690 Shares 2428 views

Łącznik cztery koła: arystokrata w wystroju wnętrz

Nazwa tego rodzaju wykończenia, ponownie weszła w modzie w ostatnich latach, nie jest metoda dekoracji wnętrz pojazdów dla bogatych ludzi. Karetnaya jastrychu jest obecnie szeroko stosowane w przemyśle meblarskim. W ten sposób, ozdobione sofy, fotele, narożniki miękkie, a nawet szafek. Ta ostatnia tendencja to projekty autora na ścianach i sufitach.

Jastrych daje pokój arystokratyczny i bogaty wygląd, wielkość sprawia, że pomieszczenie bardziej przytulne i wygodne. Korzystnie, ta metoda wykańczania przeprowadzone przez ekspertów na zamówienie. Jednak każdy właściciel może posiadać do czynienia z tym, to nie jest tak trudne. Bardzo pomocne w tym przypadku może być krok po kroku i wideo, które pozwalają uzyskać najbardziej pełny obraz procesu.

Wybór materiałów

Patrząc na pytanie, profesjonalnie wykonanej pracy, w jaki sposób sprawić, że trener związać swoje ręce. Najpierw trzeba zdecydować o składzie materiałów i sposobów wykończenia wykonania. Pokrycie może być naturalne i syntetyczne tkaniny, skóry garbowania lub cienkie kozhvinila. Wybór materiału zależy od wyobraźni i możliwości finansowych właściciela.

Do uzyskania objętości cięgłowego jako substrat piankowy jest korzystnie stosowany. Materiał ten jest najbardziej odporne na deformacje trwałe i denerwujące, o czym świadczy jej powszechnego stosowania w produkcji mebli. W celu wytworzenia wymaganych struktur wypukłych przycisków (pokryte materiałem tapicerskim) i szklane drobnych kryształów.

Różnice w sposobie wykończenia

Elementy Brilliant wygląd studzienki w ciemności drogich materiałów lub naturalnej skóry. Karetnaya jastrych ma istotnej różnicy od zwykłego dekoracyjnym wykończeniem z elementami dekoracyjnymi. Ta ostatnia technika jest szeroko wykorzystywana w populacji na tapicerce drzwi wejściowych z tanich materiałów. W tym przypadku materiał jest tylko nieznacznie zagłębiony w wielu punktach.

Wiążemy Karetnaya jest jedna istotna różnica w stosunku do prostszej technologii, a to, co wyróżnia go na tle ogólnego tła. Poszczególne punkty są połączone przez głębokie szwy wykonane bardzo skomplikowany sposób. Dają wygląd poszczególnych poduszek tapicerskich. Ta praca wymaga pewnych umiejętności i satysfakcjonującego doświadczenia.

Kolejność wykończenia mebli

Łącznik cztery koła, odbywa się w kilku etapach, i rozpoczyna się od przygotowania podłoża. Mogą one służyć jako płyty wiórowej lub płyty pilśniowej, arkusza sklejki lub płyty QSB wystarczająco gruba. Podstawa jest cięty na wzór, może być zarówno proste lub zakrzywione powierzchnie. Przenieść papier do rysowania z materiału może być wykonane przy użyciu siatki improwizowaną.

Karetnaya związać odbywa się w kilku etapach swoje ręce i zaczyna klejenia pianki na bazie. Wykorzystuje uniwersalny klej syntetyczny, która jest naniesiona na podłoże. Może jedna warstwa będzie wystarczająca, ale każdy następny może być stosowana tylko po uprzednim wysuszeniu. Podczas tej operacji, może być do 6 godzin. Następnym krokiem jest wykonywana znaczników za pomocą specjalnego szablonu.

Końcowy etap jastrychu

W punktach instalacji przyciski są wiercone otwory przelotowe. Piana na wierzchu podłoża nakłada się między liniami, która ma przejąć część obciążenia. Pomiędzy poszczególne punkty są rozciągnięte sznury, są one wyświetlane na wewnętrznej powierzchni, dokręcone i zabezpieczone. Następną stanowi warstwa powłoki bezpośrednio dekoracyjne, jest przyciągany do podłoża za pomocą przycisków.

Wysokiej jakości łącznik cztery koła uzyskuje się, gdy przyciski są ustawione na tej samej głębokości. Do zawieszenia panel na wewnętrznej ścianie zamontowane specjalne uchwyty. Powierzchnia nośna wkręcony haczyków o odpowiednim rozmiarze.