751 Shares 8638 views

obsydianu kamienie pomagają rozwijać dar jasnowidzenia

obsydianu kamienie zostały sprowadzone do starożytnego rzymskiego wojownika imieniem Obsian. Ten błyszczący czarny mineralny, który jest zasadniczo wulkaniczny szkła nawet podczas Paleolityczna stosowano do wytwarzania różnych rodzajów broni, takich jak noże, grotów.

Obecnie obsydianu kamienie był uważany za talizman dla ludzi poważnie zaangażowanych w praktykach magicznych. Minerał ten zachęca ludzi do ujawnienia ukrytych w głębi podświadomości zdolnościach psychicznych. W szczególności, koraliki wykonane z obsydianu, pomagają rozwijać dar jasnowidzenia i obsydian lustro często zastępuje kryształową kulę, która jest tradycyjnie używany do podróży astralnych i magicznych efektów na odległość.

Jak wspomniano powyżej, obsydianu kamienie zaczęły być poddawane różnego rodzaju przeróbki już w epoce paleolitu po. Ten kamień ma ostre krawędzie, więc starożytni ludzie wierzyli, że był on wygodny w użyciu jako podstawa do przebijania i cięcia broni i przedmiotów gospodarstwa domowego. Została doceniona i estetyczny wygląd kamienia – to jest często używane do wyrobu biżuterii, figurki, amulety i przedmioty kultu. Archeolodzy jeszcze znaleźć starożytne wyroby z obsydianu, którego wiek ma ponad dziewięć tysięcy lat.

Obsidian kamienie w każdym czasie posiadała magiczne zdolności w ludzkich oczach. Na przykład Egipcjanie szczerze wierzyli, że obsydian statek dłużej zachować korzystne właściwości kadzidła umieszczonych w nim niż jakakolwiek inna. Również wiele starożytnych legendy mówią, że Obsidian jest obdarzony zdolnością do ochrony jej użytkownika przed wszelkimi negatywnymi wpływami z zewnątrz. Co więcej, on przypisać zdolność, aby ostrzec ludzi od złych uczynków i poprawiają nastrój.

Obsydian – kamień, magiczne właściwości, które są wykorzystywane do podróży w przeszłość. On odsłania się na przyszłości, pomaga analizować teraźniejszość. Amulety z nim służyć jako niezawodną ochronę zarówno od złych ludzi, a od wrogich jednostek. Jednak, aby w pełni korzystać z magicznych właściwości kamienia, konieczne jest opracowanie pewnej zdolności i zawsze starać się zrozumieć tajemnice wszechświata. Obsidian powinien być obecny w arsenale każdego praktykującego maga. Że może on stać się bardzo pomocne w radzeniu sobie z różnymi podmiotami astralnych napotykają przynajmniej raz w życiu każdej czarownicy.

Jeżeli wyjeżdżamy na bok magię, obsydian jest całkiem możliwe, aby znaleźć zastosowanie w codziennym życiu człowieka. W szczególności, jest w stanie usunąć napięcie nerwowe, tłumić agresję, odstraszać złe uczynki, oczyścić myśli i uczucia. Obsidian również w stanie ochronić użytkownika przed złem miłości.

Kamień obsydian, znak zodiaku, który według wielu renomowanych astrologów, Skorpion, ma za „najwyższego protektora” planety Plutona. Dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona Obsidian to potężny amulet ochronny, aby pomóc, a ponadto zwiększenie stężenia myślenia i wysiłku.