745 Shares 3405 views

Shepherd Berne: opis rasy. Shepherd treningowe

Berner pasterz, lub jak to często nazywa, berneński pies – duży owczarek rasa, która została wyhodowana w Szwajcarii, w pobliżu miasta Bern. To jest prawdziwy „model” świata psów, jest słusznie uznawana za jedną z najpiękniejszych ras na świecie. Oprócz luksusowych danych zewnętrznych, rasa ta ma również najbardziej miłujący charakter. Są bardzo elastyczne, dogadać się z wszelkimi zwierzętami, będzie najlepsza opiekunka, przyjacielem i opiekunem dla dziecka.


Silne i odporne Berner Pasterz z zaskakującą łatwością przynosi żadnych ćwiczeń, czujnie strzeże domu i bawić się z dziećmi. Ten pies-liderów, nie mogą być bez pracy. Zamknięty w mieszkaniu przez cały dzień, zaczynają do gryzienia mebli z nudów, aby zepsuć. Ekstremalne zwinność i zabawy – to jest ich mocną stroną, ale spowoduje to w tej samej sieci, jeśli życiu zwierząt w mieście.

W domu,

Szwajcaria dał światu piękno, rasy. Te psy arystokratyczny wygląd, ale siła i wytrzymałość jak wół. Długi grubości futro jest idealny do wysokości alpejskie. Lokalni rolnicy stosują swoje zwierzęta nie tylko chronić stada, a do domu z osiedla. Psy chętnie pomocy przeprowadzić wózki ładowane z, na przykład mleko. Więc Shepherd Berne „zarabia” więcej i zwierzęta juczne.

Charakterystyka rasy

Shepherd Berne – trzy-kolorowe piękno z długimi gęste włosy. Ma silną konstytucję, ale jest również bardzo mobilny. To zaskakująco proporcjonalnie połączone, bez wad. Tło genetyczne tej rasy jest bardzo dobra, bez licznych wad, jak to ma miejsce w przypadku większości dekoracyjnych psów. To jest prawdziwy przykład fizycznej doskonałości. Jest odważny i mądry, absolutnie nieustraszony, czuły i miły dla wszystkich członków rodziny, ciche z obcymi. Nawet aresztować przestępcę, udał się do domu, odbywa się bez zamieszania i szczekanie. Niepotrzebnie Berner Shepherd nie gryzie, ale tylko zneutralizować i czekać na policję lub gospodarzy. Shepherd Szkolenia – to zawsze jest satysfakcjonująca praca, ale w przypadku tej rasy szwajcarskiej żartem: „Oni są już narodzonych przeszkolony, tylko trzeba przypomnieć, jak zespół dźwięku.”

Shepherd charakter

Bit mieszkają na parametrach fizycznych. Oni zazwyczaj ważą 45 – 47 kg, to znaczy, że pies jest wystarczająco duży. Suki osiągnąć 63 – 66 cm w kłębie dla mężczyzn 66 – 68 cm, więc różnice według płci nie są zbyt oczywiste. Jeśli jesteś już zaznajomiony Berner opis rasy owczarek można sprowadzić do kilku kategoriach: miękkich i dobroduszny wrażliwych i wesoły, czujny bramkarz, ale kora niczego kiedykolwiek będzie. Wszelkie odchylenia od cech badanego patologii. Odnosi się to także do charakteru, na przykład, nietypowo niepewne zachowanie, ale przeważnie odrzucane niepełnosprawnych. To może być łatwym frezy asymetrii kości, kolorem lub białą plamą na głowie.

Nieco więcej trzeba powiedzieć, jak te owczarki szkoleniowych. Muszę powiedzieć, że psy są stale dąży do wysiłku fizycznego. Jest to dla nich konieczność, takich jak woda i żywność. Dlatego zespoły szkoleniowe muszą odbywać się w trakcie gry po pierwszym wyrzucić energii. Te psy dojrzewają później, dlatego studia z polutoragodovalaya „znieść”, należy pamiętać, że nawet szczeniaka przed sobą. Tylko dwuletni pies osiągnie pełną dorosłość.

Utrzymanie szczeniaka

W domu nie było Berner Shepherd. Szczenięta wymagają szczególnej uwagi i opieki, w rzeczywistości, w domu miał dziecko, które ma już dzieci, on zrozumie. On cię potrzebuje stale, bo zastąpił go matka, z którą był dzień i noc. Pies nie może stać zbyt długo separacje, potrzeba jakości żywienia. Do 2 miesięcy, trzeba karmić przez 4 – 5 razy dziennie. Po 3 miesiącach można przełożyć na trzy posiłki dziennie, a już osiem miesięcy – harmonogram dla dorosłych, dwa razy dziennie.

Dieta powinna zawierać produkty mleczne: twaróg, śmietana, lecz nie mleko. Bardzo dobry, aby dać kaszę, gotowane na bulionu wołowego. Mięso (cielęcina lub wołowina) jest również niezbędne dla wzrostu, raz w tygodniu, dodać surowe jajko. Wraz z rozwojem produktów mlecznych trzeba oczyścić, zastępując mięso i zboża. Objętość jednej porcji dla szczeniaka powinna być równa objętości głowy. Wysokiej jakości karma sucha trzeba też dać szczeniaka, to zawiera zrównoważoną mieszankę witamin i minerałów. Weź wiekiem odpowiednie jedzenie dla dużych ras. Dzieci trzeba rozcieńczyć z ciepłą wodą i dorosłego psa można zjeść go na sucho. Nie zapomnij o obowiązkową obecność świeżej wody.

Wytyczne treści

W swojej osobistej przestrzeni potrzebuje żadnego psa. Berner pasterz to szczególnie wymagający. Pomieszczeniach zamkniętych, nie może stać, więc trzeba dać pierwszeństwo tylko prywatny dom kraju, w którym pies będzie miał wystarczająco dużo miejsca do zabawy i jogging. Ponadto, ta rasa jest bardzo źle znosi samotność. W przypadku dłuższej nieobecności właścicieli jest smutny i tęskni może odmawiać jedzenia i chorują. Jak dbać o psa sprowadza się do codziennej komunikacji z nią, karmienie, czesanie włosów pędzla i gier na świeżym powietrzu. Nawiasem mówiąc, pies górski z wielką przyjemnością kąpać, jeśli dać mu tę szansę. Dlatego też, jeśli nie ma możliwości kapania, należy podjąć zabiegi wodne razem.

Jak zaszczepić zasady postępowania

Jak już wspomniano, jest to rasa późno dojrzewa. Jak długo cierpliwie wytłumaczyć dziecku, że jest możliwe, a co nie jest? Co najmniej 4-5 lat. Tutaj można w pełni zobaczyć wyniki w ciągu 2 lat. Jako małe dziecko, młody pies górski jest w stanie pokonać mieszkania, jeśli zostawisz go bez nadzoru. Istnieje kilka zasad, które pomogą uniknąć.

praktyczne wskazówki

Aby rozpocząć, należy spróbować, aby nie pozostawić na długi czas jednego. Dobrze, jeśli harmonogram prac i badań nad członkami rodziny to nie to samo, a dom ciągle jest jednym z krewnych. Jeśli przez jakiś czas będzie musiał być sam, spróbuj zidentyfikować izolowanym pomieszczeniu i zebrać wiele swoich zabawek. Inna opcja – jest przestronna klatka, gdzie są zabawki i gadżety. Dzieciak może pozostać w nim przez godzinę, aż do zakończenia ich działalności, bez szkody dla osobistych. Ale środek ten jest odpowiedni dla krótkich nieobecności. Ponadto, szczeniak powinien zapoznać się z komórką może tam spać w nocy.

Po powrocie do domu, wyjaśni, co jest możliwe, a co nie. Jeśli szczeniak wyciągnął pantofel, należy bezwzględnie powiedzieć „moje” i zastąpić Rzecz swoją zabawkę. Można odzwyczaić dziecku wspinać się tam, gdzie nie powinny. Aby to zrobić, należy umieścić na stole kawałek cukierek, i za każdym razem szczenię osiągnie ono powinno dramatycznie powiedzieć „fu” i zatrzasnąć gazetę na stole. Oczywiście, każde działanie musi być powtarzany wielokrotnie, aż konsoliduje się automatyzm.

przyszły właściciel

I pamiętaj, że czas spędzony razem, trzeba do zabawy, pieszczoty i promocjach. Kara, a zwłaszcza przemoc fizyczna, jest to środek, który oddziela cię od siebie. Pies będzie bezkrytycznie słuchać innego hosta, ale nie tyranem. Zaledwie pół – dwa lata – i zwierzę staje się dorosły. W tym czasie poznał wszystkie zasady i wymagania, nauczyć się podejmować własne decyzje, odpowiedzialny za siebie i dla swojego dobytku podczas spaceru po okolicy. Do tego czasu, musi pacjenta, uprzejmy, a co najważniejsze, kochającego opiekuna. Berner pasterzem – jest najmądrzejszy pies, z którym nawet początkujący mogą czuć się jak trener geniusz.

Pręgowany. cechy kolor
279 shares 6773 views
Szkocki pryamouhie cat: opis rasy
639 shares 9131 views
235 shares 7358 views