hormonalne tło kobiety, przyczynia się do wczesnego gojenia ran i dolegliwości pochwy po urodzeniu dziecka.

Smar dla seksu oralnego

Jest bezpieczny, ekologiczny, ma przyjemny smak owocowy lub berry. Jaki jest dobry intymny środek poślizgowy dla seksu oralnego, który mógłby zróżnicować życie seksualne o jasnym aromacie owocowym? Oczywiście, Durex Play Sweet Strawberry. Intimatyczne smarowanie jest absolutnie bezpieczne, zapewnia jedwabistą gładkość i daje możliwość cieszyć się jasnym, soczystym aromatem truskawek przez cały rok.

Smar dla seksu analnego

Są wykonane ze specjalnej wysokiej jakości bazy silikonowej, są używane tylko w połączeniu z specjalną prezerwatywą, nie wysychają przez kilka godzin.

Żel Intimate gel "Durex" do seksu analnego Play Głębokość, objętość 50 ml. Jego popularność zyskała dzięki specjalnemu efektowi "mrozu mrowienia". Unikalna mieszanka składników powoduje jednoczesne uczucie ciepła i niskiej temperatury. W połączeniu z prezerwatywami "Durex", wibratorami i zabawkami, nie zawiera mentolu, perfum i środków plemnikobójczych, a także nie jest środkiem antykoncepcyjnym.

Smar intymny "Conteks Strong" dla seksu analnego, objętość 100 ml. Świetnie nadaje się do pierwszego aktu analnego i sprawia, że jest bardziej komfortowy i bezpieczny dzięki ekstraktowi aloesu, który chroni śluzówkę przed uszkodzeniem i zapobiega zapaleniu. Nadaje się do użycia z prezerwatywą, nie niszczy gumy i lateksu.

Recenzje

Często kobiety zadają sobie pytanie: "Co to jest dobry intymny środek poślizgowy?" Zgodnie z otrzymanymi odpowiedziami można stwierdzić, że najbardziej popularnymi środkami poślizgowymi stosowanymi przez partnerów seksualnych w akcie klasycznym lub analnym są żele Contex i Durex. Wybór jest spowodowany przystępną ceną, wysoką jakością, minimalnym ryzykiem reakcji alergicznej i podrażnieniem.