655 Shares 2161 views

A skąd wiesz, ile dzieci będzie pod ręką?

Obecnie wiele osób zdaje sobie sprawę, że problemy z przeznaczeniem, w oparciu o linie i znaki na dłoni, jest zaangażowany w tej nauce, jak chiromancja. Ile dzieci będzie w człowieka? To pytanie może również odpowiedzieć na tę starożytną dyscyplinę. Jednak nie można całkowicie polegać na tworzenie prognoz, ponieważ obecność dzieci w dużej mierze zależy od zdrowia kobiet i mężczyzn, jak również od wielu innych czynników.

Aby dowiedzieć się ramię, ile będzie dzieci, musimy najpierw ustalić „main” rękę. Leworęcznych to lewa ręka, praworęczny, odpowiednio, w prawo. Prowadząc Ręka, wskazując na to, co dzieje się w życiu, a wtórny – na potencjale, który został określony od urodzenia, ale w trakcie życia mogłyby być realizowane zarówno lub nie.

Skąd mam wiedzieć, ile dzieci będzie pod ręką? Aby to zrobić, musimy najpierw spojrzeć na „Wzgórze Merkurego”. On jest pod małym palcem. Jeśli to ma jasną długą linię pionową – Oznacza to, że być może trzeba będzie chłopiec. A jeśli linie są krótkie (ale również jasne), wówczas istnieje możliwość narodzin córki. Postulat ten jest bardziej odpowiedni dla kobiet. U mężczyzn, linie może być wiele: oprócz własnych dzieci, wykazują one również wspierać dzieci, krewnych, do których człowiek miał wielką sympatię.

Jeśli pręty "rtęć wzgórze brakuje, właściciele dłonie są również zainteresowani, skąd wiesz, ile dzieci będzie pod ręką. W tym przypadku, można spojrzeć na miejsce w „Górze the Moon” (u podstawy dłoni pod małym palcem) na drugiego paliczka małego palca i serdecznego palca. Dwie pionowe kreski na paliczków wskazują prawdopodobieństwo pozyskania potomstwa, a te linie są obecne w większości ludzi. Linie poziome pod księżycową wzgórzu też mówić o możliwości prokreacji. Ale najpewniejszym dowodem jest uważany nadal „Merkury wzgórze”.

Skąd mam wiedzieć, ile dzieci są w zasięgu ręki, a co będzie twoje potomstwo? Ci, którzy na pierwszym stawu palucha ma dwa równoległe paski, czy tam jest linia, która przecina dwie górne stawów małego palca, był szczęśliwy. Ich dzieci zrobi wielką karierę, osiągnąć sukces i sławę w życiu. Ponadto, wykazują pozytywne osiągnięcia potomne równoległe linie z palcem (średnie, środkowe stawów) lub trzy pionowe kreski na palcu (w trzecim złączu, w sąsiedztwie palmowego).

Ale fakt, że dzieci nie powiedzie się, w zależności od postaci linii na środku stawu małego palca. O tym mówi się rozwój krzywe lub linie przerywane. Prawdopodobieństwo utraty dziecka jest wskazany czarną kropkę na linii „heart”, który rozciąga się od zewnętrznej krawędzi dłoni pod małego palca, palec serdeczny i palec środkowy, zakrzywioną w przedniej części palca wskazującego. Niekorzystne i linie krzyża na wzgórzu pod środkowym palcu lub średnia stawu. Mówią o potencjalnej niepłodności. Również ten warunek mówi, przerywana linia, „Heart”. Zwłaszcza, jeśli istnieje przerwanie jest pod palcem środkowym (Saturn).

Skąd mam wiedzieć, ile dzieci będzie pod ręką? Wystarczy przeczytać ten artykuł. Ale upewnij się, że dzieci naprawdę urodzili się i dorastali dobrych ludzi, nie każdy jest zdolny. Ale do tego wartościowego przedsięwzięcia. Chociaż, jeśli to nie działa, to może należy zwrócić uwagę na znaki losu przygotowanych dla człowieka od urodzenia.