175 Shares 4343 views

Mięso pieczone w piekarniku

Dla tych, którzy lubią mięso, trudno jest zrozumieć, wegetarian. Po tym wszystkim, co może być lepsze niż mięso, pieczone w piekarniku? Zapach, który rozprzestrzenia się po mieszkaniu podczas pieczenia, ktoś przyniesie do głowy. Soczysty i dobrze ugotowany kawałek wieprzowiny lub wołowiny z kieliszkiem wytrawnego wina lub po prostu danie warzyw będzie rozjaśnić każdą wieczór. Pieczone smażone jedzenie jest dobre, a gotowanie w kuchence wymaga znacznie mniej kłopotów niż smażenia. Oto kilka opcji, jak można łatwo, szybko i smacznie gotować mięso, pieczone w piecu.


Weź kawałek świeżej polędwicy wołowej, kwotę, która wystarczy dla całej rodziny. Gdzieś 1 – 1,5 kg.

Farszu przygotować warzyw:

1 marchwi;

1 papryka;

5-6 ząbki czosnku (ale to już kwestia gustu, może być więcej);

trochę tłuszczu, 50 g;

1 cebula, papryka, sól.

Teraz można wziąć kawałek mięsa wokół losowo nożem nakreślić małe nacięcia, tak aby była wygodna do rzeczy. Następnie się warzywa i delikatnie kruszyć je płasko małe paski, tak że vlezut w kawałkach, a tym samym wypełnia nasze kawałek mięsa powyższe warzywa. Wystarczy wyciąć krążki cebuli.

Pożądane jest, aby rozgrzać piekarnik do temperatury 200-225 stopni, tak aby nasze ciało tam czuli się jak najbardziej komfortowy. Teraz bierzemy folię, posmarować go trochę oleju słonecznikowego i położył na jej ciele. Umieścić na górze cebuli, a następnie owinąć, ale nie zbyt mocno – mięso ma być wolny, bo wkrótce będzie to niech sok. Gotowanie mięsa w piekarniku i dręczą nasz posiłek tam przez godzinę. Przed łatwo odwinąć folię i dać jej trochę rumiane. Teraz można zadzwonić do stołu mężczyzn: mięsa, pieczone w piekarniku po prostu trzeba spróbować.

Drugi przepis jest najlepiej użyć polędwiczki wieprzowe. Wytwarza się tym sposobem mięso jest kruche, soczyste i ostre, nawet zimno, będzie dekorować stół jako przekąskę lub po prostu pójść na kanapki porannych. Jednocześnie wygląda świąteczna i ozdobione śwież, pięknie udekorować stół wakacje.

Tak więc, potrzeba polędwica wieprzowa i kilku gatunków przyprawy: gałka muszkatołowa, rozmaryn, majeranek, sól, pieprz. Wymagamy również 2-3 łyżki musztardy i miodu, a trochę oliwy z oliwek. Liczba wybranych przypraw smak, tak że cały element naszego walca tnącego przygotowanej mieszanki. Następnie, w gorącej patelni z oliwą z oliwek i umieścić nasz kawałek szybko, w ciągu czterech minut smażyć z każdej strony, aż smaczne ciasto, które zatrzymują soki mięsne podczas pieczenia. Po nacięciu naszym wieprzowina wewnątrz oraz pokryte mieszaniną wszystkich miodu i musztardy. Ukrywa się w suszarce w ciągu 40-50 minut, od czasu do czasu obracając mięso zalewanie sok utworzony. Znowu temperatura powinna być utrzymywana około 225 °, ale należy uważać, piec na różne, i są bardzo capricious.

W trzecim sposobie postara się gotować mięso, pieczone w piekarniku, ale wstępnie sparzyć. W tym celu musimy kilogramów gotowana wołowina,

2 cebule

śmietana 200g,

500g gotowanych ziemniaków w łupinach,

2 pomidory

100 g sera, pieprz, sól,

masło i bułka tarta.

Przede wszystkim, musimy nasmarować formę, a on leżał pieprzem i solone mięso. Wlać śmietanę, posypać cebulą. Starte ziemniaki mieszane z masłem i ułożona na górnej warstwie na mięso. Na ziemniaki zalać nasze krakersy, krojone na pół pierścienie zadaszenie pomidory i tarty ser na wierzchu. Na małym ogniu pod przykryciem przez godzinę dręczą nasz posiłek, a także w tej samej formie służyć. Pyszne mięso w piekarniku nie pozostawi obojętnym ani goście, ani domu! Bon appetit!