833 Shares 1994 views

Pierwsza miłość: The Story of a Lifetime

Pierwsza miłość … To prędzej czy później przyjść do siebie. To nie ma znaczenia, że ktoś chce, czy nie, to zmiecie granice rzeczywistości odbywa się w świecie marzeń, emocji, uczuć ostrości, a czasami, niestety, wielkie rozczarowanie. Pierwsza miłość zawsze przychodzi czas, kiedy nie szukasz. Dzieje się tak najczęściej w latach licealnych. Oczywiście, są ludzie, którzy pamiętają z uśmiechem uczucia zalegającą nawet w młodszej grupie przedszkola, ale może być trudno poważnie nazywa prawdziwa miłość.


I to naprawdę pierwsze emocje, że ludzie doświadczają w stosunku do płci przeciwnej, często przynieść tylko ból i rozczarowanie. Wiele już podświadomie na to przygotowany, po przeczytaniu książki i słyszałem wiele opowieści innych. Wierzą, że pierwsza miłość przyjdzie, a potem przychodzi drugi. A fakty pokazują, że jest to prawda. Takie uczucia rzadko występują w czasie ostatecznym. Historia, gdzie ludzie łączą swoje życie z przedmiotem pierwszej miłości, to rzadkość. Ale to nie znaczy, że nowe uczucia powstałe w okresie dojrzewania, mogą być uważane za coś głupiego, frywolny, dziecinny.

Według psychologów, pierwsza miłość jest poważnym testem dla ludzkiej osobowości. Co to będzie, to zależy od przyszłości, to znaczy w jaki sposób relacje z płcią przeciwną w przyszłości. Eksperci twierdzą, że idealnie, młody miłość musi być w pełni zakończona. O tym sensie, a potem po prostu trzeba pamiętać o lekkim smutkiem, uśmiechu lub ciepłem. Ale, niestety, sytuacja, w której obraz pierwszego kochanka realizuje całe życie, są dalekie od rzadkością. Bardzo często są one spotykane u kobiet. Być może są one bardziej podatne niż mężczyźni do poważnego niepokoju dla wszystkich i skłonność do przesady. Ale, mimo wszystko, panie są często tkwi w ich doświadczeń odnoszących się do swojej pierwszej miłości, i odczuwać ból, nie może zbudować normalne relacje z ludźmi, którzy są blisko, z prawdziwymi mężczyznami. To nie może być całe życie zapamiętać pierwszy pocałunek lub doświadczenia seksualne z ukochaną osobą, myśląc, że nie ma nic bardziej boski zniknie. Tak, pierwsza miłość nie zostaną zapomniane, a to – to fakt. Ale pamiętaj, że jest to konieczne tylko na skraju świadomości.

Wspomnienia pierwszej miłości często przychodzą do młodych pań, które nie mogły znaleźć szczęście w życiu rodzinnym. Oznacza to, że mogą one być żonaty, rodzić i wychowywać dzieci, ale całe życie, aby wyczerpać się z myślami o Nim. Chociaż w rzeczywistości już dawno zapomniał o ich istnieniu, a nawet nic dobrego zrobić dla nich, ani w przeszłości, ani tym bardziej w chwili obecnej. Kobiety, które lubią masochistą, zawsze pamiętają dawne czasy, trzeba zatrzymać sam spalin i innych. Lepiej jest, aby rozwiązać swoje problemy w realnym świecie.

Zdarza się również, że ich idealizować młodzieży poczucie tych, którzy po prostu lubi cierpieć. Te kobiety dostać kopa, że nieszczęśliwy. Pochodzą one z kontynuacją nieudanych historie i życie im w głowie w kółko. Są to te przypadki, które są podatne na mieszanymi uczuciami. Kochają i obecny mąż, ale w tym samym czasie, a nie daj dawne uczucia.

Czy jest jakaś rada może dać takiego męczennika? Żyć w teraźniejszości. A jeśli pierwsza miłość jest wysyłany przez najsilniejsze emocje, a następnie zaczął powodować niesamowity ból i frustrację, zwolnij go. Zapomnij ją jeden nie może, ale tylko jeden wspomnienia życiu do niczego dobrego nie będzie. Wszystko, co dzieje się z ludźmi, dzieje się tak jak powinno być. Dlatego konieczne jest, aby powiedzieć o losie „dziękuję” za to, że przedstawiane raz tak silne uczucia. A kiedy wyszli, „blizny” na serce, powodując ból, to tylko znak, że żyjesz. Nowe uczucie, jeśli jest naprawdę otworzyć swoją duszę, może stać się prawdziwym panaceum na cierpienia.