310 Shares 2119 views

Nawilżacze: 2014-2015, ocena.

Dla właścicieli mieszkań, które znajdują się w domach dużych miast, bardzo poważnym problemem zanieczyszczenia powietrza. On często staje się przyczyną wielu chorób. Jeśli dom nie jest wystarczająco wilgotne powietrze, to nie można nazwać przydatna, ale w celu skorygowania sytuacja może nadal być uznane nawilżacze, ocena, które zostaną zaprezentowane w artykule.


Popularny model z filtrami HEPA

Jeśli weźmiemy pod uwagę rok 2014 ocena nawilżacze, można zauważyć, że najbardziej popularne wśród konsumentów zaczęły zaawansowanych urządzeń, które mają filtry HEPA. Taka technologia obróbki w stanie dostarczyć powietrze pozbyć obcych cząstek o różnych frakcjach. Wiele nawilżacze i oczyszczacze powietrza, których ocena jest oparta na opiniach klientów, zdolny więcej.

Jeśli chcesz stworzyć w swoim środowisku domowym, który byłby odpowiedni do placówki medycznej, możliwe jest, aby wybrać model Aic XJ-860, który jest zamontowany wewnątrz filtra fotokatalitycznego, a także system odpowiedzialny za jonizację powietrza, to jest dobre, a nawilżacz. Ranking najlepszych z nich można dowiedzieć się czytając artykuł.

Filtracja i nawilżanie

Inną nie mniej popularny model – to NeoClima NCC-868, który zapewnia ultradźwiękowy typ nawilżania. Ustawić urządzenie może znajdować się w pomieszczeniu o powierzchni nieco mniejszej od wyżej opisanych parametrów i wynosi 42 metrów kwadratowych. Poza nowoczesnym filtrem HEPA, filtr węglowy zainstalowany wewnątrz.

Modele z filtrami z węgla drzewnego

Jeśli jesteś zainteresowany nawilżaczy, ocena tych instrumentów jest przedstawiony w artykule pozwoli Ci wybrać. W przypadku modeli z filtrami HEPA mają zdolność do zapewnienia najwyższego poziomu czyszczenia, w tym usunięcie z powietrza kurzu i włosy, a następnie opcji z filtrem z węgla drzewnego mają zdolność do radzenia sobie z obcych zapachów. Jeśli w domu lub w biurze jest dym, to ta opcja będzie najbardziej odpowiedni krem. Takie modele nie doskonałą pracę z zadaniami w kuchni, gdzie mogą pojawić się zapach spalenizny.

ostatnie modele generacji są wyposażone w kasety z granulek węgla aktywnego, przez który powietrze jest nawiewane od wstępny. Jeśli kupić nawilżacz, w którym węgiel impregnowany, to zwiększy właściwości chłonne materiału.

Oczyszczanie i oszczędności

nawilżacze węglowe, ocena, która pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru, są popularne wśród konsumentów, także dlatego, że różnią się one mniej imponujące niż koszt urządzeń analogowych. W tym przypadku jest to o Royal Clima RUH-S380, który jest ultradźwiękowy nawilżacz. Ustaw urządzenie może znajdować się w pomieszczeniu o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Wewnątrz obudowy znajduje się zbiornik z 3 litrów. Pobór mocy nie jest tak wielka i wynosi zaledwie 25 watów. Ocena nawilżacze do domu , aby zobaczyć, który model pomoże uratować. Tak więc, jeśli chcesz wybrać tani ultradźwiękowy nawilżacz, konieczne jest, aby zatrzymać swój wybór modelu opisanego powyżej, wynika to nawet niewielki rozmiar urządzenia, które stanowią 29,7 x 17 x 16,3.

Bestseller

Innym balsam, który zyskał popularność wśród konsumentów, to BORK A801 Biały. Urządzenie to zapewnia zimnej typ zwilżenia i poza filtrem węglowym jest filtr HEPA. Oznacza to, że można korzystać z funkcji nawilżania i oczyszczania powietrza.

Ocena nawilżacze na wariantów urządzeń

Kiedy konsumenci iść do punktu sprzedaży, aby wybrać nawilżacze, podobnych urządzeń oceniono je studiował wyprzedzeniem. Jeśli zastosujemy się do doświadczeń wielu nabywców, po zapoznaniu się z ofertą pre-produktów, reprezentowaną przez dzisiejszym rynku, można zrozumieć, że nawilżacze można stosować do niektórych gatunków. Tak więc konwencjonalne urządzenia działają w oparciu o konwencjonalny odparowanie wody. Najczęściej w tych urządzeniach są instalowane kasety z materiału chłonność wilgoci. Może to być, na przykład, papier, który jest impregnowany związków przeciwbakteryjnych. Gdy powietrze przechodzi przez warstwy taśmy, to jest powróci do pomieszczenia już w chłodni.

Studiowanie rating nawilżacze 2014 roku, trzeba pamiętać, że to urządzenie nie posiada funkcji grzewczej. Oznacza to, że struktura ta jest w stanie zwiększyć wilgotność tych granic, w których występuje operacja nawilżacza. Jeśli wybierzesz najbardziej prosty tradycyjny model, ale chcą poprawić wydajność, najlepiej jest zainstalować go w pobliżu grzejnika lub w miejscu, gdzie jest dobra cyrkulacja powietrza.

Jeśli zdecydujesz, że po prostu trzeba nawilżacz, ocenę z najlepszych modeli są zachęcani do rozważenia z góry, są one przedstawione w tym artykule. W kolejnym etapie po tradycyjnych urządzeń są ultradźwiękowe nawilżacze. Podstawą ich pracy na zasadzie, że powoduje wody rozbić na małe kropelki. Proces ten zapewnia wysokie częstotliwości drgań membrany, która otrzymuje wodę z urządzenia pojemnika. Ultradźwiękowe nawilżacze ocenił który pozwala wybrać najbardziej odpowiedniego modelu, mają konstrukcję wbudowane wentylatory, które tworzą się mgły wodnej w pomieszczeniu.

Przy wyborze konwencjonalny nawilżacz może zwrócić uwagę na marki Boneco. Model E2441A jest doskonałym jeden, jak to jest w stanie wykonywać podstawowe funkcje i ma ultralekka konstrukcja. Konsumenci są wybrane takich urządzeń ze względu na unikalny kształt i łatwość obsługi. Wpisanie takiego sprzętu może być w dowolnym, nawet najbardziej wyrafinowane wnętrze. Po zakupie urządzenia, można cieszyć się wilgotnego powietrza przy niskim poziomie hałasu. To wskazuje, że nawilżacz może być używany w sypialni lub przedszkola.

Popularne ultradźwiękowego nawilżania

Następujące typy urządzeń do ultradźwiękowego nawilżania ustawy, wśród najczęściej w minionym roku można wyróżnić Królewski clima RUH-S380 / 3. Jego koszt to tylko $ 26, co jest znacznie tańsze w porównaniu do nawilżaczy, które są wyposażone w nowoczesne filtry HEPA.

nawilżacze ocena z różnymi systemami zarządzania

Patrząc nawilżacze rating dla dzieci, a następnie należy wybrać model, który będzie w stanie zarządzać nawet dziecko. Mówimy o modeli low-end, w którym jest realizowane sterowanie elektromechaniczne. Zmienić tryb pracy urządzenia może być obracając jedną z kilku zmian tuningowych. W bardziej złożone modele są lekkie wskaźniki, które ułatwiają działanie nawilżacza. Jeśli chcesz wybrać droższy model, a zamiar używać go przez dłuższy czas, może to być korzystne dla elektronicznego sterowania, który pozwala na rozszerzenie funkcjonalności. W tym przypadku mówimy o automatycznych cykli pracy, które można regulować w zależności od czytania higrostat. Takie postaci wykonania środki utrzymujące wilgoć, na ogół posiada wyświetlacz, który czyni operację.

Konsumenci, którzy mają poglądy konserwatywne, wybrane środki nawilżające mechaniczny znak kontrolny Kambrook KHF300. Urządzenie ultradźwięków wewnątrz zbiornika wody 5 litrów. Instalować urządzenia może znajdować się w pomieszczeniu, którego powierzchnia wynosi 25 metrów kwadratowych jest ograniczona. Jednak wśród nas są konsumenci, którzy wolą elektronicznych nawilżacze i oczyszczacze powietrza, ranking tych instrumentów jest przedstawiony w artykule. Wśród nich są Dantex D H50UCF-B, który ma moc 25 W i małą wielkość równą 38,3 x 29 x 15,8 cm.