198 Shares 5474 views

Jak jest pudełko na pieniądze na ślub z jego własnymi rękami?

Dekorowanie najważniejszą uroczystość w życiu nie może zrobić bez specjalnego osprzętu – skarb dla pieniędzy na ślub. Dziś porozmawiajmy o tym i przeanalizować kilka przykładów, jak to zrobić samemu. W rzeczywistości, pudełko na pieniądze na ślub z rękami dostochno zrobić łatwo i szybko. Istnieje kilka bardzo prostych, ale pomysłowych rozwiązań. Ale zaczynamy od klasyków.


Pierś dla pieniędzy

Musimy duże pudło i trochę bardziej gęsta tektury. Box będzie tułowia podstawy. A jeszcze z jednego kawałka kartonu, mamy pokrycie. W celu przeprowadzenia tej samej igły Gazy Linijka 1 cm kwadratowy przez karton. Teraz ostrożnie złóż go w półkole. Dokładnie te same przekroje półkoliste trzeba pokroić na bokach głównej skrzynki do klatki piersiowej był szczelnie zamknięty. Jeśli chcesz, aby obejmowała nie tylko noszone na polu, i pochyla się do tyłu, uchwyt może być również wykonane z pasków kartonowych. Zbierz całe pole zanim ją ozdobić. Pamiętaj, aby zrobić szczelinę na kopertach. Ramka lepszą obtyanut wyściółkę syntetycznej i tkaniny satyna. Można udekorować wnętrze białego papieru falistego. Pokrywa będzie również obtyanut w tonie klatki piersiowej. Teraz można rozpocząć wykończeniowe. To musi być w harmonii z całą swoją świtą ślubu. Odpowiednie taśmy, perełek, perełek, cyrkonie i cekinów. Zobacz również dobre kwiaty wykonane z tkaniny lub taśmy. Więc po prostu przygotowuje się do skrzynki z pieniędzmi na weselu z rękami. Ta opcja jest bardziej odpowiedni dla rosyjskiej duszy. Za granicą, jest mało prawdopodobne, aby spotkać coś takiego. Skrzynie do pieniędzy na ślub one wykonane zazwyczaj w postaci imponującego ciasta.

placek wystaje

Jeszcze bardziej prosta wersja Skarbu na ślub. Nie ma żadnych problemów. Weź trzy pola o różnych rozmiarach – od wysokiej do niskiej. Każdy szczelinowy. Teraz można ozdobić. Garnitur i wariant szmatką, ale można po prostu pomalować pudełko z farbą w sprayu. Ozdobić złotymi naklejkami z motyli, łuków i kwiaty w stylu ciasto. Jednakże, ciasto może składać się z jednej warstwy. Jeśli wlać pole farby czekolady i wiśni na górę, aby z polimeru gliny, a następnie od obecnej, a nie można odróżnić. Aby spotęgować podobieństwo jest lepiej wziąć okrągłe pudełko.

więcej opcji

Jeśli małżeństwo jest inna mimośród, skrzynka dla pieniędzy na ślub, własnymi rękami dokonanych też powinien wyglądać w sposób szczególny. Jak jesteś tutaj tak jasne skarbiec z pawim piórem. Wygląda na awangardę, ale pamiętany jest dla każdego gościa. Skrzynie do pieniędzy na ślub, własnymi rękami wykonana, może również symbolizować coś wyjątkowego dla Ciebie. Na przykład, wspólne mieszkanie, wycieczka na wyspy lub innego snu. Można przykleić duży dom z pudełka zapałek, chyba marzenie oddzielnej obudowie. Bardzo awangardowa kompozycja będzie wyglądać z piasku, drukowanego obrazu z morzem, mini leżaków i innych atrybutów rekreacji, jeśli planujesz spędzić wpłat pieniędzy na podróż. Koperty w tym przypadku może być składany w łodzi zabawek.