403 Shares 5249 views

Jak zadowolić kolegę? Wielki sukces Tricks

W dzisiejszym świecie, gdzie życie biegnie w zawrotnym tempie, trudno było się komunikować, nie mówiąc już znaleźć bratnią duszę. Społeczeństwo narzuca swoje ideały piękna, które nie pokrywają się z rzeczywistością, ponieważ tak często widzimy ludzi rozczarowany w miłości. Po raz pierwszy się zakochujemy się w liceum. I często dziewczęta są nieśmiałe kogoś poznać i tylko wydał westchnienie niedostępnej ulubionych. Takie przypadki są bardzo smutne. Teraz musimy wyjaśnić kilka zasad, które pomogą nam zrozumieć, w jaki sposób zadowolić kolegę lub kolega na uczelni.


Istnieją zasady, które pomogą Ci jak facet

Muszą być stosowane zgodnie ze stopniem kapryśność „kandydata”. Każdy człowiek ma swoje własne podejście, nie rozpaczaj, jeśli zasada ta nie będzie działać.

1. słaby i podatny dziewczęta przyciągnąć uwagę chłopców.

Jak zadowolić kolegę? Aby być słaby i bezbronny – i gwarantuje sukces! Nie należy jednak przesadzić – Nikt nie lubi zupełnie bezbronnych ludzi. Facet musi być rycerzem-obrońcą jego dziewczyną.

2. W żadnym przypadku nie ograniczać swobody mężczyzny.

Jak tylko człowiek rozumie, że jesteś naruszania jego niezależności, od razu cię zrazić. Gdy go podbić, nie „ja” natychmiast zorganizować kropka.

3. facet powinien mieć szansę dowiedzenia się.

Możesz poprosić go, aby cierpieć ciężki plecak lub torbę, tak aby mógł poczuć jego fizyczną przewagę.

4. Bądź zainteresowany jego zdaniem.

Ważne! Skonsultować się z mężczyzną w każdym szczególe, ale w żadnym wypadku nie niech wie, że bez niej nie ma nic nie jesteś w stanie zrobić, nawet jeśli jest to przypadek.

5. Niech tęsknić.

Czasem nie myśli o konsekwencjach ciągłego nękania Man. Uwierz mi, nikt nie lubi, gdy narzuca. Bądź tajemnicza: przejdź nagle bez uzgadniania ich plany na dzień. Taki obrót może powodować Miss facetem.

6. Bądź wyjątkowa.

Zmiana jest zawsze coś w swoim wyglądzie. Jest to dobry sposób, aby rozwiązać problem, w jaki sposób zadowolić kolegę.

7. Uwierz faceta.

Nie wtrącać się w prywatne sprawy człowieka, chce – będzie on podzielić się z wami wszystkimi. Nikt nie cierpi ograniczeń w wolności osobistej, więc nie dotykać rzeczy osobistych, takich jak telefon komórkowy, pamiętnik lub komputer.

8. Mów często komplementy.

Chcesz wiedzieć, jak zadowolić kolegę? Komplement, aby pokazać, że można zauważyć, co jest dobre.

9. Bądź dowcipny i miękkie.

Poczucie humoru pomaga w każdej sytuacji. Wesoły i dowcipny dziewczyny są najbardziej popularne z biesiadny facetów. Bądź szczery i zrozumienie.

Oczywiście, to nie jest cała lista zasad. Aby zrozumieć, w jaki sposób zadowolić kolegę, trzeba nauczyć się go prawidłowo … Dołączyć więcej wysiłku, a jednocześnie pozostać sobą. Można zmienić swój wygląd, ale nie serce. Szczerze – faceci cenią szczerość. W żadnym wypadku nie próbować odnaleźć magiczną zdolność do „ohmurit” kolega! Nawet nie przeczytać o tym, jak oczarować człowieczku! Konsekwencje mogą być nieodwracalne, a nawet niebezpieczne. A kto potrzebuje wymuszone czułości i miłości?