563 Shares 1352 views

Która fryzura nadaje się do okrągłej powierzchni? Rozważmy kilka wariantów

Czy wiesz, że kobieta może być nieszczęśliwa nie tylko z własną postacią, ale nawet z własną twarzą? I to zjawisko jest bardzo powszechne, ponieważ każda dziewczyna chce być piękna, a niezadowolenie oddalone tylko od niej od tego celu. Aby ukryć wszelkie wady, musisz wiedzieć, która fryzura ma okrągłą twarz, którą możesz zrobić, a które tylko podkreślą tę lukę.


Bardzo często właściciele tej postaci po prostu marzyli o jakoś ukryciu tej wady i trochę jej wysuwając. Jeśli nie chcesz uciekać się do pomocy lekarzy chirurgii plastycznej, ale również nie chcesz, proponuję rozważyć kilka wskazówek, jakiego rodzaju fryzurę nadaje się do okrągłej twarzy.

Zanim porozmawiamy o stylowych fryzurach, powiedzmy o oznakowaniu okrągłej twarzy. Dowiedz się, czy naprawdę masz to, wystarczy. Idź do lustra i sprawdź, czy proporcje kości policzkowych, czoła i brody są takie same. Jeśli dojdziesz do wniosku, że Twoja twarz jest naprawdę okrągła, nie rozpaczaj! Istnieje wiele sposobów na ukrycie tego. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jakie style włosów są odpowiednie dla okrągłej twarzy, teraz o tym opowiemy. Są zarówno krótkie, jak i wystarczająco długie, więc na pewno znajdziesz odpowiednią opcję i naprawisz wadę.

Warto zauważyć, że obecność fryzury jest obowiązkowa. W tym przypadku musi być co najmniej połowa długości czoła lub być ukośna z jednej strony. Umożliwi to wizualnie niewielką okrągłą twarz. Konieczne jest również, aby włosy były pokryte uszami. Jeśli masz długie włosy i wycinasz je całkowicie, nie chcesz, możesz rozważyć opcję cięcia "kaskady" lub "drabiny". Spójrzmy teraz na jaki styl włosów pasuje do okrągłej powierzchni.

Zadając to pytanie, musisz najpierw poznać pewne standardy lub klasyczne opcje, z których można wybrać. Fryzjer nie może fryzować tylko swoich opowieści. Aby to zrobić, musisz mu pokazać obraz, w przeciwnym razie pożądany wynik będzie znacznie trudniejszy do osiągnięcia. Rozważ główne opcje, jakiego rodzaju fryzurę nadaje się do okrągłej powierzchni:

  • Do ramion i bez warków – wizualnie daje twarz owalny kształt, ale nadaje się tylko dla kobiet o prostych włosach.
  • Wyrównane włosy, ponieważ zakręcone zamki podkreślają tylko okrągłą twarz. Jeśli u ciebie odkręcają włosy urodzenia, można je położyć i wyprostować przy pomocy suszarki do włosów lub prasowania.
  • Szorowanie włosów jest odpowiednie dla każdego typu fryzjera. Ale nie daj się ponieść, w przeciwnym razie silny zachez tylko podkreśli okrągłość twarzy.
  • Obcasy powyżej ramion, w przybliżeniu do podbródka. Są one wykonane zarówno na prostych, jak i lekko kręconych włosach.
  • Fryzury w kilku warstwach z ukośnymi warkami wizualnie wydłużają twarz.
  • Fryzury z różnymi nicią, aby ukryć szerokie kości policzkowe.

Wiedząc o tym, jaki styl włosów nadaje się do okrągłej twarzy, nie tylko możesz wybrać właściwy, ale także odświeżyć cały obraz stylowym rozwiązaniem.

Wreszcie podaj kilka wskazówek, które nie powinny robić właścicielom okrągłej twarzy:

  • Grzebieni włosy całkowicie do tyłu i założyć ramię.
  • Wybierz fryzurę bez objętości.
  • Curl włosy lub zrobić wysokie ogony.