583 Shares 4308 views

„Andaluzja” – wysokiej jakości metalu

W nowoczesnym budownictwie jest szeroko rozpowszechniony profilowanej blachy, które zdobi dachów budynków przemysłowych, domów, a także szeroki wybór budynków. Materiał ten stał się popularny dzięki prostej instalacji i przystępnych cenach. W ostatnim czasie nie było „Andaluzja” w rynku – metalowa z ukrytym mocowaniem. Wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości w urządzeniach fińskiego.


produkcja

Cały proces wytwarzania obejmuje kilka etapów, które zawiera metalowy trzpień. Następnie powlekane powłokami ochronnymi i polimerów. Następnie profilowane dachówki, a przy wyjściu, to jest zapakowany. Na profilu produkcji wykorzystywane jest tylko sprzęt fińską.

Właściwości metali

Ten produkt różni się od poprzedniego analogowych mount. „Andaluzja” – metalu, który ma podobny do płytki naturalnego. Liście ma nasadkę w kształcie litery. Symetryczna fali i wysoka wytrzymałość materiału sprawia, że dachówką bardziej atrakcyjny dla kupujących.

Trwałość dachu jest zapewniona przez zamocowanie, przy czym powłoka jest szczelna. Dach nie koroduje, a zatem nie wymaga okresowej konserwacji.

„Andaluzja” – metalowa, która różni się pod względem wysokości, szerokości i długości różnej kolorystyce.

niezbędne do przygotowania podłoża przed powlekaniem dach. Przede wszystkim sprawdzić prawidłową instalację systemu dachowego, mierząc ukośne promienie dachowe. Walcowane warstwy hydroizolacji, jest pokryta paznokcie krokwi i film paznokci. Następnie paka.

Następnie ustawić dolną dolinę. W miejscach takich jak światła, kominów, świetlików i lukarnami ustawić fartuchy. Jeśli prostokątny, promienie zamontowany w stropie „Andaluzja” (metal) z każdej strony. Pierwszy arkusz jest składana mocowania z otworami montażowymi. Zaczynają wiązać ze środkowych otworów. Następnie występ montażowy zawiera rowek na poprzedni. arkusz schemat Stacking zależy od kształtu i nachylenia dachu.

urządzenie wentylacyjne

Po pierwsze, dziura jest cięte, które będą wentylowane. Następnie smar silikonowy z kanałem, który zostanie wstawiona. Wentylacja wzmacniają się, a następnie wyrównać i dokręcić śruby.

W trosce o dachu

Raz zainstalowany metalu „Andaluzja”, instalacja na dachu jest uznana za kompletną. To jest po obowiązkowym czystym dachu z kurzu i brudu. Musisz upewnić się, że dach nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Producenci tego profilu sugeruje, że przy prawidłowej eksploatacji dachu potrwa 30 lat. Oraz w celu zapewnienia bezpiecznego utrzymania dachu, instalacja wybiegi. Zaleca się również, aby zainstalować blachodachówka przeciwśniegowa i musimy mieć pewność, aby wykonać tę procedurę nad oknami.

instrumenty

potrzebne są następujące narzędzia do przeprowadzenia instalacji:

  • piła do metalu;
  • młotek;
  • układanki;
  • nibbler;
  • śrubokręta;
  • wiertarka;
  • stempel;
  • Bułgarski;
  • poziom;
  • nożyce ręczne.

Tak więc, metal „Andaluzja”, których cena jest taka sama jak w normalnym profilu, jest produktem nowoczesnym wystarczająco wysokiej klasy. Szeroka gama 40 odcieni i wykładzin umożliwiają wykonywanie wszelkich dach. Materiał ten pozwala tworzyć dach, który wygląda jak jeden tkaniny.