355 Shares 2469 views

Aby dowiedzieć się, jak otworzyć plik DMG

Teraz pokażemy, jak otworzyć plik DMG. Format ten stosuje się do obrazów dysków, ale żeby je zobaczyć, trzeba specjalnego oprogramowania. W tym artykule postaramy się szczegółowo przeanalizować ten problem i obecnych programów, które pomogą rozwiązać problem.

Jaki program do otwarcia pliku dmg? Dmg – co to jest?

Ten format jest obraz dysku stworzony w środowisku Mac OS. Takie materiały obejmują surowe bloki danych, które czasami są często kodowane i ściskany. Często zdarza się, że ten format jest używany dla instalatora uzyskanych z Internetu. Format DMG zastępuje IMG, który był poprzednio używany do Mac.

Obrazy tego typu mogą być montowane przy użyciu przycisku «» Program Disk firmy Apple, który jest dostępny jako część «Mac OS». Ten format jest przeznaczony do pracy z Mac OS. Program «» DAEMON Tools działa z Windows «» i mogą być montowane oddzielnie obrazów DMG. Niektóre aplikacje mogą konwertować obrazy do zwykle za «Windows» formatów systemowych.

Łatwe DAEMON Tools

Aby uzyskać informacje na temat otwierania typ pliku dmg, mówimy o wersji programu DAEMON Tools Lite «». Na to trzeba mówić bardziej szczegółowo. Aplikacja może pracować z materiałów, które są chronione przed kopiowaniem. Jest to uniwersalny program do emulacji napędów.

Po uruchomieniu aplikacji na bieżąco zminimalizowany w zasobniku bezpośrednio z nich może wykonywać typowych operacji bez uruchamiania okna głównego. To oprogramowanie pozwala na stworzenie czterech dysków wirtualnych. Aplikacja konwertuje pliki i ma zdolność do bezpiecznego chronione hasłem obrazy, a ponadto, aby skonfigurować dyski (rejon DVD-zmiana i listu).

7-zip

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć plik DMG, spróbuj ćwiczyć programu „7-Zip». Mówimy o światowej sławy wolnego archiwizatora, która jest oparta na kodzie źródłowym wolnego. Między innymi przewidziano zarządzania programem za pomocą linii poleceń. W tym przypadku, kierownik posiada funkcję sprawdzania plików.

W ten sposób, użytkownik może sprawdzić liczbę plików w archiwum, a rozmiar pliku (oryginał i stanie ściśniętym). Wyświetla również liczbę błędów, czy dany plik jest uszkodzony. Opcjonalnie, uruchomić program, aby spakować lub rozpakować rzeczy, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy żądany plik, a następnie określ żądaną czynność.

wygodny AnyToISO

Jego odpowiedź na pytanie, jak otworzyć plik DMG jest dostępny i AnyToISO programu. To narzędzie pozwala na konwersję różnych typów obrazów w zwykłym formacie ISO. Można również tworzyć obrazy z DVD, CD lub Blu-ray. Można pracować z danymi RAW. Obrazy mogą być tworzone przy użyciu dowolny plik lub folder z materiałami.

Gotowy ISO, uzyskane za pomocą tego programu, w pełni kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, jak również dowolnego programu, który ma zdolność do nagrywania płyt CD. Program dostępny jest od razu na 28 języków. Aplikacja integruje się z Windows Explorer Windows «», w tym samym czasie obsługuje wiersz poleceń. Istnieje również darmowa wersja.

Jak otworzyć plik DMG inne aplikacje

Ponieważ zadaniem poradzi i «PeaZip» aplikacja, która reprezentuje archiwizatora plików. Interfejs może być zmieniona przez użytkownika. Skórki można dostosować i zapisać jako tekst do dalszego doskonalenia. Ponadto, korzystanie z dostępnych przejrzystości. Program może funkcjonować przenośne.

Co do wersji Windows «», to jest zwolniony jako jeden iw pełni automatycznym pakiet, który pozwala na integrację PeaZip w Eksploratorze. PeaZip ma GUI. W tym przypadku, to narzędzie może pracować z linii poleceń i funkcji graficznych.

Ten ostatni program, który mamy zamiar powiedzieć w tym materiale i w którym moc, aby rozwiązać problem, zwany TransMac. Ta aplikacja zapewnia dostęp do danych, które zostały zapisane w formacie Apple Macintosh. Program pozwala na odczyt tych danych, skopiuj je, a następnie przesłać do konwencjonalnego komputera osobistego.

Ponadto zapisywalny materiały, jak również formatowanie dysków w systemie Macintosh HFS. Aplikacja współpracuje z prawie wszystkich rodzajów nośników, w tym dyski twarde, dyskietki, płyty DVD i CD. Po uruchomieniu aplikacji w systemie Windows 7 lub Vista środowiska, należy pamiętać, że w tym przypadku, program wymaga wyższego poziomu uprawnień. Wniosek powinien być uruchamiany z uprawnieniami administratora.

W tym celu konieczne jest, aby kliknąć na skrót prawym przyciskiem myszy i wybierz z otwartego menu odpowiednią pozycję. Można również wybrać pozycję menu „Właściwości”, a następnie przejdź do zakładki „zgodność” i zawierają podobną funkcję. Program jest w stanie odczytywać i zapisywać do formatu Mac prawie każdy rodzaj mediów. Obsługuje większość płyt, w tym: SCSI, FireWire, ATAPI IDE i USB.

Teraz, gdy wiesz , jak otworzyć format pliku dmg. Mamy nadzieję, że te wskazówki będą przydatne.