427 Shares 7104 views

Bezzubik smok – zabawka na podstawie popularnej kreskówki

Zabawki przedstawiające ulubione postacie z kreskówek „” Zawsze cieszył uwagę dzieci. Nie oszczędzono popularność i bohater filmu „Jak wytresować smoka”. Bezzubik – zabawka, która jest pożądana dla każdego dziecka. To zaskakująco dobry, wierny smok będzie przyciągać i rodzice. Słodki zakład wróżka powoduje skrócie szczerą sympatię.

Dla wszystkich grup wiekowych

Przed zakupem zapytać, w jakim wieku jest zaprojektowany zabawy. Oczywiście, dzieci, a starsze dzieci będą jak zabawkę Bezzubik. Fury noc w tym samym czasie może mieć pewne cechy, które nie pozwalają bez obaw dać je w rękach niedoświadczonych okruchów.

Na przykład, wszelkie ostre części lub elementy małej wielkości (a nawet wymienny) – to z pewnym ryzykiem. Te modele są przeznaczone dla dzieci jest wyraźnie starszy niż 4 lata. Oni już wiedzą, że nie jest to konieczne ze względu na ciekawość, szturchając małe części do jamy ustnej, nosa lub uszu.

Jedyną osobą, która nie istnieje bez ograniczeń – jest najczęściej wykonana z pluszu, aksamitu lub innej tkance Bezzubik. Zabawka będzie wielkim darem, nawet dla dorosłych fanów zabawnym smokiem.

Jakie są opcje

Na sprzedaż są oryginalne postacie z kreskówek. Oni przedstawiają głównych bohaterów. Najczęściej dodają do kolekcji fanów. Ze względu na swoje niezbyt dużych, takich figurach nie są przeznaczone jako prezent dla dzieci poniżej 3 lat.

Jeśli chcesz, aby zadowolić okruchy, to trzeba pluszowego Bezzubik. Zabawka wykonana jest z bardzo wygodnego materiału, możliwe jest, aby wycisnąć, ciągnąc za sobą na spacer, aby spać w uścisku. I jeszcze ten smok potrafi warczeć, choć nie straszne. Przeciwnie, to brzmi jak mruczenie kotka. Aby usłyszeć, trzeba lekko nacisnąć na miękkim brzuchu dziecka. Wysokość nie jest inaczej – tylko około 30 centymetrów. Ale można mieć pewność, że ta zabawka nie będzie ciężarem dla swojej oszołomieniu.

Dzieci 5 lub 6 lat są proszeni wyobrazić sobie zabawy jest trudniejsze. Dla nich, drugi jest dostępny Bezzubik. Zabawka wykonana jest z tworzywa sztucznego posiada, gęste i trwałe. Jego skrzydła ruchu. Popychanie ujawnia (zakres długości około 50 cm), a następnie złożyć pojedyncze skrzydło ręcznie. I jeszcze ten ziejący ogniem smok! Oczywiście, żaden płomień z jego ust nie jest wyciągnięta. Technologia ta jest prosta i skomplikowana zarazem. Niebieskie światło – to podkreślono szczególne światło elementu pary wodnej. Wcześniej w Night Fury jest wypełniona wodą, a mechanizm spustowy jest ukryty w uszach. Nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo dzieci, a sama w domu, ponieważ para nie całkowicie spalić. Bardziej uszy Smocze strzałki uruchomienia.

Zrób to sam

Jeśli nie ufasz produkty fabryczne, lub po prostu chcesz stworzyć swój własny niepowtarzalny smoka, można z dzieckiem zrobić figurę w oparciu o fantastycznym charakterze. Tutaj jesteś wolny wybór materiału, z którego zostanie utworzony Bezzubik. Zabawka może być wykonane z aksamitu, weluru, pluszowe, filcu. Określić jego rozmiar. Dla doświadczonych „lalkarzy” nie będzie trudne do szycia w skrzydłach ramie wykonanej z drutu, aby uczynić je komórkowego. W sklepach można łatwo podnieść oczy na przyszłość Furies.