239 Shares 7645 views

Grigorij Yurchenko – biografia i twórczość

Wiele osób zastanawia się, kim jest Grzegorz Yurchenko. Biografia, jego żona i szczególnie oszczędny sposób ta osoba jest przedmiotem szczególnego zainteresowania. Wystarczy pamiętać, że muzyk nie jest żonaty, podać szczegółowe informacje na jej temat.


biografia

Tak, nasz dzisiejszy bohater Gregory Yurchenko. Jego biografia rozpoczęła się w roku 1989. W tym samym roku, w dniu 1 marca, urodził się w miejscowości Keule. Ta niewielka miejscowość położona jest blisko najambitniejszych zbiorników słodkowodnych na świecie, jeziora Bajkał. Mama przyszła artystka z drżeniem nadaje się do edukacji syna, za pomocą kija i marchewki pyszne. To ona pierwsza dostrzec wielkie zdolności muzykiem. Według niej, w młodym wieku Grisha różniły dobry słuch i poczucie rytmu. Twórczy sposób, podobnie jak wiele gwiazd popu rozpoczął śpiewać przed lustrem podczas szumiące ataki. Nasz bohater jest zadowolony bliskie swoich głosów interpretacja znaków mydlane opery. Mamo, nie brakuje możliwości, pisze swoje dziecko do szkoły muzycznej na lekcje fortepianu. Od tego momentu, pierwsza ocena, a nie najmniej, debiutancki koncert w życiu przyszłej gwiazdy.

Po ukończeniu szkoły muzycznej Gregory przeniósł się do Irkucka o przyjęcie do Szkoły Muzyki Chopina. To miejsce jest znane na całym świecie ze swoich absolwentów, wśród nich Yurchenko nie straciły. Młody mężczyzna został przewieziony do Zakładu dirizhorstva. W całym programie, artystów wykonać w różnych konkursach międzynarodowych i otrzymał kilka znaczących nagród, stał się zwycięzcą All-rosyjskiej konkursie dla młodych dyrygentów. Tak stawiał pierwsze kroki na drogi twórczej Grigorij Yurchenko. Biografia jego dalszego udziału w programie „Siedmiu Uwagi” w syberyjskiej telewizji, który został nakręcony w 2011 roku był w stanie dotrzeć tylko ostateczny projekt, ale to jest tak silnie naładowany publiczność swoją energią, nie pamiętam, to było po prostu niemożliwe. Kolejnym etapem w życiu muzyka zmierza do stolicy naszego kraju, i dopuszczenia do rozdzielania wykonawców w Państwowej Akademii słowiańskich. Jednocześnie Gregory przejmuje kilka obowiązków: studiuje zawiłości świata show-biznesu w szkole dla początkujących przedsiębiorców i jest przeszkolony w największych firm reżysera w kraju.

„Chcę Meladze”

W 2012 roku stowarzyszenie twórcze „Granat Music” podpisał umowę o współpracy z początkujący wykonawcy. Wokół muzyk założył nowy zespół o nazwie „Przyjaciele”. Zespół koncertował w Rosji oraz w krajach WNP, mający w swoim repertuarze tylko pokrycie wersję legendarnych utworów. Sukces przyszedł, ale nasz bohater nie wystarczyło. Następnie Grzegorz Yurchenko postanowił zrobić kolejny krok do popularności. Odbywa się w odlewaniu słynnego serialu na kanale NTV, „Chcę Meladze”. Znaczenie tego wydarzenia jest poszukać kraju swego One Direction. Meladze lubiłem podejście, ciężkiej pracy i talentu Yurchenko. Widzowie nie są pozostawione i zdecydowanie poparł artystę, ale w finałowej czwórki, mimo wszelkich wysiłków, nasz bohater wciąż nie dostał.

kariera solowa

Obecnie wiadomo, że Grzegorz Yurchenko większość swojego wolnego czasu od czasu studiów w studiu nagrania debiutanckiego albumu. Możemy powiedzieć, że opuścił ideę łączenia w zespole żadnego chłopca, najwyraźniej zdał sobie sprawę, że musi najpierw uświadomić sobie siebie jako artysty solowego. Po wydaniu studentów i kibiców będzie mógł uwolnić się zrozumieć, co oznacza Grigoriy Yurchenko jako artysty. Niedawno piosenkarka zachwyciła publiczność swoim występem na koncercie poświęconym rocznicy kanału „Muz-TV”, gdzie prezentowane jego pojedyncze zatytułowany „Heroes”. Można zauważyć, że opinia publiczna zaakceptowała piosenkę dopingować potwierdzona przez ratingów artysty.

życie osobiste

Grigorij Yurchenko singiel. On nie lubi dzielić się ze szczegółami medialnych swoim życiu osobistym. Muzyk nie znalazł prawdziwego towarzysza, możemy się tylko domyślać, co będzie biografia żony. Wiadomo, że młodzi ludzie doceniają dobrą figurę u dziewcząt, lojalność, zdolność do obsługi stres i naturalnego piękna. W jednym z wywiadów, wschodząca gwiazda rosyjskiej sceny pop powiedział trochę o swoich cech. Nasz bohater powiedział w jego charakterze, zarówno dobrych, jak i złych stron. Wydaje mu się, że nie został pozbawiony poczucia punktualności i odpowiedzialności, i niedociągnięć podświetlone prostoliniowości. Teraz, gdy wiesz, kto jest Gregory Yurchenko. Zdjęcie artysta przywiązany do tego materiału.