86 Shares 9564 views

Jak stać się bardziej wyraziste: Zalecenia

Uważa się, że takie cechy charakteru jak arogancja, jest ujemna. Od dzieciństwa jesteśmy podniesiony być pokornym, przyjazny, elastyczny. Mimo to, według sondaży społecznych, duży odsetek osób uważa, że pozwala na nerw, aby osiągnąć swoje cele życiowe. W szczególności panuje przekonanie, że ta cecha przyczynia się do kariery i szczęścia rodzinnego. Dlatego wielu przynajmniej raz w życiu myślał o pytanie, jak stać się bardziej wyraziste. Spróbuj dowiedzieć się, czy ta jakość naprawdę pomaga osobie w celu osiągnięcia pożądanego i jak rozwijać cechę charakteru.


Co to jest „bezczelności”?

Na początek powinniśmy zrozumieć, co to jest „śmiałość”. W literaturze psychologicznej, koncepcja ta jest synonimem bezwstydne wulgarności, opozycji do powszechnie przyjętych standardów. Należy pamiętać, że Audacity nie ma nic wspólnego z poczuciem celu i zaufania. Wręcz przeciwnie, badania naukowe dowiodły, że to przez chamstwa, bezczelności, braku reguł społecznych, człowiek stara się ukryć swoją bezradność i niepewność. To jest bezczelności nie jest tylko reakcją obronną, „maska”. To właśnie ta cecha pomoże osiągnąć pożądane cele? Czy też lepiej pielęgnować takie cechy jak dyplomacja, determinacji i pewności siebie? Każda osoba określa poszczególne taktyki ich zachowanie. Wciąż myśli o tym, jak utwardzić swoją postać, jak stać się odważniejsze? W tym przypadku, poniżej można znaleźć wskazówki, jak to zrobić.

Audacity jako sposób ochrony

Po pierwsze, należy zdefiniować wyraźne rozróżnienie między uczciwą arogancji i chamstwa, który pozwala, aby obronić swoją opinię. Na przykład, aby uruchomić wyprzedza kolejki, spychając okoliczne łokcie – brak podstawowej edukacji i samoocenę.

Audacity jako sposób ochrony przejawia się w sytuacjach, w których istnieje potrzeba odpowiedzi na wszelkie bodźce. W tym przypadku istnieje uzasadnione powody, by myśleć o tym, jak stać się bezczelny człowiek. Taka jakość osobowości, rzeczywiście, czasami pomaga rozwiązać problemu w każdej sytuacji, aby osiągnąć wyznaczone cele. Na przykład w firmie nie było nieobsadzone miejsce głowy, na których niektóre roszczenia pracowników. W tej sytuacji, aby uzyskać pożądany pozycja może być tym, który będzie aktywne, inicjatywa w pracy, nie oglądając się i nie czekając na działania konkurentów. Takie zachowanie może być również nazywany arogancki, pomimo braku jawnego chamstwa wobec innych.

Czy dziewczęta śmiałość w twarz?

Nowoczesny przedstawicielem płci pięknej też często myślę o tym, jak stać się odważny i zuchwały. Po tym wszystkim, to zakłada się, że są to dziewczęta przyciągnąć uwagę mężczyzn. Mamy Spieszę rozwiać ten mit – zgodnie z wynikami badań, które zostały wykonane pogrubienie, hamovatye, arogancki panie, rzeczywiście, przyciągnąć silniejszą płeć. Ale do małżeństwa, większość ludzi wciąż wolą uspokojenie dziewczęta, preferując stabilność i komfort.

wyznaczaniu celów

Nie wiem, jak być odważniejsze? Na początek wyznaczaniu celów, który ma być osiągnięty. Na przykład, chodzi do awansu zawodowego. Wtedy ważne jest, aby uwzględnić sytuacje, w których można pokazać odwagę, wytrwałość na realizację poszczególnych zadań, a kiedy – to lepiej powstrzymać się od wykazujące takie zachowanie. W przeciwnym razie, spontaniczny, bezmyślny wyraz tej jakości nie tylko pomaga, aby otrzymać pożądany, ale również tworzyć dodatkowe bariery dla osiągnięcia celu, w szczególności, należy zmniejszyć zaufanie innych do tej osoby.

zwiększenie zaufania

Jak stać się arogancki i pewny siebie w tym samym czasie? Określone cele do osiągnięcia na własną rękę jest trudne. Wynika to z faktu, że osoba taka jakość, jak niepewność generowane przez długi czas i zależy od wielu czynników. W tej sytuacji pomóc psycholog, który za pomocą różnych metod badawczych w stanie wykryć i wyeliminować czynniki, które zmniejszają możliwość ludzkiej samorealizacji. Różne specjalistyczne szkolenia i seminaria będą również przyczynić się do zwiększenia pewności siebie. Jednak najbardziej skutecznym sposobem jest wsparcie bliskich.

Również przyczynić się do zwiększenia pewności siebie ćwiczenia. Tak, regularny trening wytrzymałość, wytrwałość, poświęcenie korzystny wpływ na stan krajowej człowieka, jego przekonań i sposobu zachowania.

Rozwój inteligencji i umiejętności oratorskich

Jak stać się arogancki, ale nie prowokować konfliktów z innymi? Zdolność do przedstawienia własnych opinii przyczyni się do osiągnięcia pożądanego, bez siebie wrogów. Niewątpliwie, arogancja, wyrażone w postaci dowcipnych powiedzeń, nie tylko ranić innych, ale również zwiększyć popularność głośnika. Wszechstronne zainteresowania, w szczególności takich jak literatura, czytanie, podróże, dalszej edukacji, hobby, szeroki krąg przyjaciół i znajomych pomogą nauczyć się tego stylu komunikacji.

Zmiana ubrania

Nie wiem , jak stać meaner i odważniejsze – zmień swoją garderobę! Mężczyzna ubrany obskurny, zaniedbany, a jednocześnie pokazujące pozostały przejawy chamstwa, podkreśla własną niepewność, brak wdrożenia zakompleksovannost. Stylowe, a co najważniejsze, czyste i schludne ubranie, przyczynia się do przeszacowania swoich możliwości. Wraz ze zmianą w wyglądzie może zniknąć i potrzebę wykazania negatywnego zachowania. Po tym wszystkim, pewny siebie człowiek jest w stanie mobilizować innych i osiągnąć swoje cele, nie myśląc o tym, jak stać się arogancki.

Zmiana krąg społeczny

Jak mówią, „Kto prowadzi – to i rack”. Wciąż myśli jak stać się odważniejsze – zmienić krąg społeczny. W ten sposób można nauczyć się z doświadczeń towarzyszy, aby dowiedzieć się, że tak powiem, „niuanse umiejętności.” Ponadto, będzie można właściwie ocenić skuteczność arogancję w kontaktach z ludźmi i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy takie zachowanie przyczynia się do osiągnięcia pożądanych celów lub, wręcz przeciwnie, jest źródłem różnych przeszkód.

W tym artykule, mamy przewidziane zalecenia dotyczące sposobu, by stać się bardziej wyraziste. Czy do korzystania z nich w praktyce – zwłaszcza indywidualnym przypadku. Najważniejsze jest, aby nie utracić godności i utrzymać powszechną jakość moralną.