656 Shares 9060 views

Galeria Sztuki (Władywostok) – czysta sztuka

Sztuka zawsze była ważnym elementem życia kulturalnego każdej osoby, dzięki której mógł skontaktować się z piękną. Dlatego muzea i galerie, różne wystawy zawsze były integralną częścią w życiu każdego narodu.


dziedzictwo ludzi

I jego dziedzictwo kulturowe może być naprawdę dumny z ludzi, którzy przeszli rosyjskich tyle w trakcie swojej długiej historii. Rosyjski chłop, rolnik, musiał znosić i hulanki, panów feudalnych, a łączna zniewolenia i liczne wojny, które miały uczestniczyć i kłótnie, a reformy rządu. Wszystko to tworzone tożsamości rosyjskiej i odmienność od innych, i znajduje odzwierciedlenie w muzeach i galeriach.

W tym artykule będziemy mówić o perle na rosyjskim Dalekim Wschodzie, który jest galeria sztuki. Władywostok otrzymał ją w przypadku niektórych usług do rządu.

Trochę historii

Nie tak dużo zostało powiedziane na temat historii tego zabytku architektury. Ale każdy w mieście wie dokładnie, ukochany przez wszystkich zdjęć kod został otwarty.

1966, 29 czerwca, jest uważany za datę, kiedy otwarto galerię sztuki. Władywostok, a raczej wszystkich jego mieszkańców, zebrane w jego otwarcia. Jednak niewielu wie, że doskonałe okazy i popularna galeria kolekcja uzupełniana na długo przed tą datą.

Przed otwarciem Galerii Sztuki Morskie (Władywostok), już w latach 30., na podstawie działu sztuki w Muzeum imienia V. K. Arseneva setki oryginalnych obrazów i obiektów graficznych zostały zebrane, które zostały przeniesione z różnych muzeów, w szczególności Moskwie Petersburg. A ponieważ z czasem kolekcja rosła i rosła, zajęło specjalną galerię dla tych eksponatów. Po tym wszystkim, mogą zostać uszkodzone lub otchłań.

Ten sam zbiór wypełnione oraz w dniu otwarcia. Niektóre rosyjskie muzeum jako dar dla muzeum prezentowane zachwycająca obrazy.

A dziś galeria sztuki (Władywostok), wystawa jest odwiedzana przez wszystkich mieszkańców miasta rozszerzył się tak bardzo, że można go łatwo konkurować nie tylko z innymi muzeami w Rosji, ale również na świecie.

Perła na rosyjskim Dalekim Wschodzie

Galeria Sztuki morskiego, Władywostoku znany wszystkim jako „klejnot kulturowego na rosyjskim Dalekim Wschodzie.” Oczywiście, to nie jest przypadek. W rzeczywistości, ta galeria – jedyny budynek w całym regionie, który zawiera unikalną kolekcję, składającą się z rosyjskich, radzieckich i sztuki zachodnioeuropejskiej XVIII-XX wieku. I to nie wszystko, ponieważ jest tutaj, że użytkownik może znaleźć nie tylko unikalne eksponaty, ale także obiekty sztuki zdobniczej.

Galeria Sztuki (Władywostok jest bardzo dumna z niego) – jedyne muzeum sztuki w regionie, gdzie unikatową kolekcję o bogatej historii. To muzeum, które koncentruje się na różnych odbiorców wiekowej.

budynek galerii

Budynek galerii można uznać za zabytek architektury, której autorem jest Bazievsky, słynny inżynier wojskowy. Budynek został zbudowany w 1899-1903 roku.

National Gallery (Władywostok), dość powiedzieć, jego centralny budynek, położony w historycznej części miasta, w pobliżu dworca kolejowego, morskiego i muzeum imienia V. K. Arseneva i Władywostok Placu Centralnym.

Ta sama galeria sztuki Władywostok ma kilka działów. Tutaj użytkownik znajdzie:

 • Sztuka rosyjska XVIII-XX wieku.
 • Ikony i naczynia kościelne.
 • sztuka Radzieckiego.
 • Sztuka malarzy morskiej.

Teraz głównym wystawa zdefiniowane w dziewięciu pomieszczeń, w których ponad 150 unikatowych.

nowoczesne usługi

Oczywiście w tym wieku technologicznych muzeów i galerii, też musi się zmienić, ponieważ współczesny człowiek nie jest już zadowolony ze starego serwisu. Dziś w nowoczesnej galerii zwiedzający są przedstawiane QR-code trzydzieści okazy są wystawione w sali ekspozycyjnej. Ten nowy format będzie rozwijać się w czasie. Jest to również galeria sztuki we Władywostoku, goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu w każdym pomieszczeniu w budynku. A dzięki nowej aplikacji każdy użytkownik, w razie potrzeby, może nabywać osobistego przewodnika na urządzeniu mobilnym. I to nie tylko tanie, ale również najlepszy sposób dotarcia do dzisiejszej młodzieży.

Co można zobaczyć tutaj?

Galeria Sztuki słynie wystawach Władywostoku, tutaj użytkownik może podziwiać:

 • portrety i pejzaże w sztuce rosyjskiej XVIII wieku;
 • obrazy znanych artystów rosyjskich XVIII-XIX wieku;
 • arcydzieła mistrzów Europy Zachodniej.

Galeria otwiera swoje podwoje także dla studentów i uczniów, przeprowadzając specjalne kursy i wykłady na tematy takie jak:

 • Główne kierunki stylistyczne w sztuce.
 • Starożytna sztuka.
 • Cechy rosyjskiej portretu.
 • architektura rosyjski w starożytności i dzisiaj.
 • Prawosławne ikony.
 • Rosyjskie krajobrazy.

Budynek posiada także bibliotekę publiczną, gdzie każdy może znaleźć ciekawe informacje.

w końcu

National Gallery of Władywostoku – duma nie tylko miasta, ale całego kraju, bo tutaj wszystko zostało zrobione tak, że każdy może dostać się w kontakcie ze sztuką. I sztuka – to niedrogi sposób na rozwój kultury i osobistego. Tak, że będąc we Władywostoku, nie zapomnij, aby odwiedzić to miejsce.