707 Shares 7045 views

Sekret IP44 czyli jak podnieść gniazdka elektrycznego w łazience

Sekret IP44,

Jak wybrać lub gniazdka elektrycznego w łazience

Elektryczność boi się wszystkiego. Kobiety i dzieci boją się lekkomyślnie, z obawy przed nieznanym, a mężczyźni – rozważnie boi, ponieważ w przeważającej części, mają smutny obraz fizyki oddziaływania prądu elektrycznego na organizm.

Ale światło w łazience powinny być włączone, i do gniazdka elektrycznego – za elektryczność.

Tak więc, prosty człowiek z ulicy, jest on – zaawansowany użytkownik Internetu, to – nigdy nie odbyła taśma elektryczna w ręku, wysyła żądanie do wyszukiwarki „jak wymienić gniazdko elektryczne w łazience?”.

Yandex natychmiast rozmowny niepoważna lub Yahoo zaoferuje mu ogromną stertę rozwiązań z banerów komentarze, usługi i reklamowych.

Większość błysnął linki – odmianę dwóch następujących metod:

Po pierwsze, kompletny elektrycznością wysokości określonej otwarcia ładunku elektrycznego, z wzorami, stoły i przestrzennych danych odniesienia;

Po drugie: Na początku jest opis okropności nadchodzącej masakry elektrycznej w surowym i niebezpiecznym łazience. Następnie, za pomocą specjalnych nazw przerażające warunki, a argumenty wyciągnąć trudny obraz walki z podstępnym potwora elektrycznym. Dość tajemniczo brzmiące terminy tutaj: SAE zerowanie, uziemienie link i najbardziej tajemnicza – „stopień ochrony IP44 łazience i powinien być wyższy.”

To jest trochę opcji: albo – usiąść i nakreślić przebieg krótki elektryczny lub – aby dać solidne i nie tani w ramionach specjalisty.

Rzeczywiście, dobrze zamontowane urządzenia elektryczne mogą być doświadczane tylko elektryka. Ale podnieść oświetlenie w sklepie i gniazdek elektrycznych do wymiany, aby dopasować go do łazienki i są zgodne z tajemniczym IP44 jest dostępny dla każdego.

IP – skrót od „Stopień ochrony” Ocena – coś jak „poziom ochrony przed wnikaniem”, a numery 44 reprezentacji – oświetlenie i gniazdka elektryczne są zabezpieczone przed spadającymi przedmiotami większymi niż 1 mm i splash.

W ten sposób, sprzęt OZNACZENIA IP66 mówi- zabezpieczone przed pyłem i drobnych silnym strumieniem wody (to znaczy, stopień ochrony nawet wyższej).

Elektryczna z mniejszym stopniem ochrony nie mogą być oznakowane. Ale z poziomu IP44, oznaczenie musi koniecznie być stosowane do obudowy.

Wizualnie określić stopień ochrony, oczywiście, bardziej trudne, ale dla gniazd z IP44 – to samozahlopyvayuschayasya pokrywa przykrywania otworów wylotowych robotników i niemal hermetyczne wykonanie obudowy.

 

Jesteś w łazience są zainstalowane?