606 Shares 9072 views

Szambo „Evostok” – dbanie o warunki sanitarne i przyjazności dla środowiska

Ludzie mieszkający w domach prywatnych, często spotykają się z problemem ścieków. W związku z tym ważne jest, aby nie tylko prawo jest przeprowadzenie komunikacji, ale również, aby wybrać starannie specjalnego sprzętu.


Jeżeli właściciele domu nie chcą żyć w niehigienicznych warunkach, zaleca się, aby zwrócić uwagę na szamba „Evostok”. Szambo (dobór urządzeń jest reprezentowana przez kilku modelach) produkcja krajowa nie jest jeszcze wystarczająco popularne wśród konsumentów. Jednak to nie znaczy, że ta jednostka jest słabej jakości. Jego niekwestionowanym atutem jest praca w dwóch trybach. Po pierwsze, może ona funkcjonować jako zwykłego zbiornika septycznego, a po drugie – zapewnić głębokie oczyszczanie biologiczne ścieków. Ten ostatni sposób zapewnia, że zawartość zanieczyszczeń nie więcej niż 5% w wodzie. Po oczyszczeniu, mogą być wykorzystywane do podlewania ogrodów.

Czym jest marka septyczny zbiornik „Evostok”?

Szambo „Evostok” – autonomiczny system kanalizacji. Składa się ona z trzech komór, wykonane z polipropylenu. Grubość ścianki nie mniejsza niż 8 mm. Wszystkie materiały są przetwarzane za pomocą specjalnej techniki, w związku z czym ma wysoki poziom wytrzymałości i ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Oczyszczanie testowano trzy etapy komory spontanicznie, w którym powstaje beztlenowego procesu fermentacji. Z powodu tego osadu w pewnym zakresie, w którym poddaje się hydrolizie. Po ścieki przepuszcza się przez system ze odłączonej cieczy wszystkich substancji stałych, i wyświetla je w dziedzinie filtracji, w którym możliwe jest umieszczenie dodatkowych proces czyszczenia przy użyciu bakterii tlenowych.

Jeśli nie jesteś w stanie przeprowadzić dalsze przetwarzanie, zaleca się zakup szamba „Evostok Bio”. Opinie osób, które już korzystają z takiego urządzenia, wskazują, że dreny przy wyjściu idealnie czyste, a to z kolei pozwala na korzystanie z drugiego, na przykład, do nawadniania. Wyniki te uzyskano dzięki ustanowionej biofiltra.

Zalety szamba „Evostok”

Wraz z dużym wyborem drogich produktów importowanych szambo krajowy „Evostok” wyróżnia. On nie jest gorszy pod względem jakości i funkcjonalności, ale cenowa znacznie się różnią. Uważamy, że bardzo istotne korzyści:

  1. Obudową o wysokiej wytrzymałości.
  2. Niezależność energetyczna, małe koszty utrzymania.
  3. Łatwość konserwacji. Wszystko, co jest potrzebne, aby spowodować co najmniej raz w roku ciężarówki ścieków.
  4. Pojedyncza trzyczęściowy obudowa okluzji polipropylenowej, która eliminuje możliwość przenikania ścieków do ziemi.
  5. Wysoki poziom wydajności do 2000 l / dobę.
  6. Może być instalowany w domach, gdzie ludzie wciąż żyją 1-10.

urządzenie pojazd

Jak już wspomniano, szambo „Evostok” ma trzy przedziały. Pochodzenie jest połączony z rurą spustową i drugiego odcinka przez tłumik. Dalsze gidrozaslon dzięki drugiej komorze jest połączony z trzecim.

W pierwszej sekcji jest pierwotne leczenie w celu wytrącenia cząstek cięższych. Po drugie – Służy do osadnika częściowo oczyszczona woda. Rola końcowym ścieków czystsze realizuje ostatni odcinek. Tutaj następuje wykańczania w celu wytrącenia cząstek w zawiesinie.

Po przejściu przez trzy przedziały odcieku skierowane do brudu zaawansowanego leczenia. Można tego uniknąć poprzez zainstalowanie szambo „Evostok Bio”. Jego cechy to filtr biologiczny, który w pełni zachowuje wszystkie substancje. Tutaj we wszystkich trzech obszarach jest nie tylko czyszczenie mechaniczne, ale również biologiczny. Dlaczego warto korzystać z bakterii beztlenowych. Skutecznie czyste dreny w warunkach braku powietrza.

W górnej części urządzenia powinna być ciepła dla skutecznego działania urządzenia. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy roślina jest przeznaczony do działania przez cały rok, również w niskich temperaturach.

etapy oczyszczania

Ścieki z domu, w pierwszej komorze rury. Jest on ustawiony pod pewnym kątem, w celu zapobieżenia zatykaniu.

W wyniku braku wody w pierwszym procesie oczyszczania komora występować w 2 etapach:

  1. Kwaśną fermentację. Tutaj, w celu rozłożenia organicznych odpadów najprostszy szereg kwasów tłuszczowych, a także alkohole, H2S, amoniak i CO2.
  2. rozkładu metanu. Utworzonego w pierwszym etapie związki rozkładają się wodór, dwutlenek węgla i metan.

Uwaga: otwieranie przesłony rozmieszczone poniżej górnego poziomu ścieków, lecz powyżej osadu.

W drugiej strefie występuje dodatkowe procesy oczyszczania ścieków w celu maksymalizacji tlenowej przed wnikaniem do następnej komory. Ponadto, przez skierowany do bocznego wycieku ostatniej komory odpływu, w którym organiczny rozstrój odpadów.

Szambo „Evostok” – bardzo wydajny i niezawodny sposób oczyszczania ścieków, świadczą liczne opinie kupujących.