725 Shares 3349 views

Laminowanie włosów: recenzje, konsekwencje, procedury i opis technologii

Piękne włosy i bez wysiłku można wyświetlić procedurę „laminowanie włosów.” Recenzje (konsekwencje tego postępowania, niektóre kobiety czują się w ich włosach w postaci przerzedzenia i podzielić nici) tej procedury są różne. Niektóre panie Jest całkowicie zadowolony z ich włosów, procedura nie powoduje żadnych szkód. Inni, przeciwnie, nie zauważysz różnicy między laminowanych i naturalnych loków i zamków po tej opieki technologie stały się martwe.


Jaki jest laminowanie włosów

Nic tak jak przemienia nici laminowania włosów. Opinie (konsekwencje tego postępowania nie jest tak smutny, jak w pewnej części kobiet, a włosy w przyszłości podjąć swoją pierwotną formę) zawiadamia, że metoda ta pozwala na przywrócenie włosy po budynku i usuwa rozdwajaniu. Ta specjalna metoda do pielęgnacji włosów, w której, gdy laminat jest nakładana na włosy (specjalnego narzędzia obejmującej suplementów diety i witaminy B12), a następnie przemywanie. Następnie włosy są przekształcone z zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Pokryta folią oddychającą poprawia strukturę włosów. Pasma są chronione przed szkodliwym wpływem środowiska i przedwczesnej utraty wilgoci.

Kosmetologów uwierzyć, że laminowanie nie szkodzi włosy, ale wręcz przeciwnie, ma tylko pozytywny efekt. Dzięki czemu są sprężyste, lśniące, posłuszny i bardziej obszerne. Zabieg wygładza kręcone warkocze. Chroni kolorowe nici utraty koloru.

rodzaje laminacji

Inaczej jest na wydajności technologii i wyglądu laminowanie włosów. Komentarze (efekty, jak mówią panie, nie tylko zrobić tę procedurę, są całkowicie zależne od profesjonalizmu kapitana) twierdzą, że to wydarzenie pogrubia włosy, czyniąc je bardziej trwałe.

Laminowanie jest:

 • przezroczysty i kolorowy;
 • gorąco i na zimno;
 • konwencjonalny i organicznych.

Transparent tworzy wrażenie połysku. Nadaje się do każdego typu włosów. Kolor daje loki nie tylko połysk, ale również cień. W tym przypadku, stosuje się pigmenty. Okazuje się, że efekt pięknych i zdrowych zamki. Kolor zwany również laminowanie Ionov. To jest bardziej stabilny niż przejrzyste.

Gorąco i zimno laminowanie nie ma znaczących różnic. W pierwszym przypadku zamków utjuzhkom podgrzewa się za pomocą termostatu funkcji. Takie stosowanie umożliwia elementy przeniknąć do głębszych warstw włosów. W drugiej kompozycji stosuje się przemywa, ale nieogrzewane nici.

W konwencjonalnym laminowania, w przeciwieństwie do bio mogą być obecne elementy nie naturalnych, a w Biolaminirovanie stosować tylko substancje organiczne. Każdy z tych typów ma swoje własne cechy.

laminowanie salon

Laminowanie włosów w salonie (efekt zależy od stanu nici, które były przed zabiegiem) prowadzi się w kilku etapach, i trwa około godzinę. Utrzymuje się przez 4-6 tygodni, przy czym w czasie folia przemywa się, a zamki są takie same. Tracić połysk, dodatkowe Chic głośności.

Po pierwsze, włosy oczyszczony z brudu i środków do układania włosów. Następnie nakłada maskę odżywcze, po to zmyć, nakłada się na laminat trzydzieści minut. Na koniec, włosy myje wodą.

Laminowanie domu

Laminowanie włosów można zrobić w domu. Dla tych celów, należy zakupić specjalny zestaw profesjonalny sklep. Są to: szampon, środek redukujący do laminowania włosów, spray i opieki olej do rozdwajaniu.

laminowanie domu obejmuje kilka etapów:

 1. oczyszczający szampon do włosów.
 2. Kiedy kolor tonery stosowane do laminowania.
 3. Użyj odżywcze maski do włosów.
 4. Nałożyć na pół godziny znaczy do laminowania.
 5. Ogrzewa się suszarką. Strumień powietrza może być ogrzewany do średniej temperatury.
 6. Laminat przemyć wodą.

Szczególnie popularny w niedawno nabytego domu laminowania żelatyną, wymaga minimalnych kosztów, a wynik często nie jest gorsza od salonu.

Pielęgnacja włosów po zabiegu

Włosy stają się naprawdę elegancki z takiej procedury jak laminowania włosów. Sekrety urody ma nie tylko prawo, aby wykonać procedurę, dobry specjalista i wysokiej jakości udogodnienia, ale również we właściwej opieki nad zamkami po kosmetycznych ćwiczeń.

Po laminowania należy przestrzegać kilku zasad:

 • nie myć włosy dwa dni po zabiegu;
 • na następny dzień, aby nie używać żelazka do pielęgnacji włosów lokówki do włosów, żelazko i suszarkę do włosów;
 • używać tylko łagodnym detergentem;
 • używać balsamu-odżywki;
 • dwa razy w tygodniu, aby smarować skórę głowy dowolny olej roślinny;
 • aby nie powodować maski do włosów, tak jak substancje odżywcze poprzez zwinięcie filmu nie ogarnęła przenikać;
 • nie używać produktów kosmetycznych, które zawierają alkohol;
 • Nie stosować oczyszczanie i złuszczanie skóry głowy;
 • czesania grzebieniem z włosia naturalnego;
 • zrobić masaż głowy;
 • Nie wysusza włosy;
 • Nie malować włosy.

Właściwa pielęgnacja włosów będzie utrzymywać efekt laminowania przez dłuższy okres i nie spowoduje negatywnych skutków.

Pozytywne aspekty procedury

Eksperci mają różne opinie na temat tej procedury, jak laminowania włosów. Plusy i minusy tej imprezy są same kobiety. Po stronie pozytywów, podkreślają odzysk, który występuje ze względu na zawartość w stosowanych część składników odżywczych i witaminy B12. Ponadto, loki, pokryte folią, stają się mniej podatne na naprężenia mechaniczne. Wydaje się, połysk i dodatkową objętość. Posiada już cień na farbowanych włosach. Ukryty jasnoszary. Wzmacnia cebulki włosowe. Rozdwajaniu znikają. Włosy dobrze uczesane. Włosy stają się szyk. Kosmetologów powiedzieć, że włosy korzystać tylko z tej procedury.

Uszkodzenie laminowanie włosów

Pomimo zalet laminowania, trichologist lekarze zbiegają się w jednej opinii i stwierdził, że procedura nie jest tak nieszkodliwe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Po pierwsze, obydwie powłoki włosów jest w stanie przebić się równowagę wody alkalicznej. Wynika to z faktu, że włosy absorbują wilgoć z atmosfery, a film w tym przypadku jest woda. Sytuacja ta powoduje brak równowagi metabolicznej i może powodować odwodnienie komórek zrobić nici nudny i bez życia. Spowolnić ich wzrost.

Po drugie, naturalnego oddychania jest uszkodzony włosów naskórek, a osłonka przechodzi tylko niewielką część tlenu. Jest to naruszenie procesów metabolicznych, wyczerpywanie się mieszków włosowych. Nici stanu staje się niezadowalające.

Po trzecie, działania laminowanie kudły wszystkich produktów medycznych i kosmetycznych neguje. Związki czynne nie może przeniknąć przez folię. Dlatego, niezdrowe włosy nie mogą być poddane tej procedurze, to tylko pogorszyć ich stan.

Po czwarte, film zwiększa obciążenie pasma, a każdy włos może zrobić. Efektem jest utrata i łamanie głowy.

Po piąte, laminowanie nie jest usuwany za pomocą prostych szamponów. Do jej usunięcia służy raczej agresywne substancje, które niszczą strukturę naskórka włosy łusek keratynowych.

Ponadto, procedura jest kosztowna, a włosy tylko na miesiąc zachować swoją atrakcyjność. W przyszłości, ich wygląd nie będzie tak spektakularny. Procedurę należy powtórzyć lub wykorzystanie zasobów naturalnych prowadzić do podobnego rodzaju włosów.

Przeciwwskazania

Mówią, że nie zawsze uzyskać pożądany efekt laminowania włosów, opinie. Implikacje dla czupryną nie można przewidzieć, zwłaszcza jeśli wstępna ocena czupryną był nieostrożny. To wydarzenie nie ma bezpośrednich przeciwwskazań, ale to nie ma sensu tego robić, jeśli pani będzie na ziemi się włosy. Nie jest konieczne, aby odsłonić martwe i łamliwe włosy narażone na laminacie, ponieważ muszą najpierw leczyć, a substancja czynna przez folię nie przenika. Jest to niemożliwe, aby malować laminowane nici, trzeba poczekać, aż całkowicie zejść kompozycję z włosów.

Jak zminimalizować uszkodzenia z procedurą

Negatywne skutki laminowanie włosów może być zredukowana do zera, gdy wziąć pod uwagę następujące niuanse:

 • Używaj wyłącznie wysokiej jakości zabiegi dla preparatów kosmetycznych.
 • Składniki zastosowane do laminowania w odległości 1-2 cm od skóry głowy, poza tym, że nie oddycha. Czy wypadanie włosów, swędzenie i łuszczenie się.
 • Przed sesją loki kosmetyczne muszą „przytulić”, czyli do nasycenia z substancji odżywczych, nawilżają, wzmacniają i przywrócić niedziałający strukturę. Należy to zrobić jak kilka tygodni przed laminowaniem, a do sesji kosmetycznej.
 • Po kolejnej laminowania należy nadać włosom przerwę na 2-3 miesięcy przed dokonaniem powtórzyć.
 • W celu usunięcia kompozycji z włosach należy stosować specjalnie zaprojektowanego do tego celu środki.
 • Jeśli masz słabą kondycję włosów powinny zrezygnować z imprezy.

Aby skorzystać z tej procedury, trzeba starannie rozważyć wszystko, inaczej wynik może nie spełniać oczekiwań.

koszt

Cena laminowanie włosów w salonie kosmetycznym jest w przedziale 2-7 tys. Rubli. Koszt zależy od długości pasm i ich status. Wpływ na jakość cenowa laminatu, rodzaj leczenia, wiedzy fachowej i prestiż instytucji. Zestaw do laminowania domu można kupić za 1200-2300 rubli.

Laminowanie włosów: opinie, opinie

Jak dbać o włosy nie ogranicza się do mycia głowy, maski i balsam. Dla niektórych kobiet jest on dodawany nici laminowania. Recenzje różnych procedur. Ktoś w zachwycie imprezy. Mówi, że włosy stają się grubsze. Zdobyliśmy dodatkową objętość. Wyglądać gładkie i błyszczące. Dobrze uczesane. Pewna część z pań twierdzi, że nie doświadczyli żadnego dyskomfortu po laminat upadł na włosy. Nici statusu były takie same, aw niektórych przypadkach lepsze.

Istnieje negatywna opinia na temat laminowania. Twierdzą oni, że po zabiegi włosy zaczęły się rozkładać, wyglądał martwe, nudne. Ktoś przed i po zabiegu nie widać żadnych zmian w głowicy stanu włosów.

Zasadniczo każda kobieta zadowolony z wyników, ma nie tylko pochwalić się jej przyjaciół, ale pozostawić i przegląd. Laminowanie włosów w salonie kosmetycznym, wykonywane przez specjalistów, praktycznie nie powoduje negatywnych skutków i bardzo różni się od domu. Pojawienie nici jest wspaniały. strumieniowo oni i migotać. Wyglądają one zdrowe i lśniące.