879 Shares 9708 views

Jak długo depilacji laserowej: recenzje, opis procedury i jej skuteczność

Wiele kobiet jest znaczna część swego życia spędził na walce z niechcianymi włosami. Tam po prostu nie sposób wymyślić ludzkości, aby się ich pozbyć! Zasadniczo są one bolesne, a co najgorsze, nieskuteczne. Ale ostatnio nowy sposób usunąć niechciane roślinność – depilacji laserowej. Teraz jest to bardzo popularne. Nawet w normalnych salonach można zdać sesję. Rozważmy następujące pytania: Co to jest laser do depilacji, na ilu brakuje, przeglądów, procedur cenowych.

Sposób

Promień światła o określonej długości, trafnie oddaje, wykrywa i niszczy swoją energię o wysokiej gęstości włosów pęcherzyka. Jesienią ubiegłego roku, wraz z częścią korzenia. Wtedy to cienki i zaczyna rosnąć znacznie wolniej. Często całkowicie znika.

Jednak dla powodzenia sesji, urządzenie musi być ustawiony prawidłowo, więc nie uszkodzić obrabiany obszar.

Na uruchomienie urządzenia potraktowano małej powierzchni. Dlatego na ogół różne obszary pozbyć się włosów, jeden po drugim.

działanie lasera może być dużej objętości (do przetwarzania części o dużej powierzchni), oraz wpływ (w celu usunięcia pojedynczych włosów).

Wiąże się z tym znaczne różnice w czasie wymaganym do procedury. Powierzchnia górnej krawędzi traktowano przez 20 minut, okolic bikini i pach – godzin.

Zalety depilacji laserowej

 • Długi okres.
 • Efekty Mniejszej.
 • Włosy po zabiegu nie rośnie.

Przeciwwskazania

Nie każdy może być stosowany promieniowania laserowego do usuwania niechcianych włosów. Nie można wydać, jeżeli w miejscach przeznaczonych wpływ Ci:

 • choroby skóry, ostre lub przewlekłe.
 • procesów zapalnych.
 • Statki żylaki.
 • Niedawna tan.
 • Duża liczba moli.
 • Naruszenie integralności skóry.
 • Implanty metalowe.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej są również:

 • Ciąża.
 • choroby układu oddechowego, w fazie ostrej.
 • Alergicznych.
 • Młody wiek.

Nieprzestrzeganie tych zasad może pojawić się na skórze oparzenia, blizny, wzmacniać stan zapalny. Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem.

Co do rozważenia

Popyt tworzy podaż. Dlatego salony depilacji laserowej wyrastają jak grzyby po deszczu. Ale za jakość niezbędnych procedur:

 • Nowy sprzęt.
 • Przeszkolonych specjalistów.
 • Obecność klinice licencji na korzystanie z aparatury laserowej.

Dlaczego lepiej jest robić depilacji laserowej na nowym nowoczesnym sprzętem? Ponieważ jest ciągle ulepszane i staje się mniej bolesna i niebezpieczna. Starsze maszyny nie tylko uszkodzenia mieszków włosowych, ale również znajduje się wokół tkanki. Ponadto, procedura była bardzo bolesna. Dopiero pod koniec ubiegłego wieku rozpoczęła produkcję nowych urządzeń z systemem chłodzenia przeciwbólowy.

Na profesjonalizm personelu i nie może mówić. Nawet z najnowszego sprzętu operator niewykwalifikowanych może spowodować więcej szkody niż pożytku. Rezultatem może być oparzenia, blizny.

Opinie o depilacji laserowej sugeruje, że procedury różnią się nie tylko na cenę, ale również na wynik. Zdarza się, że zmieniając miejsce, kobieta przestaje zauważać oznaki poprawy. Następnie trzeba wrócić do tych samych ekspertów lub, jeżeli nie jest to możliwe, szukać nowych.

cena

Koszt procedury depilacji laserowej jest szybko maleje, ale nadal pozostaje wysoka. To może być 500 i 5000 rubli.

Cena zależy od obszaru leczonego obszaru. W wielu salonach kosmetycznych jest wprost proporcjonalna do liczby urządzenia wtrąceniami. Im więcej czasu przyjść do procedury, tym mniej włosy trzeba usunąć, tym taniej będzie kosztować wycieczka do kosmetyczki.

Ale w wielu klinikach procedury cena jest stała i nie zależy od leczonego obszaru.

urządzenie laserowe

Depilacja laserowa – zbawienie nadmiernego owłosienia. Opinie użytkowników powiedzieć, że ludzie od czasu do czasu zmienić lokalizację depilacji przy użyciu różnych urządzeń laserowych.

Cóż, jeśli to nie jest wykonywana metodą prób i błędów, i po konsultacji z właściwym lekarzem. Po tym wszystkim, różne maszyny są przeznaczone do różnych typów włosów i skóry.

 • Ruby – do czynienia z ciemnymi włosami na jasnej skórze. Właściciele ciemną skórą i jasnymi włosami to wiązka lasera jest trudno je zobaczyć mieszków. Z tego powodu, dla nich, procedura będzie nieskuteczna.
 • Dioda – do leczenia włosów dowolny kolor.
 • Aleksandryty – do usuwania twardej, ciemne włosy, wzrost, który jest spowodowany zmianami hormonalnymi. Pomagają one usunąć nadmierną pigmentację i tatuaże.
 • Neodymu (promieniowania podczerwonego) – do leczenia trądziku, blizny, usuwanie włosów z ciemnej skóry.

Czułość do depilacji

Mówi się, że wrażliwość postępowania w dużej mierze zależy od sposobu, w który wcześniej pozbył się włosów. Ci, którzy mogli stać woskowanie, prawie nie czuć bólu podczas lasera. I przyzwyczajeni do korzystania mniej traumatyczne maszynkę tolerować to bardzo bolesne.

artykuły reklamowe zapewniają nas, że procedura depilacji laserowej jest niemal bolesne. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Często klienci są gotowi krzyczeć z bólu. Aby operacja była najmniej wrażliwych, stosując różne metody: spraye specjalne rury, przez które część przetworzonego chłodzone. Poprzednio używane lodu. Informacje zwrotne od użytkowników wskazują, że mają one zastosowanie „Nise”, lub inny lek przeciwbólowy przed zabiegiem.

Czułość procedury zależy od:

 • strefę (najbardziej niebezpieczną – obszaru bikini, a następnie przez górną krawędź).
 • Indywidualnej tolerancji.
 • Struktura włosa.
 • Ich kolory.

Kiedy staje się zauważalny rezultat procedury

Jak długo laserowe usuwanie włosów? Opinie sugerują, że jego skuteczność zależy od wielu czynników. Nie wszystkie z nich są nadal nieznane.

Chociaż teksty reklamowe często obiecują pełną wolność od niechcianych włosów, w rzeczywistości ich pozbyć nie wszystko jest możliwe dla niemal każdego.

Ale pozytywny wynik jest zazwyczaj jedna trzecia procedura powinna być już zauważalne. Przejawia się to w wolniejszym odrastania włosów. Stają się one znacznie cieńsze, a ich liczba zmniejszyła się po depilacja laserowa jest stosowana do nich.

Jeśli chodzi o Użytkowniku

Liczba sesji dla każdego pacjenta – to sprawa indywidualna. Ale ogólny trend można zaobserwować.

Jak długo depilacji laserowej? Sugerują, że usunięcie drobnych ciemnym i niezbyt twardej sierści wystarcza na 2 do 4 sesji. Drugi raz trzeba przyjść około miesiąca, a następnie zakres zostanie powiększona o kolejne dwa tygodnie.

Ile lat brak depilacji laserowej? Po wykonaniu procedur 6-10 interwałów między sesjami można zwiększyć do raz w roku.

Ile razy trzeba przejść przez depilacji zależy od wielu czynników. Są to przede wszystkim:

 • Hormonalne funkcje.
 • Na jakim obszarze chcesz usunąć włosy.
 • Grubość i sztywność włosów.
 • Ich kolor. Ciemny osiedlić łatwiejsze i lżejsze szary jest bardziej skomplikowana.
 • tempo wzrostu włosów.

Tradycyjnie, wszystkie kobiety (i mężczyźni, którzy coraz częściej korzystają z depilacji laserowej) można podzielić na trzy grupy.

Do pierwszej grupy należą ci, którzy mają nadmiar włosy bardzo mało i są one zlokalizowane pod pachami, w okolicy bikini i nóg. Będą one na tyle, aby spędzić 4 do 6 sesji. Jak długo depilacji laserowej? Sugerują, że w przyszłości procedura jest powtarzana kilka lat.

Drugi składa się z kobiet z pewnymi zaburzeniami hormonalnymi, w którym duża ilość mieszków włosowych. Aby osiągnąć trwałe rezultaty muszą przejść od 8 do 10 sesji, stopniowo zwiększając odstępy pomiędzy nimi. Im aż do depilacji laserowej? Sugerują, że w przyszłości będą musiały przeprowadzić powtarzające sesje dwa razy w roku.

Trzecią grupę stanowią ci, którzy mają przeciwwskazania, ale w potrzebie depilacji laserowej. Podejście do nich musi być zindywidualizowane. Specjalista określa, czy wykonać procedurę w ogóle może być, ile razy i jak często powinno się to odbywać.

Czy włosy spaść w trakcie procedury

Dzieje się tak częściowo. kauteryzacji korzenie włosów podczas zabiegu, ale włosy wypadają naraz. Szybciej niż w przypadku tych, którzy byli w aktywnej fazie wzrostu. Reszta spadku w ciągu dwóch tygodni. Część pozostaje w ogóle. Znowu trzeba depilacji laserowej.

opinie klientów Procedury wskazują, że po sesji depilacji są trudne krawędzi brzytwy, a ich struktura ulega zniszczeniu, ale wchodzą one nie są w stanie.

Są kliniki czy gabinety kosmetyczne, które w przypadku złych efektów czynią zabiegi powtarzane bezpłatnie. Jeśli i po włosy nie wypadają, to znaczy, że jesteś taka procedura nie jest odpowiednia. Szukać innego sposobu na pozbycie się roślinności.

Dyskomfort po zabiegu w strefie depilacji, opinie konsumentów mogą w dalszym ciągu dwóch dni.