804 Shares 8967 views

Artem Rocky i jego powieść "The River Border"

Niektórzy ludzie lubią pracę Artem skaliste, inni krytykowali jego dzieła. „Rzeka Graniczna” – książka, która zyskała pozytywne recenzje i negatywne. Rozważmy poglądy krytyków i czytelników w artykule. Który mówi o osobliwości własnej prozy Rocky?


„Rzeka Graniczna” – powieść, tworzone, jak również inne prace tego autora w gatunku fikcji wojskowej.

o autorze

Informacje o Rocky trochę. Wiadomym jest, że obecna nazwa autora, który napisał powieść „Rzeka graniczny” – Artur Smirnowa. Pisarz urodzony w Doniecku. Ukończył lokalnej Politechniki, ale żaden z dniem nie działa w ich specjalności.

Fantastyczna proza Artem Rocky zaczął pisać w 2005 roku. Początkowo opublikowane swoje prace w Internecie. Ale już w 2006 roku został opublikowany pierwszy książkę w formie papierowej.

W celu uniknięcia nadmiernej krytyki, pisarz ostrzega czytelników nie zna jego pracy, jego książki nie mówią nam o przygodach niezwykle popularnych bohaterów. W pracach Rocky nie nadludźmi lub elfy.

W pracach tego współczesnego autora i czytelnika nie znajdzie głęboko filozoficzne argumenty i elementy tzw prozie intelektualnej. Fantasy Artem Rocky przyciąga, ponieważ jest to gatunek, który pozwala umieścić bohatera w trudnych i niespodziewanych sytuacjach. W księgach wielu scenach walki. Ale, zgodnie z oświadczeniem skaliste, nie mają wpływu na fabułę. Taka jest opinia pisarza na temat własnej pracy. Co myślą o pracach Artem skaliste, ale przede wszystkim na podstawie powieści „The River Border” czytelnicy?

pozytywne opinie

Książka „Rzeka Graniczna” składa się z czterech części. Magia w produkcie jest obecny, ale mimo to powieść różni się znacząco i fabuła, a książki w stylu od innych przedstawicieli współczesnej rosyjskiej literatury.

Bohaterem powieści – geolog, nie jest sztuka walki bardzo umiejętności. Dorastał w środowisku małomiasteczkowej. Meteoryt był w nieznanym, obcym świecie. charakter skalisty nie charakterystyczne heroiczny.

Pozytywne opinie na temat książki „The River Border” opiera się na twierdzeniu, że proza autora różni się niezwykłą fabułę, żywy język literacki. W książce nie ma aktorów szablon idealnych bohaterów, którzy pod wpływem siły, aby pokonać wszelkie trudności. Pisarz, w opinii czytelników są również w stanie stworzyć fantastyczne nowe postacie. Książka zawiera szczegółowe, żywe opisy klimatu, naturę świata, w którym bohaterami byli.

negatywne opinie

Wady prozy Rocky stosuje cechę zamazany portret bohaterów. Bohaterowie książki „Rzeka granicznego”, według opinii niektórych czytelników, bezosobowe. Sprowokowany krytyka również nieznane mitycznych stworzeń, stworzonych przez autora. Produkt wady dotyczy także zaostrzyć fabuły. Jednak czytelnicy są zachęcani do czytania książki Artem skaliste, znacznie więcej niż tych narażonych na pracę mocno krytykowane.