213 Shares 1340 views

LCD "Góra": recenzje mieszkańców

Wszyscy Moskale i mieszkańcy przedmieść Moskwy znają program rozbiórki zniszczonej obudowy. W jego miejsce znajdują się nowe kompleksy mieszkaniowe spełniające wszystkie nowoczesne wymagania. Jasnym przedstawicielem takich projektów jest tylko LCD "Góra". W ramach tego materiału za pomocą informacji zwrotnych od właścicieli nieruchomości będziemy oceniać projekt ze wszystkich stron, zidentyfikować wszystkie zalety i wady.


O projekcie

» в несколько очередей возводит пять шестиэтажных и четыре пятнадцатиэтажных дома, а также необходимые объекты инфраструктуры. Na miejscu zniszczonego budynku miasta Khimki deweloper " DENIZ-Development " w kilku liniach tworzy pięć sześciopiętrowych i czterostopiętrowych domów, a także niezbędne zaplecze infrastrukturalne. Pierwszy wieżowiec "Mountain" LCD (Khimki) został już oddany do eksploatacji i zamieszkiwany przez mieszkańców. Elewacje wszystkich domów stoją w obliczu skutecznej i mocnej ceramicznej cegły z pastelowego cienia, co sprawia, że kompleks wygląda świetnie.

Do domów dołączone są wszystkie niezbędne łączności, autonomiczna kotłownia, całodobowy system nadzoru wideo. Wstępy wyposażone są w szybkie szybkości windy, rampy, intercom i salę concierge. Główną dekoracją projektu były apartamenty z panoramicznymi oknami, usytuowanymi na wyższych piętrach budynków. Nawiasem mówiąc, to właśnie te apartamenty są kupowane jako pierwsze.

Lokalizacja:

Do budowy LCD "Góra" został wybrany mikrodistrict Skhodnya w Khimki. Nowy mikrodżektor znajduje się w strefie o doskonałym mikroklimacie, a także rozwiniętej infrastrukturze.

Mogą się pochwalić bliskością stolicy i wszystkimi jej obiektami. Opinie mieszkańców podkreślają, że z nowych budynków do obwodnicy Moskwa jest tylko 15 km. Możesz dostać się do stolicy nie tylko przez prywatny samochód, ale także transportem publicznym bez najmniejszej trudności.

Jeśli podróżujesz samochodem, możesz jechać do Moskwy na autostradzie Leningradzkiej. Oczywiście ten kierunek jest załadowany, ruch jest gęsty, więc właściciele samochodów cierpią z powodu stałego natężenia ruchu. Ale w najbliższej przyszłości rozpocznie się odbudowa autostrady Leningradzkiej, która ma na celu poprawę sytuacji drogowej. W pobliżu domów znajduje się stacja kolejowa, skąd można dostać się do dworca kolejowego Leningradski. Cóż, autobusy i minibusy zabiorą Cię do stacji metra "Rechnoy Vokzal".

Kompleks położony jest w pobliżu lotniska Szeremietiewo, dlatego niektórzy mieszkańcy skarżą się na niekończący się hałas z samolotów latających. Deweloper pod warunkiem, więc zainstalował w każdym apartamencie nowoczesne podwójnie oszklone okna. Pozwoliło to zminimalizować hałas z ulicy.

Ekologia

Deweloper starał się wybrać miejsce z doskonałym ekologii do budowy "Mountain" LCD. Opinie właścicieli apartamentów są entuzjastyczne, wiele przekupowało malowniczość terytorium. Doskonałą ekologią kompleksu jest rezerwat Khimki, las Sheremetyevsky z licznymi drzewami iglastymi. Niedaleko od kompleksu znajduje się rzeka Skydnia, projekt zakłada układ nasypu, który stanie się ulubionym miejscem chodzenia i odpoczynku mieszkańców.

W pobliżu "Góry" LCD nie ma szkodliwych gałęzi przemysłu, co pozytywnie wpływa na sytuację środowiskową. Ogólnie rzecz biorąc, wspaniałe miejsce do życia.

Infrastruktura

Deweloper starał się stworzyć najbardziej komfortowe warunki dla każdego rezydenta. Dlatego na terenie kompleksu pojawią się wszystkie niezbędne obiekty infrastruktury: place zabaw i boiska sportowe, tereny do chodzenia i wypoczynku, ścieżki rowerowe, sklepy. Ponadto projekt przewiduje budowę przedszkola, szkoły oraz parkingu wielopoziomowego.

Mieszkańcy domu wręczeni skarżą się na brak infrastruktury socjalnej, głównie przedszkoli i szkół. Ale jest to tymczasowe zjawisko, a niedługo niedobór zostanie wyeliminowany. Niedaleko od kompleksu, zaledwie kilka minut drogi są największe centra handlowe i rozrywkowe, gdzie można dokonać wszystkich niezbędnych zakupów i spędzić czas w towarzystwie krewnych i przyjaciół.

Apartamenty, rozkładowe

Apartamenty w "Górnym" LCD zachwycają różnorodnymi rozwiązaniami planistycznymi. Przy wyborze nabywców oferowane są opcje od 43 do 84 metrów kwadratowych. Wszystkie są wynajmowane gotowe do zamieszkania, to znaczy z wykończeniem pod klucz. Ściany i sufity są pomalowane wysokiej jakości farbą zmywalną, podłogi pokryte są laminatem klasy 32, okablowaniem elektrycznym, gniazdami i przełącznikami, łazienka wyposażona jest w instalację wodociągową.

Uwagi pierwszych mieszkańców podkreślają, że roboty wykończeniowe są wykonywane w sposób jakościowy. Deweloper nie oszczędzał na materiałach, instalacji wodociągowej europejskiego producenta. Wysokość sufitu – 2,65 metra. W każdym apartamencie dokonuje się montażu sufitu podwieszanych, mocne i niezawodne drzwi wejściowe. Mieszkańcy wynajmowanego budynku podkreślają doskonałe właściwości izolacji cieplnej i dźwiękowej gotowych mieszkań.

Warunki zakupu

Zakup mieszkania w "Górze" LCD może wynosić 100% płatności w ciągu tygodnia po rejestracji. Kompleks jest akredytowany przez największe banki, dlatego na preferencyjnych warunkach można wyemitować pożyczkę hipoteczną. Minimalna zaliczka wynosi 20% ceny mieszkania. Oprocentowanie pożyczki zaczyna się od 11-12%, jest wydawane na okres do 30 lat. Niektóre firmy oferują zakup mieszkania w Moskwie pod względem płatności za raty aż do przekazania przedmiotu. Niestety, w ratach Gorny niemożliwe jest zakupienie mieszkań, które niektórzy nabywcy przypisują niedociągnięcia.

Apartament z jedną sypialnią w przedziale od 38 do 50 metrów kwadratowych będzie kosztował od 3 192 000 rubli, przestronnego "kawałka kopiejki" – z 4 700 000 rubli, a także trzyosobowej opcji do lepszego planowania – od 5 800 000 rubli.

Podsumowując

LCD "Góra" – doskonała opcja na zakup nieruchomości. Reakcje pierwszych mieszkańców są ogólnie pozytywne: deweloper zdołał wziąć pod uwagę życzenia i wymagania współczesnych mieszkańców metropolii. Ponieważ obiekty zostaną przekazane, na terenie kompleksu pojawią się nowe obiekty infrastruktury, będą zaprojektowane i krajobrazowe. Ponadto mieszkanie można kupić na korzystnych warunkach.

Zdecydowanie zalecamy przyjrzenie się temu miejscu, przynajmniej raz odwiedzić miejsce budowy.