149 Shares 5761 views

Spiski Vanga dla pieniędzy i szczęścia, na handel, na miłość

Wang – słynny prorokini. Nie przewidział tylko przyszłość, ale też dużo wiedzieć o spisku, modlitw, które pomagają ludziom znaleźć szczęście, szczęście i finansowych samopoczucie. Wierzyła, ponieważ niemal wszystkie jej przepowiednie się spełniły, co oznacza, że jest to silny psychiczny.


Bułgarski prorokini nauczył wielu ludzi, jak czytać modlitwy i zaklęcia. Powinny one być używany tylko w tym szczególnym dniu. Są spiski Vanga pieniądze, szczęście i tak dalej. D. Oznacza to, że na każdą okazję. Na nich zostaną omówione w artykule.

Jasnowidzem Vanga i jej przepowiednia

Słynny wróżbita urodził się 31 stycznia 1911. Rodzice obawiali się nadać jej imię, a dziewczynka urodziła się bardzo słaby i nie był oczekiwany przez dwa długie miesiące, będzie ona przetrwać. Jednak zdarzył się cud. Wang przeżył. W 3, ona została bez matki, i dostał się w kłopoty i został oślepiony w 12 lat.

Sąsiednie ludzie nie od razu zauważyć, zdolność do Vanga i jej wizji. Nawet jako dziecko, zaczęła widzieć co drugi nie był pod wpływem siły. Jasnowidzem nie mogła zrozumieć, jak ona okazuje się przewidzieć przyszłości ludzi. Z czasem do Vanga, wiele osób zaczęło się o poradę.

Należy zauważyć, że jasnowidz poprawnie przewidział ponad 7000 razy. Kiedy zobaczyła w najbliższej przyszłości, po śmierci Stalina i powiedział mu o tym, poszedłem do więzienia. Sześć miesięcy po jej przewidywania zmarł, prorokini zwolniony. Wszyscy wierzyliśmy w mocy jej wizji.

Wang zaangażowany w swoich działaniach przez około 55 lat. W tym czasie, zajęło ponad milion ludzi. Dla jego jasnowidz przewidywania nie ma dużo pieniędzy. Ile się dało, i dał tak dużo. Za te pieniądze, ona zbudowała świątynię.

Wang nauczył ludzi wiele modlitw i spiski przeciwko chorobom, udanego życia, miłości i tak dalej. D. Ludzie wciąż wierzą, że jeśli wszystkie serca czytać, znajdzie szczęście i spokój. Silne Działki Vanga pomagał potrzebującym w ich pragnienia. Następnego dnia poprosiła skąpane przed śmiercią. Wiedziała, że umrze jutro. I tak się stało. Wang zmarł 11 sierpnia 1996.

Spiski i modlitwy Vanga na finansowego dobrobytu

Prorokini dał ludziom wiele wskazówek, aby stale miał pieniądze.

1. W odniesieniu do tego rytuału trzeba szklankę czystej wody. To może być konsekrowany w kościele. W godzinach wieczornych, szklanka wody umieścić na parapecie, i rozpocząć rytuał świcie. Otwórz okno, przeżegnał się i czytać Vanga spisek do pieniędzy:

 • „Mój anioł, nie odwracają się ode mnie, będzie zawsze ze mną. Grzechy mojego rozwodu, mój smaczne paszy. Nie zostawiaj mnie z moich niepowodzeń, pomóż mi w moich działaniach. Daj mi siłę, wydajność i zdrowie. Chcę być szczęśliwym człowiekiem, a do tego potrzebuję waszej pomocy. "

Po fabuły pić kielicha 3 łyków wody, a resztę pozostawić na parapecie przed obiadem.

2. Kolejna działka jest silniejszy niż poprzedni. Ten rytuał powinien być wykonywany tylko w czasie pełni księżyca. Aby to zrobić, należy największy projekt ustawy, który masz w rodzinie. Przy pełni księżyca umieścić pieniądze w wschodnim narożniku i przykryć je chusteczką. Dotykać rachunki przez strony i zapoznania się z działki:

 • „Aniołowie w niebie naprawdę poprosi, może mój dobry pozostanie ze mną.”

Mówiąc te słowa powinny być trzy-krotnie. Niech pieniądze pozostają w rogu przed końcem pełni księżyca.

Wang twierdził, że spiski nie muszą znać na pamięć. Można własnymi słowami prosić anioła o pomoc. Najważniejsze – aby powiedzieć działek z czystego serca. Pieniądze muszą być napędzane.

Nie poddawaj się, nadal działa i prosić Boga, aby dać siłę i zdrowie dla snu. Spiski Vanga pieniądze mogą pomóc zwiększyć dochody lub znalezienie dobrej pracy.

Jak przyciągnąć szczęście

Można zabezpieczyć się przed awarią przez anioła stróża. Traktować go z modlitwą, prosząc, który uratował od zła i nieszczęścia. Silne amulety na szczęście od Vanga, które pomogą Ci znaleźć szczęśliwe dni.

Stojak o świcie i przemyć zimną wodą. W tym przypadku powiedzieć następujące słowa:

 • „Vodicka, Vodicka, umyć twarz i przynieść go do domu szczęśliwy promieni.”

Następnie wpisz w misce wody, a nad nim, powiedzieć żadnego spisku na szczęście. To może być twoją modlitwę, w której poprosił swojego anioła stróża, aby pomóc problemów i zabezpieczyć przed porażką.

Wang twierdził, że trzeba prosić o pomoc wszystkich świętych. Aby to zrobić, przejdź do kościoła. czytaj modlitwę przed wyjściem z domu, takich jak „Ojcze nasz”. Teraz przejdź do kościoła. Kiedy wyszli z mieszkania, nie można mówić nikomu. Cicho chodzić do kościoła, ponownie przeczytać modlitwę przed wejściem. Sprzedam 7 świec i umieścić przed ikonami, modlą się o zdrowie bliskich. Modlitwy czytać wszystko, co wiesz.

Kiedy wyjść z kościoła, modlić się ponownie. Spiski Vanga na pieniądze i sukces nie uczą. Prorokini Uważa się, że najmocniejszy modlitwa – to twoje, która jest odczytywana jako dusza czuje.

Spiski miłości

Rytuały przyciągnąć druga połowa silny, więc powinny być stosowane z dużą ostrożnością. Conspiracy Vanga na miłości mężczyzny jest skuteczne. Musisz być absolutnie pewny, że potrzebny jest sens teraz. Bo wtedy nie można łatwo się ich pozbyć.

Jeśli naprawdę są zdeterminowani, aby kochać, a następnie przygotować dwa zdjęcia (i preferowane), dwie świece kościół, surowe buraki i nóż (najlepiej z drewnianą rączką).

Teraz jest to możliwe do przeprowadzenia rytuału siebie. W tym celu nóż na szczycie buraki dokonać Przecinanie i kapać trzy krople soku na dwóch zdjęciach. Świece trzeba owinąć czerwony nici.

Na stole, umieścić zdjęcia, buraki i ustawić tak, że trójkąt nad nimi. Między ujęciami umieścić dwie świece. Muszą być pod buraki. Teraz, powiedzmy spisek:

 • „Jestem sługą Boga, błagam świętych duchów dać mi narzeczoną. Niech zaczną myśleć o mnie we śnie i rzeczywistości. Tak Nie pozwól moje narzeczony inne dziewczyny do niego. Pomóc mu otworzyć oczy na mnie. "

Po działki nadal żyć tak, jakby nic się nie stało, a wkrótce zauważysz swojego ulubionego faceta.

Że nie rzucić na ciebie, poproś go, aby naostrzyć nóż, który został użyty w rytuale. Teraz będzie on kocham cię jeszcze bardziej. Modlitwy i zaklęcia Vanga o miłości jest bardzo silny, więc przed wykonaniem rytuału, zastanów się, czy facet jest wart uwagi.

Spiski i wizjoner rada dla udanego handlu

Każdy przedsiębiorca chce uzyskać jak najwięcej korzyści. Jednak to nie zawsze działa. Zysk wzrósł do regularnie, istnieje silna zmowa Vanga handlu. Weź czerwoną taśmę wzdłuż długości około 50 cm. W nocy, umieścić na parapecie. Wstać o świcie, wziąć taśmę i związać swoje końce. Kiedy odwrócił się, położyć go na podłodze i stanąć w centrum, tak że twarz wyglądała na wschodzie.

Głośno działki:

 • „To jest mój rentowny, stabilny i silny, stoją z tyłu, z przodu i po bokach, a ja stoję w środku. Mój zysk, będzie zawsze ze mną i nie zostawiaj mnie ".

Teraz, powiedzmy 3 razy "amen".

Ta taśma owinąć stół, krzesło lub torebkę. Oznacza to, że każdy przedmiot, który odnosi się do Twojej firmy. Teraz ta taśma będzie twój talizman, który zawsze powinien być obok działalności. Conspiracy silny pieniądze z Vanga. Pomoże to zwiększyć swoje zyski i podnieść działalności.

Nawet Wang nigdy radzi umieścić worek, torebkę lub rachunki na stole. Istnieje opinia, że szczęście finansowy ucieknie. Najlepiej jest usunąć pieniądze na noc pod obrusem. Wtedy zyskasz.

Wang twierdzi, że pierwszy nabywca musi być mężczyzna lub chłopiec. Jeśli chcesz kupić towar pierwsza kobieta do obrotu nie będzie cały dzień.

Kiedy mężczyzna został zakupiony towar, pieniądze na stole lub fali do lady i czytać modlitwę. Niektórzy ludzie uważają, że trzeba będzie całość kupujących dziennie.

Jak schudnąć z pomocą spiskowej Vanga

Wykres ten nie działa za pierwszym razem. Bądź cierpliwy i codziennie przed pójściem spać przez 9 dni spędzić rytuał. Aby to zrobić, należy wziąć prawą rękę ze szklanką czystej wody (wiosną, świętego lub dobrze) i siedzieć przed otwartym oknem. Księżyc nie powinien być zasłonięty przez chmury.

Skupić się na swojej chęci (utrata wagi) i patrzeć na niebo, księżyc, gwiazdy. W międzyczasie, powiedzmy spisek:

 • „Będę schudnąć, stać szczupły, z pięknym rysunkiem. Aniołów Stróżów pomóc zdać egzamin, nie dopuszczać do zużywają dużo słodkich i produktów skrobiowych. Ja (imię i nazwisko) Chcę schudnąć i być miły dla innych. Amen. "

Pij wodę i natychmiast udać się do snu. Nie można przecież nocnego rytuału z nikim rozmawiać. Po 14 dniach, można zauważyć, wyniki.

Modlitwy i zaklęcia Vanga działają, tylko trzeba zdobyć dużo cierpliwości. Po tym wszystkim, po raz pierwszy nie będzie działać. Najważniejsze jest to, aby wierzyć w wyniku.

Czary leczące i psychiczny rada

Wang twierdził, że najpotężniejszą modlitwę – na zdrowie. Uzdrowiciel uważa, że każda choroba ma swój własny herb, który pomaga odzyskać. Aby nie chorować, psychiczny dał kilka wskazówek, które pomogą ludziom:

 • Tłustych – wrogiem człowieka. Przy stosowaniu tych produktów, można zepsuć swój żołądek.
 • Nie palić. Papierosy niszczą nie tylko żołądek, ale także inne narządy.
 • Używaj tylko chleb żytni.
 • Pij dużo wody. Dzięki niej, trzustka nie boli.
 • Pić alkohol w umiarkowanych ilościach. nie więcej niż 50 gramów wina można pić codziennie.
 • Wiele pojedynek. Wtedy nie będzie żadnych kompletność i cukrzycy.
 • tryb obserwować. Osoba powinna iść spać nie później niż do godziny 22.00, a wstać o 6.00.
 • Nie może być nerwowy. Tranquility – najważniejszy dla zdrowia.

Oprócz porad, Wang nauczył ludzi wiele spisków. Przyczyniają się one do radzenia sobie ze zdrowiem. Na przykład, w celu ochrony przed zimnem, w typie łazienka wtryskiwania wody 3 h. L. sól morska i odczytać wykres:

 • „Anioły stróże, chroni, zapisywać i błogosławi. Zabierz ode mnie wszystkie przeciwności, choroby i smutek. Amen. "

Teraz, popływać w wodzie.

Jeśli twoi tubylcy zachorował, należy natychmiast udać się do kościoła i umieścić go zapalić świeczkę dla zdrowia. Czekać i modlić usługę. Po powrocie do domu, świeca obejść cały pokój w kręgu, podczas czytania modlitwę. Świeca niedaleko pacjent powinien wypalić. Nie zapominaj, że modlitwy i zaklęcia, aby pomóc tylko tych ludzi, którzy wierzą w pozytywny wynik.

Wang twierdzi, że rumianku wzmacnia organizm. Staraj się pić co najmniej co drugi dzień. Twój układ odpornościowy zostanie wzmocniona, będzie znacznie rzadziej chorują.

Jeśli rozpoczął kaszel, Wang radzi wymieszać miód i olej 1: 1 i dodać 2 g waniliny. Przyjmować lek trzy razy dziennie. Kaszel minie szybko i cicho. Spisków i modlitwy z Vanga atuty, które pomogą Ci odzyskać. Nie zapomnij przeczytać je z serca.

Spiski przyciągnąć pracę

Te rytuały są szybkie. Z pomocą działek można znaleźć nie tylko pracę, ale również karierę. Wszystkie rytuały powinny być wykonywane tylko wtedy, gdy są pewni sukcesu.

W celu znalezienia pracy w swojej specjalności, wlać do szklanki z wodą święconą i odczytać modlitwę:

 • „Siła, która w wodzie, pomóż mi. Chcę udowodnić, że nie poszła na marne. Ciał niebieskich pomoże pracodawca mnie znaleźć. Pokażę swoje umiejętności i udowodnić, że jest w stanie dużo. Amen. "

Ta modlitwa należy czytać trzy razy. Następnie trzeba pić wodę i do przejścia. Poprzez ten rytuał, można szybko znaleźć pracę w duszy.

Jeśli chcesz dyrektor uważany mieć profesjonalny i awansował do spędzają pełni księżyca następującej rytuału. Weź chusteczkę, umieścić duże rachunki i związać go. Umieścić węzeł na parapecie aż do północy. Dokładnie o godzinie 12 w nocy do okna i powiedzieć: „Nie dawaj pieniędzy i miłosierdzie.” Po tych słowach odczytać modlitwę „Ojcze Nasz”. Korzysta ze wszystkich kłopotów i cierpień.

Przed rozmową zawsze wykonywać magiczne rytuały, przeczytaj spiskowej szczęścia z Vanga, a zobaczysz rezultaty w 14 dni. Jeśli wezwany do szefa, najpierw przeczytać modlitwę, a potem po prostu udać się do niego. Jedyny sposób można chronić siebie i być zapisane przed negatywnymi myślami i emocjami.

Ale nie zapominajcie, że tylko pewność siebie pozwala osiągnąć to, co chcesz. Jeśli nie wierzysz w skuteczność rytuałów i magicznych słów, to nie należy się spodziewać poprawy. Powodzenia odwraca się twarzą do kogoś, kto jest pewny sukcesu.

Działki Vanga wrogów

Wiele osób ma krytyków. Dlatego Wang nauczył spisków i modlitwy przed wrogami. Jeśli jesteś energicznie niezabezpieczone ludzie, łatwo przenieść negatywny. Aby zabezpieczyć dom z wrogów przygotować szpilki i Holy wody. Należy również świece zakupione w kościele.

4 Światło świecy i trzymać je na kołki. Następnie zanurza je w wodzie świętego przez 20 minut. Po zabiegu, włóż szpilkę w każdym kącie swojego pokoju, mówiąc:

 • „Włożyłem żelazne ogrodzenie. Ona pali gorąco na ogniu iw wodzie uświęcony. Moja ogrodzenia silne i ostre, chronić od wrogów i krytyków. Teraz moje kłopoty są zamknięte, a radość z odkrycia. Amen. "

Niektórzy ludzie uważają, że po takiej działce Twój przeciwnik nie będzie mógł przekroczyć próg domu.

Są to modlitwy i zaklęcia Vanga z tych ludzi, którzy spiskują przeciwko tobie, coś złego. Po pierwsze trzeba będzie trzy dni do przestrzegania ścisłego postu. Na czwarty dzień nie jeść w ogóle, i przejdź do nabożeństwa. trzeba będzie bronić go całkowicie. Kup świece kościelne i sprowadzić ją do domu. W ciszy, czytaj modlitwę „Ojcze Nasz”. Obejść wszystkie kąty. Należy zacząć od drzwi, czytać modlitwę, być ochrzczeni. Sprawdź potrzebie, gdzie i zaczął. Po rytuale, można zjeść lunch lub kolację, ale w zgodzie ze stanowiskiem.

Jest spisek przeciwko złym okiem. Przygotuj się do rytualnego szklance wody konsekrowanego. Nocą, pozostawić go na parapecie. Przed pójściem spać w ciemności i ciszy przejść do okna, gdzie jest woda, i powiedzieć słowa:

 • „Holy Water, w imieniu moim prosić Boga Wszechmogącego, aby zapisać mnie od złych ludzi i złym okiem. Proszę Boga, aby mi pomóc i chronić mnie od wszelkich przeciwności i kłopotów. "

Teraz pić wody, a także z czystym sumieniem iść spać. Możesz mieć pewność, że wszystko będzie dobrze od teraz.

wniosek

Teraz wiesz uroki Vanga dla pieniędzy i szczęścia. Skorzystać z jej rad, modlitwy i zaklęcia. Ale najpierw zdecydować, co najważniejsze dla ciebie: biznes, pieniądze, praca, zdrowie czy miłość. Tylko wtedy, gdy jasno zrozumieć, co chcesz, możesz rozpocząć rytuał.

Nie zapominaj, że każdy spisek działa tylko wtedy, gdy ktoś wierzy w niego. Pamiętaj, że to efekt modlitwy nie może przysięgać i powiedzieć złe słowa niedozwolone.

Wang stwierdził: że dom był sukces i bogactwo, próg powinien być zawsze czysty. Brud i pieniądze – są nie do pogodzenia. Kiedy idziesz do przeprowadzenia obrzędu dobre pierwsze czyste pokoje gruzu.

Prorokini Vanga powiedział: „Konieczne jest, aby umyć próg nie tylko w celu usunięcia negatywnych z obudowy, ale również na zewnątrz.” To przez drzwi przyznajesz jak złe lub dobre. W związku z tym obszar ten powinien być zawsze w porządku.

Rano zaraz po przebudzeniu należy powiedzieć modlitwę, a następnie zjeść śniadanie. Wang powiedział, jako dzień rozpoczęcia, więc i wydać. Prorokini nauczył ludzi, że lepiej jest użyć działek, które są w kontakcie z rzeczy materialnych, a nie duchowe. Wang uważa, że bogactwo przychodzi szybciej niż miłość.

Świece z którą prowadzone obrzędów, nie wyrzucić. Złożyć je do sanktuarium miejscu i zachować jako talizman. Jeśli zdecydujesz się rzucić ich los odwraca się od ciebie. Okresowo one rozpalać w pokoju na 5 minut. Zgasić i ponownie ukryć.

Nie zaleca się rytuały codziennie. Wystarczy raz na dwa tygodnie. Zawsze zagłębić rozumieniu modlitw i spisków. Nie spiesz się i nie wykonują rytuał mechanicznie. Spiski i modlitwy pomogą tylko wierzą w ich skuteczność.