668 Shares 8515 views

Sergei Burkatovsky – biografia i twórczość

Dziś mówimy o pisarza Burkatovskiy Sergey. Wszystkie książki tego autora i jego biografia będą rozpatrywane w materiale. To około pisarza science fiction, projektant gier i ogólnego producent Wargaming.net.

biografia

Sergei Burkatovsky urodził się w 1968 roku w Krasnojarsku regionu, miejscowości Bor, a następnie mieszkał w Tomsku. Ukończył University na wydziale Fizyki Teoretycznej „”. po Siergiej pracował w Instytucie Kurczatow, która specjalizuje się w energii jądrowej.

W 1997 Burkatovskiy Sergey Borisovich zaczyna działać w sferze wysokich technologii. Jest wiodącym producentem gry komputerowej o nazwie World of Tanks i mieszka w Mińsku. Burkatovsky żonaty i ma dwoje dzieci, którzy są zainteresowani w historii wojskowości. On nawet jest członkiem konferencji wojskowo-historyczny o nazwie VIF2NE.

literatura

Sergei Burkatovsky – członkiem różnych stowarzyszeń literackich. W szczególności, jest on forum literackim „W wichrze czasów”. W 2008 roku opublikował pierwszą książkę autora, zatytułowany „Wczoraj będzie wojna.” Jest przed czytnikiem nowy skręcają na klasycznej opowieści o awarii w czasie. Praca ta jest nazywana najbardziej nieoczekiwane i wzruszająca powieść, która może być przypisana do gatunku alternatywnej historii.

Fabuła opowiada, czy współczesny człowiek powiedzie, co było w 1941 roku, aby ostrzec przywódców radzieckich o niemieckim ataku, co powinno nastąpić wkrótce. Czy to możliwe, aby zapobiec tragedii, jaka miała miejsce w dniu 22 czerwca i przepisać przeszłości? Jaką cenę będzie musiał zapłacić za to? Wszystko to dowiesz się z tej pracy.

W 2009 roku Siergiej Burkatovsky wydany opublikowała jej druga praca pod tytułem „War 2020. Pierwsze miejsce”. Opisuje inną alternatywną rzeczywistość. Autor mówi, że będzie, jeżeli po gruzińsko-osetyjski starcia w amerykańskiej władzy został przeniesiony do republikanów Johna McCaina. W historii, zaczyna kampanii antyrosyjskiej. Rosyjski rząd przeznaczył znaczne środki na ożywienie programu księżycowego. Rezultatem jest stacja przestrzeń wokół planety, a na niej znajduje się niewielki stałej placówki. Do połowy 2020 roku, amerykańscy politycy czują utratę pozycji lidera NASA w sektorze kosmicznym i decydują się wspierać stanu USA jako głównego kraju na świecie. W tym celu opracowano operację wielostopniową, której celem – rosyjska prowokacja nowego konfliktu zbrojnego, który musi być rozwinięty zarówno na ziemi w pobliżu Kaliningradu, a na powierzchni księżyca.

gra

Sergei Burkatovsky dodatek do pisania bierze aktywny udział w rozwoju World of Tanks projektu. Chodzi o multiplayer klient gry online. Jest to zręcznościowa symulator zbiornika dedykowane do wydarzeń II wojny światowej. Jest zaangażowany w rozwój białoruskiego studia Wargaming.net. Ponadto projekt zawiera elementy strategii i strzelca. „World of Tanks” koncepcji opiera się na bitwach pancernych poleceń w trybie PvP. Gra jest aktywnie promowana nie tylko w Rosji, ale także w Ameryce Północnej i Europie.