517 Shares 8545 views

Płot z rękami z materiałów złomu w kraju (patrz zdjęcie). Ogrodzenia wykonane z plastikowych butelek

Ci, którzy mieli szczęście kupić strefie podmiejskiej, przede wszystkim myśleć o swoim bezpieczeństwie. Ale do tego konieczne jest ustalenie jasnych granic swoich posiadłości z zewnątrz nie mogą przeniknąć do jego terytorium. Z rozwiązania tego problemu należy spieszyć się do tych, w sąsiedztwie ma te same początkujących. Rzeczywiście, niektóre mogą dokonać strony czasowego składowania materiałów budowlanych. To nie jest bardzo przyjemny. W rezultacie może to prowadzić do konfliktu. Konieczne jest zatem, aby zastanowić się nad ogrodzeniem. W tym przypadku można zrobić ogrodzenie z rękami na złom.

Ogrodzenie wykonane z butelek

butelka plastikowa odnosi się konkretnie do tych rzeczy, które są łatwe do znalezienia i mogą zbierać się w dużych ilościach. Po tym wszystkim, taki materiał już dawno przestała być stosowany wyłącznie do celów przemysłowych. Z plastikowych butelek utworzyć te ozdoby do ogrodu, niektóre z elementów wystroju, a nawet wazony. Więc dlaczego nie zrobić ogrodzenie z rękami na złom? Zdjęcia pokazują, że te ogrodzenia wyglądają oryginalne i nietypowe. Myślisz, że to niemożliwe? Na próżno. Istnieje wiele opcji dla ogrodzenia ze względu na opakowania z tworzyw sztucznych.

Zalety i wady takiego ogrodzenia

Przed utworzeniem płot z rękami na złom, należy dowiedzieć się, plusy i minusy plastikowych butelkach. Pomoże to wybrać właściwą metodę wytwarzania ogrodzenie i nie spędzają dużo wysiłku. Więc, jakie korzyści zakończeniu budowy tego samego materiału?

  1. Piękno i obcość. Fakt ten mało kto by się kłócić. Takie ogrodzenie jest niezwykle rzadkie. Zasadniczo wznoszenia ogrodzenia z kamienia, drewna lub tektury falistej.
  2. Dostępność i taniość. Dzisiaj jest okazją do zebrania niezbędnych materiałów do ogrodzenia. Wszakże w plastikowych butelkach obecnie sprzedawane nie tylko napoje, ale także produkty mleczne.
  3. Trwałość. Jest to kolejna zaleta tego materiału. Jeśli bez uderzenia mechaniczne, ogrodzenie będzie trwać bardzo długo. Poza tym tworzywo sztuczne odporne na działanie bezpośredniego nasłonecznienia i niskich temperatur. A co najważniejsze – nie odkształca się w czasie.

Jeśli chodzi o wady, koszty tutaj obejmują szkód spowodowanych przez siły mechaniczne. Ponadto takie ogrodzenie jest mało prawdopodobne, aby chronić stronę przed złodziejami. Ponadto ogrodzenie z plastikowych butelek nie są odpowiednie dla tych, którzy chcą ukryć swoje podwórko od wścibskich oczu.

zagospodarowania wizualnie

Jeśli planujesz zrobić ogrodzenie dla klombów z rękami z materiałów złomu, to nie będzie użyteczne plastikowych butelek. Rzeczywiście, mogą być stosowane do oddzielenia części drugiej ziemi. Ponadto z plastikowych butelek może położyć krawężniki wzdłuż torów.

Ustanowienia takich ogradku bardzo proste. Wszystkie puste butelki do napełnienia ziemi, piasku lub gliny. Aby stworzyć bardziej oryginalne ogrodzenie, można napełnić pojemnik z kolorowymi fragmentami szkła, małe kamienie i tak dalej.

Gdy butelki są gotowe, można przystąpić do budowy ogrodzenia. Aby to zrobić, kopać płytkiego rowu w odpowiednim miejscu i zainstalować pojemnik do góry nogami. Po tym, butelka powinna posypać do połowy ziemią.

Butelki na drucie

Aby płot z rękami z materiałów złomu trzeba butelki z drutu i tworzyw sztucznych. To wykonanie ogrodzenia można stosować nie tylko do ochrony całego odcinka, ale także do oddzielania i klomby. W procesie wytwarzania pojemnika musi być nawleczone na drut. W ten sposób możliwe jest uzyskania pożądanej wysokości ogrodzenia. Jest możliwe, aby utworzyć małą wysokość żywopłotu lub płotu równą wzrostu osoby. W tym ostatnim przypadku po każdym nawleczone zdolności niezbędnych do dokonania paczkę. Pozwoli to butelki do wytrwania i pozostanie na swoim miejscu.

Wstęga z plastiku

Tworzenie ogrodzenia w kraju, z rękami z materiałów złomu może każdy. Jest jeszcze inny bardzo nietypowy sposób. Stosuje się go bardzo rzadko, ponieważ jest to proces bardzo czasochłonny. Po tym wszystkim, aby nawet mały kawałek plastiku internecie należy wyciąć ze środkowej części butelki, która sprowadza się do dwóch litrów. Z gotowego cylindra jest konieczne, aby prostokąt. Aby to zrobić, należy wyciąć kawałek pionowo i rozprzestrzeniania się. Wytworzony fragment być połączone z sobą za pomocą zszywek. Wynik powinien być ciągły internetowej. Takie ogrodzenie z materiałów złomu własnymi rękami można ustawić dla całego obwodu miejscu. Wstęga z plastikowych butelek może być również używany do konstrukcji pawilonów.

Ogrodzenia w postaci stojaka

Przed zainstalowaniem ogrodzenie tego typu powinien być zainstalowany na obwodzie swoich barów na miejscu. Po że chcesz dołączyć do podpór poprzecznych szyn, które będą odgrywać rolę półki. Powierzchnia każdego szczegółu lepiej puch budynku gęstym kleju. Płot z materiałów złomu z własnymi rękami w tym przypadku, może sprawić nikomu. Rzeczywiście przez taki płot nie będzie widać nic. Plastikowe butelki powinny być wypełnione piaskiem.

Jeśli nie ma kleju, można użyć śruby. Powinny one zapiąć każdy pojemnik do szyn w dwóch miejscach: na górze i na dole. Jeśli wybierzesz tę metodę mocowania, trzeba napełnić butelkę z piaskiem tylko połowę pełny może łatwo spaść. Należy zauważyć, że wkręcania śrub – nie jest najbardziej niezawodny sposób.

Ogrodzenie z okładki

Nietypowo, jasny i elegancki wygląd ogrodzenia wykonane z konwencjonalnych zamknięć. Aby dokonać takiego ogrodzenia z rękami na złom, trzeba zebrać dużą ilość „rzeczy”. Dlatego metoda ta jest idealna do dekoracji klombów. Po utworzeniu ogrodzenia, nawet niewielka część z nich trwa ponad 17 000 caps. Zgadzam się na opłaty będzie trwać długo.

Najlepiej jest umieścić pokrywa nie jest w sposób chaotyczny i przestrzeganiu pewnego wzorca. Ponieważ ogrodzenie będzie wyglądać bardziej atrakcyjnie.