265 Shares 7206 views

Pomidor „Persimmon” – uniwersalny rodzaj amatorskiej hodowli

Pomidor „persimmon” został zapoczątkowany kilka lat temu, domowych ogrodników-amatorów. Należy do wielkoowocowych odmian, gdyż jej owoce są dość ciężkie. W ten sposób, ich waga wynosi często 500 g lub więcej. Średnia masa owoców – 250-300, tym większa troska o tych roślinach, tym większy Uzyskane wyniki, więc w czasie wzrostu pomidora rośliny powinny odbywać regularne nawożenie, nawozy organiczne i nieorganiczne, w celu zapewnienia regularnego podlewania, pielenia i usuwania chwastów łóżka. Sama roślina należy do pożywki wzrostowej, chociaż może wzrosnąć do 1,5 metrów, ale wynika przestaje rosnąć w temperaturze około 70-80 cm. W warunkach szklarniowych rośliny rosną do wysokości znacznie większej niż w otwartym polu. Roślina jest zdeterminowany typ, obficie chronionej liście. Krzaki pomidorów jest bardzo silny, o jasnozielonych liściach i łodygach.


Pomidor „persimmon” jest często uprawiane w szklarniach, chociaż grał na tyle dobrze, a kiedy uprawianą. Kwiatostan tej rośliny głównie typu prostego. Owoce te pomidory mają kształt okrągły płaski. Różnorodność pomidorowym „persimmon” ma charakterystyczną cechą charakterystyczną zieloną: miejsce na owoce. Pomidory są delikatny miąższ zawierający dużą ilość beta-karotenu. Zmniejszając zawartość kwasów organicznych, dzięki czemu są odpowiednie, nawet w diecie. Pomidor ma bardzo przyjemny, słodki smak, który staje się bardziej kwaśna kiedy overripening. Owocem jest pomalowany w jasnym kolorze pomarańczowym i wygląda bardzo podobnie do południowych owoców, nazwa własna , który dał nazwę tej odmiany. Pomidor „persimmon” jest najczęściej używany do przygotowywania różnych sałatek i dań głównych, choć mogą z powodzeniem wystawiać i wykroje przetwarzania zimie. Bardzo smaczny sok i różnych sosów wytwarzanych z tych pomidorów.

Owocowania odmiany zaczyna się pod koniec lipca, natomiast w bardziej południowych częściach kraju, może on dać dojrzałe owoce na początku tego miesiąca. Nasiona wysiewa sadzonek w marcu lub na początku kwietnia. W tej klasie wysoki procent kiełkowania – około 90%. Od wysiewu przed owocowania przechodzi 110-120 dni. Sadzonki hodowano w sprawie wspólnych zasad. Nasiona wysiewa się najlepiej lekko ubitej ziemi, a potem trzeba wydać ściółkowania torfem lub żyznej warstwy gleby 10 mm. Sadzonki podlewane temperaturze 22-24 ° C przez sito z szufladą nasion lepiej pokryte folią i umieścić na dobrze oświetlone w ciepłej wodzie (25 ° C) w miejscu. Po 1-2 liści kiełkujących siewek trzeba nurkować.

Lądowanie solidne i utwardzone sadzonki wyprodukowane w maju, gdy nie ma zagrożenia szron na ziemi. gęstość roślin lądowania w otwartym polu – 3-4 roślin na metr kwadratowy Pomidor „persimmon” ma średnią odporność na różne choroby, ale z należytą starannością i podejmowanie różnych środków zapobiegawczych, będzie mógł zadowolić ogrodnik wysoką wydajność i długi owocowanie. Obsługiwać różne chemikalia, że odmiana jest konieczne w taki sam sposób, jak inne rodzaje pomidorów.

Pomidor „persimmon” ma kilka niezwykłych cech. Zatem, ma dużą wydajność (z 1 tys można otrzymać więcej niż 6 kg owocu) owocowania trwa przez 4-5 miesięcy (przed zamrożeniem). Najwyższe plony można osiągnąć hodując je w nieogrzewanych szklarniach. Pomidory te mogą być zbierane lekko niedojrzałe, bo nawet gdy dojrzałe oszukany, że niemal nie tracą cały swój smak i walory odżywcze. Ta cecha tej odmiany pomidorów pozwala transportować na duże odległości.

Pomidor „persimmon”, przeglądy, które są głównie pozytywne, godne uprawy w naszych podwórkach.