88 Shares 1168 views

Co i jak zmyć farbę dżinsy

Niestety, nie zawsze jest możliwe, aby dokładnie i prawidłowo obsłużyć rzeczy, a niebezpieczeństwo jest „skażony” jest narażony nie tylko starą rzecz, ale coś nowego. Na przykład, większość gospodyń domowych z pewnością zaniepokojenie w kwestii, jak zmyć farbę z jeansów jako żrąca spot otrzymuje się przez przypadek, może spowodować, aby rzucić coś w koszu. Jednakże, nie rozpaczaj, ponieważ niektóre porady pomogą sprowadzić nawet najbardziej oporne plamy i powrócić jako ulubioną rzeczą w swojej półce. Dyskusja o tym, jak nie dostać się do sytuacji, która okazała się być kawałek odzieży pomazane farbą, nie ma sensu, zwłaszcza, że nie każdy z nas Zawiadomienia napis taki jak „kolorowe”. Należy również zauważyć, że etykieta może być całkowicie brakuje, a niektóre nowoczesne farby nie różnią się znajome toksyczne zapachy. W związku z tym lepiej jest nauczyć się odpowiedzi na pytanie, jak zmyć farbę z dżinsów, nie smucić zbyt wiele w wyniku nieudanej dotyku malowanej powierzchni.


Najczęstsze sposoby oczyszczania dżinsy i innej odzieży, farby – jest benzyna. Jednak należy pamiętać, że do wykorzystania w tym przypadku może być bardzo wyrafinowane benzyny, które można znaleźć tylko w lżejszych dolewkę. Nie próbuj czyścić doraźnie przy użyciu konwencjonalnej benzyny silnikowej, gdyż doprowadzi to tylko do zwiększenia zanieczyszczenia – wówczas rzeczą po prostu wysłać do kosza. Aby odpowiedzieć na pytanie, jak do wycierania farbę dżinsy, dość łatwo, konieczne jest, aby zwilżyć plamę benzyną i czekać, aż plama rozpuszcza się przed oczami. Aby poradzić sobie z pozostałą pigment umożliwia zwykłe mydło. Po tym następuje przemywanie dżinsy w maszynie w trybie normalnym.

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak zmyć farbę z dżinsami, a można użyć acetonu, dzięki której możliwe jest usunięcie nawet najbardziej uporczywy plamy z dowolnego barwnika. Jednakże, zastosowanie tego możliwa jest tylko w lekkich dżinsy acetonu rozpuszcza się łatwo nie tylko barwienia farby, ale barwny pigment dżinsów, pozostawiając ślady białawe. W zasadzie jest analogiem czystego acetonu zmywacz do paznokci, pod warunkiem że ta substancja w nim. Aceton w rozcieńczonym lub czystej postaci powie, jak do mycia farbę dżinsy, zachowując swoją poprzednią formę. Po barwnik rozpuszcza się w wyniku działania substancji należy traktować z halo mydła.

Podpowiadamy jak zmyć farbę z dżinsów, może być w wystarczającym stopniu znane w środku domu – terpentyny. A jego skład jest dobry, nawet dla starych plam, którą łatwo izvedet waszych oczach. Konieczne jest, aby wypełnić zanieczyszczoną terpentyny, przytrzymaj trochę czasu do całkowitego zniknięcia plamy, a następnie przemyć go roztworem sody. Metoda ta wykorzystuje swoją popularność przez kilka dziesięcioleci i jest uważana za jedną z wersji „radą babci”.