442 Shares 1198 views

Tajemnicze tulipany: czarny kwiaty w ogrodzie

Pomysł tworząc niepowtarzalny kwiat z czarnych płatków pochodzi w 16 wieku, kiedy importowany do Europy żarówek zyskały niespotykaną popularnością. Tymczasem, jak wycofanie tulipanów czarny i które są niezbędne do ich uprawy w domu dzisiaj, są podzielone przez doświadczonych hodowców. Rozwijaj swoją mistyczną rodzaju, oczywiście, jest trudne, ale można wykorzystać istniejące Żeliwiaków nawet początkujący.

Historia powstania odmian mistycznych

Pierwszy stosunkowo udana próba stworzenia czystego Black Tulip należy do nieznanego holenderskiego hodowcę, który przedstawił swoje dzieło w 1637 roku podczas wspaniałego festiwalu w mieście Haarlem. Jednak rośliny są hodowane były nadal niedoskonałe. płatki kolor był czarny i fioletowy, a jasne światło – ciemny fiolet. Następnie przez prawie trzy wieki bezowocnych prób poprawy koloru. Black Tulip pozostawał nieuchwytny kolektory śnie. Już w 1891 roku, znany hodowca Krelag zaprezentowana publicznie nowego rodzaju bulwiastego kwiatu, który został nazwany La Tulipe Noire. Pochodzące nowość też nie był całkowicie czarny. Płatki były fioletowe, ale były wyraźnie ciemniejsze niż jego poprzednik. Ze względu Krelagu zostały stworzone przez najbardziej powszechne w dzisiejszych odmian: Czarny Parrot, Black Pearl i Black Beauty. Najbardziej popularne tulipany czarny (nawet w jasnym świetle) przyniósł Florist Grullemans. Imię niesamowita różnorodność było właściwe – Queen of Night. Należy zauważyć, że czysta czerń roślina bez stosowania obróbki chemicznej naturze nie pozwala na tworzenie, prawdopodobnie nigdy. Dlatego, chcąc uzyskać niepowtarzalny kolor należy użyć jednego z już istniejących odmian.

Rosną tulipany łatwo Blacka

Do sadzenia cebulek trzeba znaleźć odpowiednie miejsce w ogrodzie lub w ich domku letniskowym. Bardzo dobrze wyglądała tulipanów na tle zielonych trawników, ale kompozycja będzie musiał spaść od 30 do 50 roślin do integralności. Trzeba zapytać, co dokładnie są czarne tulipany: zdjęcia pomogą, aby dowiedzieć się nie tylko wygląd, ale także wielkość kwiatu. Dla średnich i dużych odmian bulw ogrodowych sadzi się na głębokości 10-13 cm, stosując odległość pomiędzy roślinami 7-10 cm. Na dnie studni jest wymagane wylano piasku. To sprawia, że dla lepszego odprowadzania wody i zapobiec korzenie zakwaszenie. Czarne tulipany traktowane od góry mieszaniną piasku i żyznej gleby. Udać przystojny nie kurczy się, po kwitnieniu natychmiast zdjąć całą łodygę, pozostawiając tylko dwa arkusze dla normalnego zasilania żarówek potomnych.

Po kwitnieniu i żółknięcie liści tulipany wykopane do przechowywania zimowego. Przed ukryć wszystkie przyszłe materiału rozmnożeniowego dopiero w przyszłym roku, to na pewno suszy w ciepłym półmroku. Jeśli podlewanie jest wystarczająca, można dostać dwa lub trzy żarówki zależnych. W celu zwalczania chorób grzybiczych tulipanów poddanych działaniu środka grzybobójczego. Do stosowania składowania gazy lub niebarwione calico torby, które wiszą w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Optymalna temperatura wynosi 16-20 stopni.

Ostrzeżenie: jeśli czarne tulipany nagle wyrósł z kwiatami, pokryte atrakcyjnych białych żyłek, może to być objawem niebezpiecznej choroby – „pestrolepestnost”. Zainfekowane rośliny i cebulki należy usunąć, w przeciwnym razie wirus zniszczy cały sadzenia.