580 Shares 6375 views

Co karmić wrony i dlaczego trzeba wiedzieć?

We współczesnym życiu, ludzie są przyzwyczajeni do przynieść różne zwierzęta. Najczęściej jest to pies i kot, czasem papugi i ryby. Ale ostatnio, domy coraz częściej pojawiają się egzotyczne zwierzęta. Niektórzy ludzie podnieść pisklęta, które wypadły z gniazda, i nie wiem co karmić Crow, lub Golubenkov. Jeśli zrobisz to źle, to zwierzę umiera. To zależy od mocy zależy od dobrobytu i wzrostu piskląt.

Przed karmić wrony lub niebieski, upewnij się, że prawidłowe określenie gatunku. Chicks kruki są czarne. Widzieli puch. Najczęściej natknąć się piskląt, które ludzie zwykle oszczędzają. Te laski nie różnią się znacznie od dorosłych. Tylko oczy ich były niebieskawy kolor, a kąciki dzioba żółty. Zdjęcie wrony, aby pomóc Ci podjąć decyzję. Przed podnieść pisklęta, pomyśl, czy będzie Ci poradzić sobie z ich karmienia? Po tym wszystkim, nawet jeśli umrze – jest to normalny proces w przyrodzie. Jeśli „oszczędzać” pisklęta, to nie będzie w stanie wydać je na wolność. Więc musisz zdecydować, gdzie tylko dołączyć ptaki. Zoo zwykle nie przyjmują zwierząt z populacji. Więc musimy albo zostawić własnych lub ich szukać innych hostów.

Więc, co karmić wrony? Powinien on być od razu jasne, że w żadnym wypadku nie może dać im jedzenie z tabeli! Jest wypełniona przyprawy, wzmacniacz smaku , i tak dalej. To szkodzi nie tylko pisklęta, ale także może doprowadzić do ich śmierci. W społeczeństwie istnieje stereotyp, że ptaki mogą i powinny dać chleb. Ale to nie jest przypadek. Wyroby piekarnicze nie dostarczają żadnych składników odżywczych, ale przynieść poczucie fałszywej sytości.

Dlatego zanim karmić wrony, sprawdzić przydatność produktu. Krukowatych są drapieżnikami, więc potrzebują diety białkowej. Na przykład, można zrobić ser niskotłuszczowy domek. Ponadto, trzeba gotować chudego mięsa i pocierać ją na tarce. Otrzymaną mieszaninę dodaje się do sera i wymieszać. Następnie masę, jest walcowana w małe kulki i podanie piskląt. Uczy, że podczas gdy ptak jest mała, to często zjada. Więc trzeba być ciągle w pobliżu, w tym w nocy.

Co karmić wrony kiedy dorosną? Nie będzie źle, aby dać im owady. Zwłaszcza żyć. To będzie interesujące, aby je złapać. W domku, można złapać woodlice i Chrząszcze ziemne. Możesz także spróbować znaleźć robaki, zielone gąsienice, Ćma, ant jaja. Wszystkie te owady ptaki jedzą z wielką przyjemnością. Dorosłych wrony może dać surowe jajko. Mogą sami delikatnie złamać go i wypić zawartość. Ale można ją podać, jeśli jesteś pewien, że nie są skażone salmonellą.

Niewielu wie, jak karmić wrony, konieczne jest, aby utrzymać je prawidłowo. To wystarczy, aby obudów. Można to zrobić samemu lub kupić dużą klatkę w sklepie zoologicznym. Jest to środek konieczny, bo wtedy ptaki dirtied całe mieszkanie i zepsuje rzeczy. Alternatywnie, można zachować je na przeszklonym balkonem. W przyszłości mogą być szkoleni chodzić na ulicy. Generalnie, wrony – ptaki są na tyle sprytny i łatwy do pociągu. Aby to zrobić, właściciel wymaga wiele wysiłku i cierpliwości. Ale w końcu on będzie wielki pieszczoch.