604 Shares 6001 views

Peeling twarzy w kabinie: gatunek, wskazania do stosowania

Wszyscy wiemy, jak ważne pielęgnacji skóry. Do pewnego wieku jest wystarczająca, aby umyć zimną wodą i zastosować balsam. Stopniowo, w toku są bardziej skuteczne środki, a na półce w łazience jest cały arsenał maski, płyny i serum. Jednak po pewnym czasie, a to nie wystarczy. Jeśli odbicie w lustrze przestał cię zadowolić, a potem nadszedł czas, aby peelingu twarzy w kabinie. Termin ten oznacza liczbę procedur, którego istotą, nawiasem mówiąc, są takie same: na złuszczanie martwych komórek z powierzchni skóry. Fakt, że ich cykl życia jest tylko 28 dni, a w przypadku braku odpowiedniej opieki martwe komórki zatyka porów, spowalniając proces dostarczania składników odżywczych do warstw bazowych. W konsekwencji – wczesnych zmarszczek, zapalenia i innych „uroków”. W celu uniknięcia podobnych problemów twarz, kosmetyczka zalecamy regularne peelingi twarzy w salonie. Jak wspomniano powyżej, istnieje kilka odmian tej procedury. Weźmy pod uwagę niektóre z nich w szczegółach.


dermabrazja

Termin ten oznacza mechaniczną głęboko złuszczający twarzy w salonie. Specjalista delikatnie usuwa naskórek za pomocą specjalnej szczotki metalowej lub ultra szybko obracający się frez. Procedura jest pokazana na tych, którzy cierpią z powodu blizn po trądziku lub pockmarks i chce usunąć plamy starcze, piegi i zmarszczki wokół ust. W warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym. Główną wadą jest to, że w ciągu kilku dni po wizycie do wnętrza twarzy pacjenta jest pokryta ochronną warstwą kory – Dotknij go w każdym razie niemożliwe. Ponadto, w ciągu najbliższych kilku tygodni, trzeba zapomnieć o kosmetykach.

mikrodermabrazja

Ten złuszczający twarz w kabinie, w trakcie których naskórek jest usuwany kierunkową strumień mikrocząstek ściernych. Wskazania są takie same jak w poprzednim przykładzie wykonania. Oprócz wyrównującego procedurę relief skóra sprawia, że bardziej świeża i promienna. Należy jednak zauważyć, że efekt nie jest tak silnie wyrażone, ale ponieważ takie peelingiem przypisane kursy – kosmetyczka będzie mieć od trzech do dwunastu razy.

Chemiczne peelingi do twarzy w kabinie

On z kolei dzieli się na trzy rodzaje: głębokie, średnich i powierzchowne. We wszystkich przypadkach, substancja czynna używana kwas: one powodować łuszczenie się i promować wymianę starych komórek skóry z nowymi. Głębokie peelingi pokazał ludziom światło cienką skórę, chcąc pozbyć się zmarszczek i plam starczych. Procedura jest bardzo wydajny, ale skóra Następnie pacjent traci zdolność do wytwarzania pigmentu. Kosmetolog należy ostrzec, że ta kobieta jest teraz zabronione wychodzić na słońcu bez powodowania wstępnej ochrony przeciwsłonecznej. Ogólnie zaleca się, aby skonsultować się z dermatologiem przed podpisaniem się na peeling chemiczny twarzy w salonie. Cena tego badania jest niska, a korzyści z jego ciężarem.

Średnie peelingi dobry do walki z trądzikiem. Ponadto, rozjaśnia piegi. Zwykle zrobić to raz w miesiącu – to jest uważane za bardziej miękkie i delikatniejsze niż głęboka. Powierzchowne peelingi zwykle prowadzone kursy. Procedura przewidziany do leczenia suchej skóry.