878 Shares 6463 views

Fajne miasto – wczoraj i dziś

Fajne miasto – centrum administracyjne jednego z regionów Kabardyno-Bałkarii. Fajny jest 46 km od Nalczyka i znajduje się na północnym brzegu Malki. Fajne miasto plasuje się na drugim miejscu w populacji po Nalczyk.


Historia miasta rozpoczęła się z taką samą nazwą miejscowości, która powstała w połowie XVIII wieku na ufortyfikowanej linii Mozdok. To był ważny punkt tranzytowy Rosja, jak przeszedł przez wieś po drodze łączącej Kaukaz z Rosji. W połowie XIX wieku wieś zaczęła gwałtowny rozwój. Wiązało się to z budową linii kolejowej z Rostowa do Władykaukaz. Obecnie wieś jest już ośrodkiem gromadzenia i wysyłki produktów rolnych.

Status miasta, wieś otrzymała w 1927 roku. Te dni miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, z dobrze rozwiniętych gospodarek i wielu istniejących przedsiębiorstw. System edukacji działa na wysokim poziomie, przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów.

Chłodny gospodarka miasta rośnie kosztem małych przedsiębiorstw i dzielnicy rolniczej. Szczególnie słynie z obszaru winnic, jest ważna roślina vinodelatelny w tym zakresie. Pomyślnie rozwijać piekarnię i Food Factory, przedsiębiorstwo napojów alkoholowych. Technologie internetowe przyczyniają się do sprzedaży produktów – forum o chłodnym, jest idealnym miejscem na sprzedaży towarów i usług.

Jednym z głównych tematów gospodarki miasta jest cool Kavkazkabel. W przeszłości, Radziecki, a teraz rosyjska kampania Kavkazkabel powodzeniem sprzedaje swoje produkty dla inżynierii mechanicznej, transportu, energetyki, komunikacji, jak węgiel i ropa naftowa. Jest z największych firm w południowej Rosji. Zakład produkuje około dwustu pięćdziesięciu marek kablowych. Wraz z tym, teraz miasto ma i mechaniczno-naprawczych fabrycznego, cegła i dachówka fabryki Prokhladnensky def ghi i innych.

Warto zauważyć, że czynnik w ostatnich latach, wraz z rozwojem Internetu – technologii, wszystkie firmy i przedsiębiorstwa korzystania z usług elektronicznych tablicach. To opłacalne i jednocześnie obiecujące. Reklama w Chłodny bez wychodzenia z biura. Ta metoda promocji w naszym wieku wysokiej prędkości, pozwala w najkrótszym czasie, aby opublikować ogłoszenie na oferowane usługi, aw tym samym czasie minimum, aby znaleźć klientów i promować firmę bez żadnych dodatkowych kosztów.

Fajne miasto – to jedno z najbogatszych miast w południowej Rosji, którego bogactwo jest ogromne możliwości dla biznesu i wszelkich działań, a także z dużych zasobów naturalnych i infrastruktury.