85 Shares 3018 views

Grzejnik w zapalniczki samochodowej: zapewnia

Głównym celem grzejnika – tworzenie ciepła i komfortu w samochodzie. Jest to szczególnie przydatne w zimie. Na przykład, pośpiech rano do pracy. Każda minuta jest na wagę złota. Jak uruchomić samochód na 5 minut, tak że widoczność była normalna w nim? Mrożone szkło – to duży problem. Idź w to niebezpieczne dla własnego życia i życia pieszych. Wygląda na to błahe przyczyny. Ponieważ wszyscy wiemy, że jeśli nie ma oleju w silniku w zależności od jakości – przesunąć samochód z miejsca, nie ma problemu. Ale rozmrażania trwa co najmniej 15 minut.


Wyjście z tej sytuacji trzy:

1. siedzieć i czekać cierpliwie na szklanym odmrożone.

2. W celu ustanowienia specjalnego systemu zdolnego do kilku razy w ciągu nocy i rozpocznie się rozgrzać silnik.

3. Kup grzejnik w samochodzie, który może zostać uruchomiony z zapalniczki.

Co zrobić wybór – wybór należy do Ciebie. Należy jednak zauważyć, że większość kierowców preferuje trzecią opcję. Jaki jest grzejnik w zapalniczki samochodowej? Może to mini-piekarnik? Urządzenie ceramiczny jest niewielkich rozmiarów, co wiąże się z zapalniczki. Dla zupełnie minimalnym czasie można go ogrzać kabinę pasażerską i rozmrażania szyb.

urządzenie instrumentem

Grzejnik w samochodzie jest zaprojektowany bardzo prosto:

 • element grzejny na ceramicznej podstawie;
 • Suszarka do włosów.

Zaletą ceramiczny grzejnik jest jego zdolność do zachowania dostatniej atmosfery w kabinie i nie spala się tlenu. Suszarka w grzałki dużej mocy różni. Przepływ powietrza chodzi równo i mogą być wysyłane w różnych kierunkach. W swej istocie jest to urządzenie elektryczne, które jest cechą pracy z zapalniczki.

Działanie urządzenia tajemnic

Zazwyczaj piec do samochodu rozpoczyna pracę po aktywacji urządzenia zasilającego. Urządzenie ma małą pojemność, ponieważ moc pochodzi z papierosem 12 V zapalniczki. Mówi, że grzejnik jest skutecznie wnętrze samochodu w zapalniczki samochodowej nie jest podgrzewana. Ale on nie jest do tego zobowiązany, gdyż jego głównym zadaniem drugiej – do stopienia mrożonego szkła i pomóc uruchomić silnik. To wystarczy, aby wysłać sprzęt do szyby, a on szybko zaczyna wykonywać swoje funkcje. Jest to czas, który jest wystarczający, aby usunąć ślady śniegu. Aby uniknąć frustracji w urządzeniu lub wykorzystać go do innych celów. czy grzejnik jest wymagany do ogrzania wnętrza samochodu? Tak jak poprzednio, ty decydujesz.

Pamiętaj:

 • on nie jest w stanie zastąpić kuchenkę oraz w pełni sił i kabiną efekt ciepła;
 • nie starają się dogonić żądanej temperatury w samochodzie, ponieważ sprzęt szybko zawieść.

Gdy jest to konieczne?

Grzejnik w samochodzie może pomóc w następujących przypadkach:

 • lód z okien;
 • Tylne podgrzewane fotele w samochodzie;
 • gdy projekt drzwi podczas jazdy.

Gdy grzejnik w 12 wolt samochód nie jest potrzebny?

Urządzenie to nie trzeba kupować:

 1. Z okazjonalnego korzystania z transportu drogowego w okresie zimowym.
 2. Jeśli jest w dobrze ogrzewanym garażu.
 3. Właściciel samochodu nie moda pośpiechu, i nigdzie iść.
 4. Głównym położenie maszyny – południowa obszaru z łagodnym i ciepłym klimacie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze

Zdecydujesz się na zakup urządzenia. Co należy zwracać uwagę?

 • Sprawdź dane techniczne urządzenia. Muszą one spełniać wymagana moc być podłączony.
 • Na panelu sterowania dodatkowy łącznik technologiczny musi być zlokalizowany.
 • Przed zakupem przeczytaj cechy grzejnika.
 • Mając do wyboru dać pierwszeństwo modeli ceramicznych, ponieważ jest o wiele bezpieczniejsze i mniej podatne na przegrzanie niż jego odpowiedniki.
 • Sprawdź rozmiar przewód. Powinien on być na tyle długi. Jest to szczególnie ważne w przypadku ogrzewania na tylnym siedzeniu samochodu. A jak wiadomo, tanie chińskie opcje są zawsze wyróżnia się krótkimi przewodami (w każdym przypadku można wydłużyć sam przewód). Należy zwrócić uwagę na to.
 • zapalniczki złącze może być na desce rozdzielczej.

Nie jest konieczne, aby opóźnić operację. Po przejęciu natychmiast wypróbować urządzenie, jako gwarancja jego nie tak wielkie. Jeśli jest wyłączony zapłon w samochodzie, nie należy pozostawiać urządzenia bez nadzoru, gdy włączone.

Co to jest opcja zakupu grzejnika jest uważany za najbardziej odpowiedni?

Najbardziej korzystne wyposażenie jest kompletne z urządzeniem jak najwięcej. Które mogą wprowadzić w polu grzejnik?

1. pilot.

2. Opłaty za autonomicznej pracy.

3. ogrzewanie (przed rozpoczęciem pracy)

4. Automatyczne.

Oczywiście, to urządzenie będzie droższe. Ale warto.

Co trzeba wiedzieć przed zakupem grzejnika lub instalacji self-made urządzenie?

 • Materiał zakupiony element musi być stabilne termicznie i bez obecności obcych zapachów.
 • Samochód musi być obecny sprzęt mocowania.
 • Urządzenie musi posiadać dokumentację opisującą zasady funkcjonowania grzejnika.

Te kierowców, którzy zdecydowali się kupić grzejnik w zapalniczki samochodowej, opinie innych kierowców będzie pomocne.

Większość z nich twierdzi, że produkt ten stał się dla nich rodzajem magicznej różdżki w zimie. Około kilku minut mróz z przedniej szyby w celu odparowania przez siebie, i urządzenie jest gotowe do pracy. Osoby niepełnosprawne wolą używać grzejnika jako szybki ogrzewanie siedzenia dziecka. W końcu to jest ich decyzja. Nie złe pomaga przeciągów. Doświadczeni kierowcy uda się skorzystać z określonego urządzenia jako ogrzewanie w połowów zimowych. Chociaż ciepło emanuje od niego trochę, ale ręce z zimna oszczędza dobrze.

Istnieją także negatywne opinie. Gdy konsument kupił grzejnik w zapalniczki samochodowej, opinie są negatywne o tym – szkło jest wyczerpana, urządzenie jest ogrzewany, szybko się zepsuje. Urządzenie to zostało zaprojektowane do ogrzewania kabiny pasażerskiej, co czyni go bardzo źle. W tym przypadku zakup stał nieopłacalne i niecelowe. Jeżeli jesteś aptekach, to grzejnik w samochodzie 12 V własnymi rękami, aby prosta.

Ma to swoje zalety:

1. Produkcja dodatkowej wiedzy i zwiększyć zainteresowanie jego pismach.

2. Oszczędność pieniędzy.

3. Oszczędności na akcesoria.

podstawowe wymagania

Podobnie jak wszystkie urządzenia tego typu, grzejnik w samochodzie z rękami do zrobienia jest, aby pełnić swoje funkcje do niego. Ostatecznym celem tej pracy ma być domowy grzejnik niewielkich rozmiarów, wykonany z części, które są w zasięgu ręki. Musi spełniać minimalne wymagania, a mianowicie: do ogrzania szklankę lodem.

Ponadto, powinno być:

 • Bezopasnosnym podczas pracy.
 • Różnią się o wysokiej wydajności.
 • Nie wydawaj nadmiernego prądu akumulatora.
 • Mieć zwartą budowę.

Jak to działa?

Tak więc, operacja technologiczna instrumentu. W swoim działaniu przypomina pracę folii termicznej. Ciepło, które produkuje, nie idzie na ogrzewanie powietrza. Ciepło wytwarzane przez urządzenie daje się przedmiotów, na które jest skierowane. Innymi słowy, sytuacja zaczyna się nagrzewać, a dopiero potem dać swoją energię z powietrza. Zwykle, takie urządzenie nie zawiera odpadów. Jeśli jest w stanie roboczym, więc jest to coś odpowiedniego. wydatek energetyczny jest bardzo minimalne. Przed dokonaniem grzejnik w samochodzie, trzeba będzie znaleźć części, które mogą być zakupione w radiu.

Niezbędne elementy:

 • Dwie szklanki jednakowej wielkości. Kształt – prostokątny. O powierzchni około 25 tys. cm.
 • Lutownica.
 • Folia.
 • Kleje epoksydowe.
 • Świece parafinowe.
 • Nożyczki.
 • Kabel składa się z dwóch przewodów i widelcem.
 • Uszczelniacz.

Jak ogrzać szybę? prymitywny sposób

Jak zrobić ogrzewania w samochodzie z rękami? Przed rozpoczęciem czyszczenia szyby przed skażeniem. Dla pełnej pracy nagrzewnicy obecnej postaci pożądanej zwiększonej powierzchni przewodzenia. Aby to zrobić, zapalić świeczkę, i pokryć powierzchnię szyby z cienką warstwą sadzy. Podobny slajd praca, a po powierzchni szkła. W odległości pół centymetra od krawędzi szyby, usunąć sadzę z wacikiem. Cięcie powierzchni folii wielkość prikopchennogo równa kwadratu. Nasz sprzęt będzie odgrywać rolę elektrod foliowych. Nanieść klej do sadzy i dołączyć kawałek cięcia folii. Część folii powinny wystawać nieco poza szkłem. Na szczycie szklanej i nałożyć drugą stawy zashpaklyuyte uszczelniacza. Elektryczna grzałka jest gotowa do pracy.

wniosek

Na końcu artykułu chciałbym zwrócić uwagę na następujące. Jeśli urządzenie ma zapalniczkę, to kompaktowe i proste urządzenie będzie niezawodny przyjaciel w zimie. Nigdy nie wiadomo, co suche powietrze w samochodzie i być w stanie umieścić swoje rękawice w odległym miejscu. Choć pochłania pewną ilość energii, której zadaniem będzie radzić sobie w 100% i stworzy warunki niezbędne w samochodzie do pełnej sprawności. Zwłaszcza jeśli zima trwa w danym obszarze przez ponad 5 miesięcy.