270 Shares 1136 views

Jak przywrócić dysk flash w domu? Praktyczne wskazówki i triki

W dobie technologii informacyjnych różnych urządzeń przenośnych, prawie każdy ma prywatnego użytkownika komputera. odtwarzacze MP3, odtwarzacze wideo, telefony komórkowe i aparaty – wszystkie te i dziesiątki innych urządzeniach przenośnych wyposażonych w karty pamięci flash, które przechowują ogromne ilości różnych danych.

Pomimo faktu, że ta informacja, czasami cenimy nie zawsze są w stanie skopiować go do komputera w czasie. Dysk flash jest ulubionym urządzenie może nie odmawiając pracy w najbardziej nieodpowiednim momencie. A co, jeśli przewoźnik zapisane ulubione zdjęcia, raport kwartalny lub inne, bardzo ważne i cenne informacje? Spójrzmy na opcje, jak odzyskać dysk flash z wszystkich danych zapisanych na nim.

Jeśli dysk nie jest „martwy”, a stamtąd przez pomyłkę przypadkowo usunięte ważne informacje, nie rozpaczaj. Odzyskiwania skasowanych danych z dysku USB jest możliwe, a szanse, że operacja zakończy się sukcesem, są dość duże. Ale czasami zdarza się, że karta pamięci lub dysk flash odmawia pracy i wyrzucić go z jakiegoś powodu to szkoda. Spójrzmy na to, co można zrobić z takich nośników w obu przypadkach i jak odzyskać dysk flash wraz z informacjami lub bez niego.

Przede wszystkim przyjrzyjmy sposobów na „ratowanie” nośnik wymienny, wraz z danymi, które zostały zapisane na nim. ich przywróceniu najlepiej wykonać za pomocą specjalnych narzędzi. Idealnie nadaje się do tego celu darmowy program o nazwie «PhotoRec». To nie tylko odzyskuje dane z nośników wymiennych we wskazanym folderze na komputerze, ale także tchnie nowe życie w kij, zmuszając ją do pracy przez bardzo długi czas.

Alternatywą do narzędzia, jak opisano powyżej, może być wypłacona programu «R-Studio». I wygoda z tych programów jest to, że są one w stanie odzyskać informacje z mediów, nie tylko w oprogramowaniu, ale także później. Chociaż pereproshivat kij kosztuje tylko użytkownikom, pewny swoich umiejętności. Albo, na początek, można ćwiczyć na absolutnie starożytny nośnik wymienny skromne kwoty, które nie było w przypadku ich ostatecznego i nieodwołalnego śmierci żałować.

Przepisz się (zaktualizować informacje o pamięci flash boot) może pomóc w przypadku, gdy nośnik nie chce być sformatowany albo nie jest określana przez podłączenie do komputera. Wynika to prawie zawsze sterownik problem z oprogramowaniem, który znika, gdy dysk flash migać. Aby rozpocząć, należy określić typ kontrolera naszego niedoszłego urządzenia za pomocą «CheckUDisk» Program (alternatywnie do tego narzędzia może być «USBDeview», «ChipGenius» lub «UsbIDCheck») i dowiedzieć się, co przeprogramować nasze media znane obecnie przez typ kontrolera. Do niniejszego zaproszenia do pomocy miejscu flashboot.ru i znaleźć odpowiedni dysk Flash kontroler naszą linią przerywaną. Przed jej spojrzeć w kolumnie „użyteczności” i przeprogramować go z pomocą naszych mediów. Jak przywrócić dysk flash z pomocą tego programu można znaleźć w szczegółowych instrukcjach w tym samym miejscu, albo wykonując plan poniżej.

  1. Wyłączanie dysku flash z komputera i zainstalować narzędzie.

  2. Uruchomić program, a następnie automatycznie instaluje sterowniki niezbędne IT.

  3. Podłącz napęd flash USB do komputera, a następnie następuje na wniosek o zainstalowaniu sterownika na nim. Wybór automatycznej instalacji.

  4. Naciśnij przycisk w programie «» Enum (lub naciśnij «F3»), a nasz niedawno uszkodzony dysk flash ponownie zdefiniowany na porcie.

  5. Kliknij przycisk "Start" (lub nacisnąć „przestrzeń”) i obserwować proces formatowania naszego urządzenia.

  6. Po tym, wyłącz nośników wymiennych, zamknąć i usunąć program, a następnie podłączyć nasze urządzenie.

  7. Wykonujemy formatowania z Windows «» i radować, że teraz wiemy, jak odzyskać dysk flash w domu.

Jeśli w dowolnym momencie nie jest wykrywany nośnik wymienny, spróbuj podłączyć go do portu USB do innego, najczęściej to pomaga. Należy pamiętać, że, niestety, kij do odzyskiwania danych nie zawsze jest możliwe. Opisana powyżej „Zmartwychwstanie” sposobów, aby pomóc, co do zasady, w dziewięciu przypadkach na dziesięć.