497 Shares 2137 views

Angielski aktor Lyuk Nyuberri

Lyuk Nyuberri – brytyjski aktor, znany z roli w filmie Serial „w ciele”.


życiorys

Lyuk Nyuberri urodził się 19.02.1990 w małym miasteczku o nazwie Exeter, który jest w hrabstwie Devon w Wielkiej Brytanii.

Po ukończeniu szkoły średniej, Luke poszedł na studia, znajduje się w jego rodzinnym mieście Exeter. Następnie dostać dyplom tej uczelni, rozpoczął naukę w szkole teatralnej działających pod nazwą „Bristol Old Wick”, z którą ukończył w 2011 roku.

Na długo przed tym, zaczął budować swoją karierę aktorską.

Lyuk Nyuberri. kino

Po raz pierwszy w filmie aktor zagrał w małym projekcie, krótki Podge zwany Sam w 1997 roku, gdzie siedmioletnia chłopiec grał rolę Jasona. Potem była mała aktor zastój w jego awansu zawodowego.

Kolejny występ Łukasza wystąpił w 2000 roku w filmie „The Thin Ice”. Po tym, że w 2002 roku zagrała w filmie „Moje serce”.

Te dwa filmy dał młodego Luke'a możliwość daleko w swych umiejętności aktorskich i kariery. Dzięki nim stał regulryano uczestniczyć w różnych projektach filmowych.

Na przykład w latach 2003-2004 zagrał w serialu „Ojciec mój – premiera”, a następnie pojawi się w 2007 roku w serialu „Lekarze”.

Po serii mało znanych zespołów i programów telewizyjnych, w końcu dostaje uznanie to zasługuje i angażuje się w strzelaniu dość znaczących projektów. Sensacyjne serialu „Sherlock”, w którym Lyuk Nyuberri zagrał w „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2” w 2011 roku 2012.

Od tego czasu aktor był bardzo aktywnie rozwijać swoją karierę zawodową, działając rocznie w 2-3 projektów na minimalnym poziomie. Czasem aktor musi pracować jednocześnie w kilku filmach i serialach telewizyjnych.

Wśród jego prac także pojawić:

  • "Anna Karenina" (2012);
  • serial „w ciele” (2013-2014);
  • "Hercules: Początek legendy" (2014);
  • "Niewidzialna Spacer" (2016).

To nie jest cała lista jego dzieł, całkowita liczba która dziś ma 24 projektów, które dla takiego młodego aktora jest dość dobre, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego stosunkowo niedawne pojawienie się ważnych filmów.

„W ciele”

Jednym z najważniejszych w twórczości stał się film seryjny wspomniano powyżej dla aktora „w ciele”. Lyuk Nyuberri bierze rolach Kieran Walker, który na historii w przeszłości zombie, ale był w stanie powrócić niemal do normalnego życia, ale nadal cierpi na zespół częściowej śmierci.

Ta seria przyniósł Luke jest najbardziej znany, co czyni go prawdziwie światowej klasy gwiazda filmowa. To było po tym, jak zaczął mówić o aktora we wszystkich mediach, zaczęli zapraszać go na różnych programach telewizyjnych jako gość lub członek. Poza tym, on opracował całkiem sporą grupę fanów w różnych zakątkach naszej planety. Rozwój ten może być z pewnością nazwać sukcesem.

Życie osobiste Lyuka Nyuberri

Na tajemnic jego relacji i życia intymnego aktora wie bardzo mało. On nie chciał nagłośnić sekrety swojego życia osobistego. Nieobecność w życiu poważne relacje z kobietami i jego udział w serialu „Banana”, gdzie Luke grał rolę geja, wywołały wiele plotek na temat jego homoseksualizmu. Jednak żadne oficjalne potwierdzenie tego plotka nie jest.

Sam Lyuk Nyuberri te pogłoski nie skomentować, więc dziennikarze, media i zwykli widzowie tylko można się domyślać, co do pewnych wniosków na podstawie danych pośrednich.

Mimo tych wszystkich plotek, to jest często postrzegane w towarzystwie różnych kobiet, na przykład, z kolegą z serii „w ciele” Emily Bevan i znany działacz środowiska Dzhuliey Hill. Czy są po prostu dobrymi przyjaciółmi i współpracownikami lub nie jest znany. Złe języki mówią różne, dokładne dane nadal istnieje, więc spierać się z absolutnej gwarancji coś lub inne nie jest możliwe.

wniosek

Lyuk Nyuberri jest dość dobrze znany aktor w kinie dziś, że z pewnością czyni go człowiekiem mediów. Jego liczne role i bardzo produktywna praca w przemyśle filmowym w ostatnich latach wykazały, że ma wielki potencjał i wielkie szanse, aby wejść w szeregi najwybitniejszych aktorów naszych czasów.

Facet jest jeszcze dość młody, a jego aktywna praca twórcza rozpoczęła się dopiero w 2011 roku. Oczywiście, przed tym, że pojawił się w filmach i serialach, ale były to głównie niewielkie role w filmach niskobudżetowych. Dlatego też, gdy jeszcze było trudno jest ocenić sukces zawodowy aktor Luke karierze.

Dziś jest to z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że trzymał aktora, który osiągnął już znaczny w swoich działaniach. Ma dużą liczbę fanów, a nie tylko w rodzinnej Wielkiej Brytanii, ale również w wielu innych krajach na całym świecie, w tym w Rosji.

Aktywna działalność twórcza Lyuka Nyuberri w ciągu ostatnich kilku lat, pozwala fani jego prac regularnie cieszyć się jego nowy wygląd w filmie.