332 Shares 8271 views

Vadim Tyulpanov: biografia, zdjęcia rodzinne

Vadim Albertovich Tulip jest były przewodniczący Zgromadzenia Ustawodawczego Petersburga, senator Rady Federacji i inicjatorem wielu projektów legislacyjnych i szczęśliwa rodzina człowiekiem.

formacja

Tyulpanov Vadim Albertovich (którego zdjęcia prezentowane poniżej) urodziła się w maju 1964 roku w mieście Leningradu. W wieku 22 lat, ukończył Wyższą Szkołę Inżynierii Morskiej w Leningradzie.

Biografia, praca

Vadim Tyulpanov, którego biografia rozpoczęła się w Leningradzie, po otrzymaniu wykształcenie wyższe zdobyte doświadczenie na statkach o Shipping Company Bałtyckiego. Zaczął w pozycji opiekuna i wszedł do głównego inżyniera.

Wspinając się po szczeblach kariery

W 1993 Vadim Albertovich stał się jednym z założycieli firmy zajmującej się transportem morskim (JSC „Merktrans”).

4 lata później stał się jednym z założycieli Wojewódzkiego Funduszu ochrony prawnej emerytów i ubogich w Petersburgu. W tym samym czasie został wybrany na stanowisko Prezesa Funduszu. Organizacja zajmuje się produkcją gazet i konsultacji obywateli bezpłatnie.

polityka

W 1998 Vadim Tyulpanov wybrany zastępca dzielnicy Kirowa. Jednocześnie jest on próbuje stać się zastępcą Zgromadzenia Ustawodawczego Petersburga z 2 zwołania. Pierwsza tura wyborów odbyła się za kandydatem jest udany, i przeniósł się do drugiego. W swoich przemówieniach kampanii polityk obiecał przyłączyć się do bloku Jurij Boldyrev w przypadku zwycięstwa, niż zasłużył wsparcia i zachęty. Jednocześnie, jego nazwa została ujęta w wykazie gubernatora. W drugim etapie Tulipanów I wygrał i został wybrany.

Jednak zamiast obiecanej jednostki wsparcia Tulip dołączył do frakcji „przemysłowy”, a później do frakcji „Obszary Petersburg”.

W 1999 roku, polityka staje się przewodniczący Komisji Transportu na AP.

W 2000 roku, w wyniku walki politycznej z kilku partii i frakcji Tyulpanov Kramareva wygrał i został uznany za przedstawiciela w ruchu Zgromadzenia Ustawodawczego „jedność”.

W tym samym czasie odbyły się wybory prezydenckie. Vadim Tyulpanov była jednym z kibiców i adwokatów V. V. Putina.

W lecie 2001 roku, Vadim Albertovich wybrany na stanowisko wiceprzewodniczącego kapitału kulturowego AP.

Kilka miesięcy później politykiem zastępuje swoje stanowisko Borisa Gryzlova i stoi na czele „jedność” frakcji.

W następnym roku 2002 został zastąpiony przez ułamek Vadim Tyulpanov i wchodzi do oddziału Petersburg Partii Ludowej Federacji Rosyjskiej.

Praca z partii „Jedna Rosja” oraz rozwój kariery politycznej

Na wiosnę 2002 roku Tulip była organizatorem frakcji „Unity. – Partii Ludowej”

Później został wybrany do Zgromadzenia Ustawodawczego Petersburga. W tym samym czasie koordynującego politykę partię „Jedna Rosja”. W rozmowie z dziennikarzami Tulip ogłasza zamiar uruchomić w wyborach prezydenckich marszałka parlamentu miejskiego trzeciej kadencji. Na początku 2003 roku wygrał wybory, prezes trzeciej zwołania Zgromadzenia Ustawodawczego, otrzymał większość głosów posłów.

W lecie 2003 roku, podczas wyborów tulipany gubernator Peterburga Vadim (Zdjęcia przedstawione w artykule) jest częścią centrali wyborczej V. Matwijenko.

Rok później, w lecie 2004 roku, Vadim Albertovich wybrany na stanowisko sekretarza Rady Politycznej frakcji „Jedna Rosja” (biura w Petersburgu).

Na wiosnę 2007 roku, polityka został wybrany zastępcą AP z 4 zwołania i został ponownie wybrany na stanowisko przewodniczącego posiedzenia.

Zima 2011 Tulip jest po raz kolejny staje się zastępcą AP 5-cie zwołanie.

Tyulpanov Vadim Albertovich: Rada Federacji

Jednocześnie Vadim Albertovich staje się członkiem Rady Federacji Zgromadzenia Federalnego Zgromadzenia Ustawodawczego Petersburga.

Od roku 2013, Tulip jest częścią Rady Najwyższej frakcji „Jedna Rosja”.

W 2014 roku, polityka będzie upoważnić przedstawiciela Administracji Nienieckim Okręgu Autonomicznego, aw październiku ma już służył jako senator ze stanu organu wykonawczego.

Udział w przygotowaniu do mundialu

Podczas przygotowań do Pucharu Świata (w 2015 roku) przez Radę Federacji, komisji odpowiedzialnej za organizację i przeprowadzenie działań kontrolnych. Szef nowej struktury staje tulipany. Na jesieni tego samego roku Vadim Tyulpanov, Rady Federacji, który przekazał największą władzę, jest członkiem rady koordynacyjnej odpowiedzialnej za przygotowania do mistrzostw w Federacji Rosyjskiej w 2018 r.

Znane propozycje i inicjatywy

Wśród najważniejszych wniosków i inicjatyw politycznych, są następujące:

 • W roku 2002, Vadim Tyulpanov stał się inicjatorem konkursu dla najlepszych słów do hymnu narodowego Federacji Rosyjskiej. W następnym roku, wydarzenie zostało zapisane w prawie.
 • 2006 cechował wniosek polityk kariera nowelizacji ustawy „O weteranów”. Nalegał, aby zrównać mieszkańców Leningradu do statusu Wielkiej Ojczyźnianej weteranów wojennych. Jego inicjatywa była wspierana, a mieszkańcy oblężonego miasta zaczął otrzymywać drugą emeryturę.
 • W 2007 roku, Vadim Albertovich wybrany na stanowisko kierownika projektu frakcji „Jedna Rosja” na morzu rozwoju Petersburgu. Oczekuje się, że projekt rozszerzyć możliwości morskiego miasta, ochrony wód, zwiększenie szkoleń oraz rozwój turystyki morskiej.

 • W 2009 roku, tulipan, wraz z Komitetem społecznego miasta tworzy projekt „jednej rodziny”. W ramach nowej struktury zorganizowane aktywną pomoc dla domów dziecka, schroniskach i internatach. Utwórz jeden portal internetowy, który zawiera informacje na temat każdego dziecka, a także film z jego losem. Projekt ten miał ogromne wsparcie i pomoc w umieszczeniu dzieci w nowych rodzinach. Zakrył prawie wszystkie instytucje społeczne miasta.
 • W 2011 roku polityk staje się inicjatorem powstania kodeksu społecznego miasta. Zawierała ona informacje o wszystkich korzyściach i ich wielkości dla różnych grup ludności (ubogich, rodzin wielodzietnych, studentów i innych kategorii).
 • W 2012 roku polityka jest pionierem zmianę niektórych przepisów ustawy federalnej „O utworzeniu Rady Federacji.”
 • Podczas dyskusji na temat kwestii pobierania opłat za bilet do muzeum dla różnych grup obywateli zaproponowała, by nie ładować go z uczniami i zapewnić im możliwość, aby odwiedzić bibliotekę bezpłatnie.
 • W 2013 roku zainicjowała zmienia sytuację więźniów i osób w areszcie domowym. W szczególności, zaproponował, aby zapewnić osobom w areszcie domowym godzinnym spacerze możliwość, argumentując potrzebę obywateli do dokonywania zakupów oraz inne niezbędne czynności. Osoby w więziennym areszcie, a przy okazji spędzić ostatnią podróż swoich bliskich.
 • W 2013 roku zainicjował zaostrzenie kary za rozmowy telefoniczne z zagrożeniem aktami terrorystycznymi.
 • W 2014 roku zaproponowano zwiększenie kar za akty chuligaństwa i zamieszek na pokładzie samolotu.
 • W tym samym roku stał się pomoc poz organizator ukraińskich uchodźców.
 • W 2015 roku złożył wniosek o zmniejszenie maksymalnej dopuszczalnej prędkości ruchu pojazdów w rozliczeniach. Według niego, pomogłoby to zmniejszyć liczbę wypadków na drogach, a także w celu zmniejszenia odsetka zgonów.
 • W lecie tego samego roku zaproponował, aby zmienić wymagania dotyczące luk niemowlęcym. Jego zdaniem, konieczne jest wprowadzenie zmian do istniejącego prawa w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz ustalenia zasad ich organizacji i wyposażenia.
 • Na jesieni tego samego roku stał się jednym z inicjatorów zmian w warunkach przetrzymywania osób przez organy ścigania. Według zwolenników, zatrzymany musi być zagwarantowana możliwość zatelefonowania i wezwać innego prawnika w momencie sporządzenia i podpisania protokołu zatrzymania.
 • W październiku 2015 roku ofiarował ogromny wzrost odpowiedzialności za Rufer jako chęć zrobić piękne zdjęcia bardzo często kończy się tragicznie.

poglądy polityczne

Stanowisko Tyulpanov najlepiej widać w jego wypowiedzi i działań.

 • On flayed Estonię, gdy władze tego kraju zdecydowały się dokonać ponownego pochówku ciał żołnierzy radzieckich.
 • Polityk był aktywnym zwolennikiem zniesienia ppm zera, twierdząc, że każdy obywatel może mieć drinka lub kwas chlebowy narkotyków i nie bójmy się być testowany detektor COP.
 • Jest zaangażowany w organizację hospicjum dla dzieci.
 • On jest członkiem kuratorium kilku świętych katedr.
 • Grał na Krym łączącej Federacji Rosyjskiej.

hobby

Na polityka jest bardzo szerokie zainteresowania, nie związane z pracy. Interesuje się muzyką i śpiewem. Vadim Albertovich nagrał dwie płyty. Jednym z nich jest przeznaczona dla kobiet, a druga to zbiór piosenek wojennych.

Tulipany kocha ryby i nie przegap okazji, aby spędzić czas na łonie natury i krajobrazu.

Zainteresowany polityk i TV. On prowadził kilka programów. Tak, Vadim Tyulpanov prowadził program na REN-TV, a od 2012 roku pracuje jako wiodącego programu telewizyjnego „Petersburg spotkania”, który jest emitowany na kanale „Kultura”.

Vadim Albertovich aktywnie "Twitter". Tutaj dzieli swoją wizję sytuacji politycznej, jak również jego widok niektórych wydarzeń w kraju.

wyróżnieniem

Polityk zdobył wiele nagród Federacji Rosyjskiej. Wśród nich, takie jak „za zasługi” Medal of Honor, prezes wdzięczności, medali, dyplomów i odznak, jak i Zakonu.

Vadim Tyulpanov: Rodzina

Znany polityk żonaty. Vadim Tyulpanov, żona (zdjęcie poniżej), które Natalia, posiada wykształcenie wyższe filologiczne, znaleziono w rodzinnym wsparcia i zachęty.

Razem wychowują dwoje dzieci, córka dorosłych – Mediolan i syn 11 lat – Vladislav. Dziewczyna (dotychczas 21) jest aktywnie zaangażowany w sporcie i ma kategorię na dużym lekcje tenisa. Milan niedawno ukończył. Studiowała na Uniwersytecie Stanowym w kapitale kulturowym, na wydziale dziennikarstwa międzynarodowego. Na tej dziewczyny nie zamierza na tym poprzestać, zamierzając uzyskać stopień naukowy w University of London.

Vadim Tyulpanov, którego żona i rodzina w całej jego wsparcia, jest głową rodziny szczęśliwy i udany polityk.