332 Shares 8065 views

Dieta „ulubiony”: opinie, menu, a wynik

Dieta „ulubiony” jest popularnym sposobem upuść nadwagi. Dlaczego właściwie jest? Tak, ponieważ nie wiąże się z menu głodowy, który pozwala codziennie jeść smaczne i stracić z dodatkowym ciężarem.


Dieta „Ulubione”: Opinie i zalecenia

Każda dieta ma swoje własne cechy, a „ulubionym” nie jest wyjątkiem od tej reguły. Które produkty są zabronione w tej diecie? Naturalnie, sól i cukier – dwa biały proszek zaszkodzić naszą figurę. Zabronione są również wszelkie napoje gazowane, napoje alkoholowe, mąkę i różne słodycze. Być może nie jest to wiadomość dla dietetyków. Dieta „ulubiony”, przeglądy, które są kontrowersyjne, nie powinien być stały system odchudzania. Oczywiście, dobrze jest jako szybka metoda pozbycia się dodatkowych kilogramów, ale nie nadaje się do regularnego stosowania. Ponadto pasza takiego systemu, jest zabronione, chyba że masz problemy z zapaleniem błony śluzowej żołądka lub nerek.

Dieta „Ulubione”: opinie i menu

Jak już wspomniano powyżej, opinie na temat tej diety jest bardzo sprzeczne. Wynika to głównie z faktu, że wiele z nich nie są zgodne z proponowanym diety. Tak, codziennie dieta jest przeznaczona dla każdego jednego konkretnego produktu, który w ciągu dnia mogą być spożywane w dużych ilościach.

Pierwszy dzień: do picia – wolno używać wody w dowolnej ilości, możliwe jest również korzystanie z niskotłuszczowego jogurtu. Należy zauważyć od razu, że woda w trakcie diety musi być obecna w menu codziennie w ilości nie mniejszej niż 2 litry.

Drugi dzień: roślinny. W tym dniu, trzeba zwrócić większą uwagę na pomidory, ogórki, kapusta, najlepiej – belokachanoy. W ciągu dnia można jeść oddzielnie, a na obiad przygotować sałatkę, ale bez soli i masła.

Dzień trzeci: znowu pije. Należy zauważyć, że w tych dniach mogą wywoływać uczucie senności i zmęczenia, to jest możliwe, aby wypełnić filiżankę kawy, oczywiście bez cukru i mleka.

Czwarty dzień: owoc. Udziela się zgody na dowolnej ilości owoców, ale ich masa całkowita dobowa nie powinna przekraczać trzech kilogramów.

Piąty dzień: dzień z białka. Tutaj Diet „ulubiony”, przeglądy, które można znaleźć łatwo i pozwala jeść gotowane piersi, i ryb i jaj. Jednak nie jest to konieczne do wąwóz w tym dniu.

Szósty dzień ponownie pitnej. A ostatni dzień diety to przejście do normalnej diety: kilka jaj, zupa lub sałatka światło pomaga równomiernie na tej diecie.

Dieta „ulubiony” i przeglądy, których wyniki są zróżnicowane, jest to szybki sposób do spadku wagi. Jak wzmocnić efekt? Oczywiście, ze względu na wysiłek fizyczny. Warto jednak przypomnieć, że w czasie dnia pitnej ćwiczeń przeciwwskazane, ponieważ organizm jest wyczerpany. Dieta „ulubiony” pomóc pozbyć się dodatkowych kilogramów 8-10 z, ale nie wróci tylko wtedy, gdy jest realizowana we właściwy sposób z diety i przejście do normalnego systemu zasilania. W przyszłości, konieczne jest, aby zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, czyli wyeliminować mąkę i słodkie, jak również inne produkty, które przyczyniają się do masy ciała.