659 Shares 5632 views

„Dysport” i alkohol: efekty, real kompatybilność

Niestety, wieczny eliksir Naukowcy młodzieżowych jeszcze nie wynaleziono. Dlatego na drodze do twarzy pięknej kobiety używać tylko newfangled środków. Niektóre kobiety uciekają się do zabiegów anti-aging, inni nie wahaj się zastrzyków. Jeden taki lek, który jest stosowany we współczesnej kosmetologii jest „Dysport”. Jeśli wprowadzenie procedury był bezbolesny, przedsmakiem doskonałej kondycji skóry jest zawsze podnosi na duchu. W tym artykule dowiesz się, czy „Dysport” i alkoholu kompatybilnym. Opinie Consequences pacjentów zostaną również zaprezentowane uwagę.


Jak działa lek?

„Dysport®” zastrzyków stosowane są w celu wygładzenia zmarszczek. W swojej strukturze jest toksyna botulinowa, która jest bardzo niebezpieczna dla ludzkiego organizmu. Jest on utworzony w uszkodzonym i konserwy jest śmiertelna trucizna po spożyciu razem z pożywieniem. Wnikając krwi neurotoksyny botulinowej wywołuje paraliż układu oddechowego i spowodować zatrzymanie akcji serca. Bez leczenia, takie zatrucie w 50% przypadków prowadzi do śmierci.

W kosmetyce stosowane w małych dawek substancji. W niskich stężeniach, „Dysport” jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Po zakończeniu swojej misji, to jest rozkładany przez organizm i wydalane przez nerki w ciągu dwóch dni.

wtrysk Zastosowanie tego leku jest uzasadnione:

  • wyrażone zmarszczek na twarzy w czoła i wokół oczu;
  • Preparat do korekcji kształtu brwi lub warg;
  • nadmierne dłonie pocenie się, stóp lub obszar pod pachami.

Działanie zastrzyku nie jest od razu, ale po około trzech dni po wizycie u kosmetyczki. Aby utrzymać efekt, eksperci radzą, aby powtórzyć procedurę co sześć miesięcy.

„Dysport” i alkohol: Zgodność

Kosmetyczka zawsze ostrzegał, że przyjmowanie alkoholu w okresie od narkotyków jest surowo zabronione. Czas trwania tych ograniczeń może być od 10 do 14 dni. Alkoholu we krwi nie powinny być w czasie wstrzyknięcia.

Neurotoksyny botulinowej nie wchodzi w bezpośredniej reakcji z etanolem. Mimo to, od alkoholu należy unikać przez dwa tygodnie po zabiegach kosmetycznych. Dlaczego? Alkohol wpływa na te same receptory, które wysyłane główne działanie toksyny botulinowej. Głównym powodem jest to niemożliwe, aby je połączyć – rozszerzenie naczyń.

Zastrzyki są zawsze punktualnie. Jeśli kobieta na kilka godzin przed zabiegiem, wypił kieliszek wina, jego statki zaczynają rosnąć. Szybkość dyfuzji toksyny botulinowej różnią. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że urządzenie prawidłowo rozmieszczone w tkankach. Szczególnie nieprzyjemne konsekwencje mogą być gdy mamy do czynienia ze zmarszczkami twarzy.

Ponadto, „Dysport” powinien zostać wchłonięty przez tkanki powoli. Tylko dwa dni (w niektórych przypadkach może potrwać do tygodnia), pierwsze wyniki są przestrzegane. Podczas odbioru alkoholu lek jest absorbowana na wyższym poziomie. W rezultacie efekt terapeutyczny będzie brakować, czy kobieta będzie musiała stawić czoła wielu nieprzyjemnych konsekwencji.

skutki uboczne

Tak, są ze sobą niezgodne, „Dysport” i alkoholu. Konsekwencje picia po wstrzyknięciu może być nieprzewidywalne. Lek ten należy do kategorii silnych leków. Tylko doświadczony siłę do wyboru optymalnej dawki i dokładnie określić zakres. Jednak nawet podejście dźwięk nie zawsze jest możliwe, aby uniknąć negatywnych skutków. Wiele skutki uboczne pojawiają się dopiero po otrzymaniu alkoholu. Wśród nich są:

  • reakcje alergiczne;
  • obrzęk górnych powiek;
  • pogorszenie wzroku;
  • opadające brwi;
  • ból w miejscu wstrzyknięcia.

Większość z tych działań są odwracalne, przechodzą one na własną rękę po pewnym czasie.

Głównym powikłaniem użycia „Dysport®” w celach kosmetycznych jest całkowity brak pożądanego efektu terapeutycznego.

Inne przeciwwskazania

„Dysport” z alkoholem – są to dwa zupełnie niekompatybilne rzeczy. Jednak zabiegi odmładzania, istnieją inne przeciwwskazania. Na przykład lista ograniczeń również wpaść w narkotyki. Wielu ekspertów zgadza się, że okres abstynencji można bezpiecznie zwiększyć do końca życia.

Inne przeciwwskazania do podawania toksyny jadu kiełbasianego jest istnienie hemofilii lub miastenia, ciąża. Z usług kosmetycznych powinno być zaniechane, jeśli równolegle lekarz przepisał kurację antybiotykową.

Ile można pić alkohol?

„Dysport” i alkohol, którego konsekwencje są opisane tuż powyżej kombinacji, często wywołują kontrowersje wśród kosmetyczek. Jednak wszyscy wierzą w jednego, że dwa tygodnie przed zabiegiem i po około takie same kobiety powinny przestrzegać zakazu. Ograniczenia te są spowodowane przez powolne działanie neurotoksyny. Jednocześnie to najbardziej niebezpieczny jest pierwszy dzień po wstrzyknięciu.

To właśnie w tym czasie mogą wystąpić wczesne działania niepożądane. Mimo stosowania leku w microdozes, każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na jego składników. Wśród głównych działań niepożądanych mogą dzwonić wygląd zawroty głowy, senność, ból w miejscu wstrzyknięcia. To nie wszystkie efekty, które mogą powodować „Dysport” i alkoholu. Recenzje wiele płci powiedzieć, że najbardziej nieprzyjemny efekt uboczny jest reakcja alergiczna na samego leku. Zwykle występuje w drugim dniu po zabiegach kosmetycznych.

Jeśli nadużywanie alkoholu pierwsze siedem dni po iniekcji, etanol sprowokować dystrybucja oznacza składniki w okolicznych mięśni wraz z prądem krwi. Wynikiem takiego działania może być zniekształcone konturów twarzy.

Teraz, gdy wiesz, że nie są zgodne „Dysport” i alkohol. Konsekwencje nieprzestrzegania zaleceń lekarskich będzie niekorzystnie wpływać na zdrowie. Aby uniknąć nieprzewidywalnych reakcji, eksperci zalecają, aby zrezygnować z alkoholu na 14 dni przed zabiegiem i przez dwa tygodnie po konferencji.

Odwiedzin damskie

„Dysport” – to świetny lek, który pomaga osobie odzyskać młodość. Wiele kobiet nie myśleć o konsekwencjach, i biegnie do salonu na następny strzał. Jest o wiele bardziej poprawne zbadać najpierw opinie innych potrebitelnits którzy doświadczyli jej skutków. Co mówią panie?

Negatywne opinie na temat alkoholu w połączeniu z „Dysport” jest niezwykle rzadkie. Kobiety zwykle opisuje sytuację, w której nie została wyraźnie reakcja alergiczna. Spirits tutaj nie odgrywają szczególną rolę. Znacznie więcej pozytywnych opinii. przedstawicieli płci pięknej uwierzyć, że lek może zaszkodzić organizmowi. Dowód tego faktu są liczne zdjęcia, gdzie kobiety obchodzą swoje nowe oblicze z lampką wina.

Powinienem podjąć ryzyko do własnego zdrowia i połączyć „Dysport” i alkohol? Konsekwencje ich oddziaływania nie zawsze są odwracalne. Nie niezawodnie oznaczyć udaną pracę kosmetyczki w ciągu 2 tygodni, tak jak powinno być zgodnie z instrukcją?