461 Shares 1710 views

Kilka wskazówek, jak gotować żołądków z kurczaka

żołądków z kurczaka, kiedy właściwie przygotowane, bardzo smaczne, a ponadto nie są zbyt drogie w cenie, dlatego też, być może, wiele gospodyń domowych wolą okresowo, aby włączyć je do diety. W tym przypadku należy zwrócić uwagę , że ten produkt uboczny bogate w kwas foliowy, białka i wiele innych składników odżywczych. Jeśli mówimy o jak przygotować kurczaka żołądków, opcje mogą być całkiem sporo.

Należy pamiętać, że produkt ten przygotowuje się trochę dłużej niż rzeczywiste mięsem z kurczaka, ale wynik jest mało prawdopodobne, aby zawieść. Zakup żołądków z kurczaka, należy zwrócić uwagę na okres przydatności do spożycia, w schłodzonym produkcie nie może przekraczać czterdziestu ośmiu godzin. Zwykle sprzedawane w sklepach już oczyszczone komór (ludzie są czasami nazywane „pępek”). Jeśli nie, to przed gotowaniem z nich są usuwane plenochki. Praktycznie najczęściej przepis jest pamiętany, gdy mówią, jak gotować żołądków z kurczaka, to tłumiąc je w sosie śmietanowym.

Trzeba będzie funt umyte i przygotowane „pępka”, przeciąć na pół, cebula, marchew, kwaśną śmietaną. Cebuli jest czyszczone i cięte na połowy pierścieni, smażone na patelni do momentu, aż stanie się przezroczysta, po czym umieścić go rozdrobnionych marchewek, a warzywa sauté razem. komór kurczaka dodano do naczynia, co 5 minut, pieczone, a następnie wlano do wody (która powinna całkowicie obejmować produkty), doprowadza się do wrzenia i przerywa się pokrywę około pół godziny. Gdy pożądana czasu minęło, pokrywa jest otwarta. Jeśli nie są gotowane z dala całą wodę, ogień jest maksymalna, o ile wszystko sprowadza z dala. I tu dodaje Śmietana (smak), nieco rozcieńczono wodą, doprowadzono do wrzenia, zamknięto wieczkiem i pozostawiono dusić przez kolejne pół godziny. Gotową danie jest umieścić posiekany koperek, mieszane i podawac przez kilka minut pod maską, ale zdjąć z ognia. Odbywa się to w celu uzyskania maksymalnie przez produktem miękki i delikatny. Jeśli mówimy o tym, jak gotować żołądków Turcja, która jest również bardzo przyjemny w smaku, można również skorzystać z przepisu powyżej.

Nie możemy ignorować komór sałatka, która ma bardzo ciekawy smak. Produkt uboczny otrzymuje się, przemywa i oczyszczone z folii, gotowane w słonej wodzie przez około jedną godzinę. W tym samym czasie, gotowane ziemniaki, pokrojone w kostkę. Cebula cięcia pierścieni, smażone na złoty kolor, marchew przetarł na tarce. Gotowane żołądki są cięte na paski i połączyć z pozostałymi składnikami. Sałatki do smaku, można lekko zasolenia, majonez (można użyć śmietany).

Przed gotować żołądków z kurczaka, warto pamiętać, że ich obróbkę termiczną w temperaturze minimum będzie utrzymywać maksymalną ilość składników odżywczych. Więc nie spiesz się zbyt dużo, to lepiej być cierpliwym, a wynik będzie nie tylko smaczne, ale także użyteczne.

mówi także o tym, jak gotować żołądków z kurczaka, nie możemy powiedzieć o ich gotowania z domowym makaronem. To danie w niektórych regionach jest uważane za tradycyjne jedzenie drugi dzień ślubu. Powodem jest to, że ta zupa pomaga przywrócić siłę i bardzo dobre dla układu pokarmowego. Komory gotowane w słonej wodzie, a dren jest lepiej brzeczkę po gotowaniu, wlać świeżej wody, która będzie miała więcej gotowania makaronu. Połączyć jajko, wodę i mąkę, to jest dość twarde ciasto. Jest on wdrażany cienko, pokroić makaron. Krótko przed żołądków gotowości, zupa jest umieścić pieczone cebule, sól, makaron, warzywa. Może być podawany z tej potrawy siebie przygotowane grzankami.