879 Shares 6400 views

Rozjaśnienie włosów: recenzje, metody, konsekwencje

Pasja kobiet do eksperymentowania z wyglądem jego już dawno przestała zadziwiać świat. Zmień rysunek, twarz, sposób ubierania, fryzurę – to pragnienie przynajmniej raz odwiedził każdą dziewczynę. Jeśli chirurgia plastyczna nie jest dostępna dla wszystkich i jest związane ze znacznie większym ryzykiem dla zdrowia, zmiana koloru włosów – jest tańszy, szybszy i bardziej bezpieczny sposób, aby wnieść coś nowego na twojej drodze. Taka procedura ma wiele odmian. Jednym z nich jest rozjaśnienie włosów, których opinie mogą być, jak go przekonać, aby to zrobić i dostać wszystko porzucić ten pomysł. Pomaga uporządkować dane w tym artykule.


sok z cytryny

Metoda ta jest jednym z najbardziej sprawdzonych i tradycyjnych, ponieważ był używany na długo przed pojawieniem się kolorami. Pochodzi z krajów wschodnich, gdzie kobiety są przeważnie ciemne włosy nasycone kolory. Ponieważ metoda ta jest skuteczna i bezpieczna, jest aktywnie wykorzystywana dzisiaj. Kwas cytrynowy może wysuszyć włosy, więc zaleca się stosować tylko na pasm tłuszczowych.

Na rozwiązanie będzie potrzebować jeden sok z cytryny i wodę w stosunku 1: 1. Składniki miesza się, a następnie nakłada się na czyste, ale lekko wilgotne włosy. Zaleca się wykonać korzenie kierunku wskazówek. Już po pierwszym zabiegu, wynik będzie zauważalne. Pozytywne opinie o wyjaśnienie sposobu włosów, jak potwierdza jego skuteczność.

Wywar z rumianku

Korzyści z tej rośliny jest bardzo wysoka. Blondynki często wykorzystuje go do produkcji masek, napary do płukania włosów po myciu. Wśród innych właściwości i może być nazywana Daisy rozjaśnienie.

Najlepiej jest korzystać z takich środków właścicieli blond włosy. Jest na nich, ma najbardziej korzystny efekt, co daje lekką złoty odcień.

Do brzeczki należy wypełnić dwie łyżki suchej rumianku filiżanki gorącej wodzie (w wodzie). Następnie przytrzymaj go przez 10-15 minut w kąpieli wodnej. Pozostawiono do oziębienia, szczep bulionu.

regularnie stosuje się narzędzia po każdym myciu włosów, wystarczy przemyć je mokre kosmyki. Nie jest konieczne, aby zmyć.

Opinii o wyjaśnienia włosy w ten sposób powiedzieć, że jest rumianek rozjaśnia nie tylko nici, ale także je żywi, wzmacniając i zapobiegając utracie.

Taka procedura jest mniej radykalny, a rezultatem tego będzie zmiecione natychmiast. Po 6. zabiegów tone włosy zmieni.

Jest ważne, aby stosować świeżo parzonej rosołu, jak po 24 godzinach, to traci swoje właściwości.

Swego rodzaju sztuczki narzędzia – efekt ustalania, co jest widoczne szczególnie na miękkich i cienkich nici.

Korzystanie z jogurtu

Prawdziwe zbawienie za cienkie i kruche włosy. Odżywia, sprawia, że struktura bardziej gęste, dobrze rozjaśnia.

Dla procedury stosuje się następujące mieszanki: 50 g jogurtu naturalnego ½ soku z cytryny, 1 żółtko, 1-2 łyżki i łyżeczki brandy każdej balsamu do włosów. Wszystkie składniki miesza się starannie, po czym otrzymaną substancję stosuje się na włosy, równomiernie rozmieszczonych na całej długości.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, konieczne jest, aby zaizolować głowę w czapce z tworzywa sztucznego lub coś podobnego. Mieszanina powinna posiadać co najmniej 8 godzin, więc najlepiej stosować przed snem lub w nocy.

Wynikiem procedury będą zauważalne po pierwszym zastosowaniu, a włosy stają się miękkie, nabywać blask.

cynamon

Według opinii oświetleniowymi cynamon włosy są idealne dla ciemnych pasm. Wspaniałym bonusem jest magiczny zapach.

Wymaga 3 łyżki cynamonu 6 łyżek odżywka i 2 łyżki miodu. Proporcje te są przeznaczone dla długich włosów na krótkie cięcia ich zalecanej. Wyjaśnienie powinno być przeprowadzone po umyciu. Sploty powinny być prawie suche. Mieszaninę nakłada się dokładnie z korzeni w kierunku końców.

Podobnie jak w przypadku maski kefiru głowę należy podgrzać polietylenową pokrywą i tkaniny materiału. Utrzymywać mieszaninę w ciągu 3-4 godzin warte.

Wynik będzie widoczny po pierwszym zastosowaniu. Włosy staną się jaśniejsze o 1-2 odcieni. Dla większego efektu, procedurę tę można powtórzyć. Sploty są bardzo błyszczące, stają się posłuszne, jedwabista.

Ponieważ cynamon ma charakterystyczny zapach, należy wybrać balsam lub odżywkę z neutralnym smaku.

miód

Przez siebie, to jest również wykorzystywane do rozjaśnić włosy. Cena od takich czynników jest stosunkowo niska, ale korzyści wielokrotnie więcej. Miód doskonale przywraca zniszczone włosy i odżywia je.

Na procedurę, aby dodać do małego szampon i sody do popicia. Następnie włosy powinny być lekko suche. Miodu ogrzewa się w łaźni wodnej i stosowane do tłumienia pasm. Następnie głowica pokryta polietylenem (przykrywką lub pakietu). Dwie godziny później, maska zmyć. Plus tej metody jest to, że włosy są oświetlone stopniowo, są równoległe stopa odzysku.

biały henna

Jest to szczególny skład chemiczny, w którym znajduje się duża ilość różnych dodatków, a więc powinien on być użyty z rozwagą. Biały Henna do rozjaśnienia włosów stosuje się w następujący sposób: w proszku lub rozcieńczona wodą do konsystencji kremu ciekłego jogurtu. Mieszaninę naniesiono na pasma 40 minut dokładnie płucze.

Po pierwsze użycie białego henna, aby rozjaśnić włosy, nabywają czerwonawy odcień, ponieważ procedura musi zostać powtórzona.

funkcje

Konsekwencje rozjaśnić włosy mogą być bardzo zróżnicowane, ale w internecie można znaleźć wiele negatywnych opinii jak i pozytywne. Niemniej jednak konieczne jest, aby być przygotowanym na wiele nieprzyjemnych momentów:

  • Włosy w trakcie tej procedury będą doświadczać stresu. Jest możliwe, że kosmyki stają się bardziej suche, zwłaszcza jeśli fundusze niskiej jakości były używane.
  • Włosów po rozjaśnianiu może także stać się bardziej kruche. Niech ten problem nie będzie widoczny dla innych, ale problem nadal dostarcza. Pomóc w takiej sytuacji z maską zawierających keratynę.
  • Zmiany w sposób wpłynie nie tylko samego włosy. Im jaśniejszy odcień, im cieńsza będzie wyglądać jak człowiek, a więc ważne jest, aby wybrać odpowiedni makijaż, nie patrzeć bolesne.

Cena waha się rozjaśnić włosy. Jeśli procedura odbywa się w domu, koszty będą minimalne, ale istnieje ryzyko nie uzyskania pożądanych wyników z powodu braku doświadczenia. Mistrz w kabinie może skłonić dopuszczalny odcień, należy skonsultować się z farby, spędzić jakości oświetlenie.

Zmień – marzenie wielu dziewcząt. Przekształcanie koloru włosów – to jeden z najprostszych sposobów, aby to zrobić. Niech brunetki i blondynki patrzeć z ukosa, ale często jest to wyraz zazdrości, bo wielu z nich marzy, by go dołączyć.