141 Shares 3166 views

Naprawy w kuchni-Chruszczowa: sztuczek handlu

Do czasu przyjazdu do zarządzania State Nikity Sergeevicha Hruscheva była dotkliwym problemem mieszkaniowym, szczególnie w dużych miastach. Że brak mieszkań i duża ilość komunalnych miały ogromny kraj jak mrowisko, gdzie metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej miał kilka osób. Emisja miała być szybko i bez zwłoki rozwiązane.

Pojawienie się projektu budynków mieszkalnych z małych mieszkań rozwiązać ten problem. Nawiasem mówiąc, te domy otrzymały popularnie nazywany „Chruszczow” na cześć głowy państwa. Ale czas szybko mija, a to właśnie ten typ obudowy dzisiaj jest nieaktualne. Normy i wymagania dziś zmieniły swoje nastawienie do wielkości mieszkań. W pierwszej kolejności udałem indeks komfort, co oznacza nie tylko ilość kwadratowych materiału, ale także jakość świadczonych usług.

Pojawienie się nowoczesnych urządzeń, a ich obecność w mieszkaniach stworzył problem w domach tego typu. Umieścić je w małej kuchni nie było nigdzie. pralka, kuchenka gazowa, stół kuchenny i inne atrybuty prostu nie interweniować w małym obszarze. Planując remont w kuchni, Chruszczow, wskazane jest, aby wstępnie produkować wszystkie niezbędne obliczenia.

Oczywiście, pod względem stoi dziś nie ma żadnych problemów. Można użyć wystarczająco szeroką gamę materiałów wykończeniowych. Na szczęście, rynek nowoczesnych materiałów budowlanych oferuje je w dużych ilościach. Ale pod względem wzornictwa, a zwłaszcza wykorzystanie przestrzeni, dużo problemów.

Że dziś jest oferowana przez ekspertów, kiedy zaczną dokonywać napraw w kuchni, Chruszczowa? Przede wszystkim zwraca uwagę na schemat kolorów, który jest stosowany przy wykańczaniu ścian i sufitu. Wszyscy od dawna wiadomo, że kolor, jeśli są stosowane prawidłowo, może pomóc czysty wizualnie zmienić wymiary pomieszczenia. Jasne kolory poszerzyć pokój. Ale białe mistrzowie wolą używać rzadko. To On przynosi żadnych przedmiotów, które niekorzystnie wpływa na wielkość kuchni.

Szczególne znaczenie podczas przeprowadzania napraw w kuchni, Chruszczowa, dołączonej do wyrównania ściany. W tych dniach, kiedy domy zostały zbudowane podobnie jak wskaźnik pozostał na ostatnim miejscu, dlatego ściany w Chruszczowa nie wystarczy nawet. Wyrównującym koniecznie, ponieważ zainstalowane w pobliżu ściany blaty i półki nie będzie przylegać do ścian, tworząc lukę.

Dziś projektanci oferują szereg rozwiązań problemów związanych z małą kuchnią. Na przykład, zamiast stołem mogą być instalowane wzdłuż ściany szczególny przypadek, który ma tabelę wyciągu szczyt. Pamiętaj tabelę w przedziale pociągu pasażerskiego. I istnieje wiele niuansów. naprawy czyli w kuchni, Chruszczow można niedrogo, ale aby zapewnić przy zachowaniu funkcjonalności przestrzeni.

Oczekuje się, że te same problemy podczas przeprowadzania napraw w łazience, nawet Chruszczow w pokoju nie zmienić swoje tradycje. Jest również charakteryzuje się dużym rozmiarze, tak aby wszystkie zasady i sztuczki naprawy pozostają, podobnie jak w remont kuchni. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wszystkich rur jak woda i kanalizacji, które usuwa się w ścianie. W ten sposób wydany powierzchni użytkowej.

Wielu z nas w jednym czasie mieszkał w akademikach, które nie zostały jeszcze zmienione pod względem wielkości pokoju. Przeprowadzenia napraw w pokoju hostelu – jest taka sama jak z remontem pomieszczeń w małym mieszkaniu. te same techniki i metody stosowane są tutaj. Najważniejszą rzeczą, aby wybrać odpowiedni projekt rozszerzenia pomieszczenie wizualnie. Ponadto ważną rolę odgrywa mebli. Na przykład, łóżko piętrowe będzie bardzo przydatna. Lub szafie, gdzie można umieścić sporo ubrań. Korzystanie z tych sztuczek, można bezpiecznie zmienić cech użytkowych pokoju w hostelu.